🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger ممکن است به زودی با ارتقاهای جدید ارتقا یابد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP Ledger، یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز که ارز دیجیتال XRP را تامین می کند، قرار است تحت ارتقای قابل توجهی قرار گیرد که انتظار و هیجان را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد می کند.

پیشنهادات و بحث‌های جدید پیرامون انطباق، قراردادهای هوشمند، اتوماسیون (هزینه‌های اختیاری)، TradFi و DeFi، ویژگی‌های گسترش‌یافته، زنجیره‌های جانبی، و تجربه کاربری بهتر (UX) در حال حاضر در حال انجام است.

با همه پیشنهادات، بحث‌ها و تحولات در افق، XRP Ledger آماده است تا موقعیت خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در فضای دارایی دیجیتال ارتقا دهد و تقویت کند.

کریپنرایتریک محقق XRP Ledger و DLT لیست جامعی از آنچه در راه XRP Ledger است به اشتراک می گذارد.

تعدادی از این موارد شامل DID است که به اشتراک گذاری و کنترل هویت های دیجیتالی فردی در XRPL اجازه می دهد، در حالی که داده های شخصی متصل به شناسه خارج از زنجیره نگه داشته می شوند. موارد استفاده شامل KYC قابل استفاده مجدد و DEX مجاز، تنظیم شده و سازگار است. این تغییر در حال حاضر به همراه رفع اشکال جدیدی که در نسخه ۲.۲.۰ منتشر خواهد شد، در حال رای گیری است.

تغییر XChainBridge امکان انتقال دارایی‌های زنجیره‌ای متقاطع را بین دفتر کل مستقل مختلف مانند زنجیره اصلی مانند XRPL و زنجیره جانبی مانند EVM-Sidechain فراهم می‌کند. موارد استفاده شامل افزودن XRP پیچیده به عنوان یک دارایی بومی به زنجیره جانبی و EVM-Interoperability است. این تغییر در حال حاضر به همراه رفع اشکال جدیدی که در نسخه ۲.۲.۰ منتشر خواهد شد، در حال رای گیری است.

این یک مکانیسم بومی را پیاده سازی می کند که داده های خارج از زنجیره را از یک ارائه دهنده Oracle برای استفاده در XRPL برای اوراکل های قیمت، dApps، DEX و سایر پروتکل های مبتنی بر XRPL بازیابی می کند. این به عنوان AMM نسخه ۲ عمل می کند. این تغییر در حال حاضر به همراه مجموعه جدیدی از رفع اشکال که در نسخه ۲.۲.۰ منتشر خواهد شد، در حال رای گیری است.

تغییرات مختلفی مانند مدیریت یک دارایی توکن‌سازی‌شده، هزینه‌ها و ذخایر حمایت‌شده، سپرده‌های NFToken، پروتکل وام‌دهی پیشنهادی، و تراکنش‌های اتمی/انبوه نیز قابل بحث هستند. پلاگین ها و قلاب های XRPL در حال حاضر در مرحله پیش نویس هستند.

پروتکل وام‌دهی پیشنهادی، وام‌های غیرمتمرکز بومی را در XRPL با استفاده از صندوق‌های دارایی منفرد برای ارائه وام‌های ثابت مدت با شرایط از پیش تعیین‌شده برای وام‌های بهره‌دار، امکان‌پذیر می‌سازد. حالت تراکنش اتمی/ دسته ای اجازه می دهد تا حداکثر هشت تراکنش را در یک واحد گروه بندی کنند تا امکان اتوماسیون ساده «قرارداد هوشمند» فراهم شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا