🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۳ آوریل پیش بینی قیمت XRP

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinStats، خریداران هنوز برای یک رالی میان مدت آماده نیستند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

قیمت XRP از دیروز ۸.۷۱ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، نرخ XRP در محدوده‌ای بین حمایت ۰.۵۳۹۴ دلار و مقاومت ۰.۵۴۹۰ دلار معامله می‌شود. اگر خریداران سطح میانی ۰.۵۴۵۰ دلار را از دست بدهند، این کاهش می تواند منجر به آزمایش منطقه ۰.۵۴ دلار در فردا شود.

تصویر: نمای معاملاتی

کاهش امروز تاثیری بر تصویر فنی کلی در نمودار روزانه نداشت. در حال حاضر، قیمت از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد، که به این معنی است که بعید به نظر می‌رسد به این زودی یک حرکت تند رخ دهد.

در نتیجه، معاملات جانبی در محدوده ۰.۵۳-۰.۵۶ دلار سناریوی محتمل‌تری برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، تمرکز باید بر روی بسته شدن نوار هفتگی از نظر سطح حمایت ۰.۵۱۴۰ دلار باشد. اگر نزدیک این علامت رخ دهد، انرژی انباشته شده می تواند برای شکست در منطقه ۰.۴۶-۰.۵۰ دلار کافی باشد.

در زمان نوشتن، XRP با قیمت ۰.۵۴۳۳ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا