اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger به نقطه عطف تاریخی می رسد، Vitalik Buterin قدم بزرگ بعدی را در تکامل اتریوم اعلام می کند، Shiba Inu 15.6 میلیارد SHIB در ماه مارس سوزاند، نرخ رایت ۲۲۳۰٪ افزایش یافت: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

U.Today سه داستان برتر روز گذشته را برای شما آورده است.

XRP Ledger با ۸۷ میلیون دفتر کل به نقطه عطف تاریخی می رسد

طبق زمان های اخیر آمار شمارش دفتر کل XRP Ledger ارائه شده توسط وب سایت خدمات XRPL فراتر رفت با رسیدن به ۸۷ میلیون نفر به یک نقطه عطف تاریخی رسید. در زمینه XRP Ledger، دفتر کل سوابق تغییرناپذیر تراکنش ها و مانده حساب ها هستند که توسط شبکه توزیع شده گره ها نگهداری و تأیید می شوند. رسیدن به نقطه عطف ۸۷ میلیون دفتر کل، گواهی بر فعالیت و حجم تراکنش عظیمی است که از زمان راه اندازی XRP Ledger روی آن رخ داده است. در حال حاضر، تعداد دفتر کل در XRPL به ۸۷,۰۳۴,۹۶۷ می رسد، در حالی که تعداد حساب ها از پنج میلیون و ۵,۱۴۴,۹۹۷ فراتر رفته است. کل XRP در این حساب ها ۵۹,۵۷۹,۱۲۰,۲۳۲ XRP است. در آینده، XRP Ledger به رشد و تکامل خود با برنامه‌هایی برای بهبود و ارتقاء آینده ادامه خواهد داد.

ویتالیک بوترین گام بزرگ بعدی در تکامل اتریوم را فاش می کند

به زودی توجه داشته باشید ویتالیک بوترین در Ethereum.org توضیح داد مرحله اصلی بعدی در تکامل شبکه اتریوم (ETH) “پاکسازی” نام دارد. مؤلفه اصلی تکامل EIP-6780 است، یک توسعه حیاتی که در هارد فورک Dencun گنجانده شده است. هدف این بهبود بهینه سازی پروتکل با کاهش عملکرد کد عملیاتی SELFDESTRUCT، در نتیجه افزایش کارایی برنامه و تقویت اقدامات امنیتی است. همانطور که بوترین توضیح داد، این حرکت بخشی از یک ابتکار گسترده تر برای کاهش بار فنی اتریوم و ساده سازی زیرساخت آن است. پاکسازی شامل حذف داده های اضافی، کاهش بار منابع و تقویت رویه های امنیتی برای افزایش کارایی و دوام اتریوم است.

سوزاندن SHIB در ماه مارس با سوزاندن ۱۵.۶ میلیارد سکه ۲۳۳۰ درصد افزایش یافت.

وب سایت Shibburn گزارش داد که انجمن Shiba Inu و تیم توسعه در ماه مارس موفق به سوختن شد بیش از ۱۰ میلیارد توکن SHIB. بر اساس اطلاعات منبع مذکور، در مجموع ۱۵۶۴۴۳۲۹۶۶۸ SHIB به کیف پول های بن بست ارسال شده است. این مقدار عظیم توکن معادل ۴۵۴۱۵۴ دلار فیات است. به طور کلی، این میزان سوخت ماهیانه SHIB را ۲۳۳۰ درصد افزایش داد. تقریباً همه میلیاردها SHIB ذکر شده از طریق سوزاندن انجام شده توسط تیم توسعه دهنده SHIB با استفاده از وجوه به دست آمده از هزینه های Shibarium از گردش خارج شدند. اما علیرغم تعداد قابل توجهی از SHIB های تخریب شده، سوختگی روی قیمت SHIB تاثیری نداشت. طبق گزارش CoinMarketCap، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۷۹ درصد کاهش در ۰.۰۰۰۰۲۶۳۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا