اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger با ۸۷ میلیون دفتر کل به نقطه عطف تاریخی می رسد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP Ledger (XRPL) به نقطه عطف جدیدی در سفر خود رسیده است و ۸۷ میلیون دفتر کل را با موفقیت بسته است. این موفقیت فقط یک عدد نیست. این گواهی بر حضور پایدار و نفوذ فزاینده دفتر کل در فضای بلاک چین است.

در زمینه XRP Ledger، دفتر کل به سوابق تغییرناپذیر تراکنش ها و مانده حساب ها اشاره دارد که توسط یک شبکه توزیع شده از گره ها نگهداری و تأیید می شود.

نقطه عطف ۸۷ میلیون دفتر کل، فعالیت و حجم معاملات فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد که از زمان آغاز به کار بر روی XRP Ledger رخ داده است.

طبق خدمات XRP Ledger، تعداد دفتر کل فعلی ۸۷,۰۱۲,۵۶۱ است. تعداد حساب های XRP Ledger از پنج میلیون فراتر رفته و در حال حاضر به ۵,۱۴۳,۵۴۷ می رسد. کل XRP در این حساب ها ۶۰,۳۷۹,۱۱۶,۲۷۹ XRP است.

با نگاهی به آینده، XRP Ledger آماده است به رشد و توسعه خود با برنامه هایی برای بهبودها و ارتقاء بیشتر در آینده ادامه دهد.

XLS-30، یک جایگزین خودکار بازارساز (AMM) پس از بیش از دو سال ساخت، ماه گذشته در شبکه اصلی XRP Ledger فعال شد. ویژگی بومی برای ارائه نقدینگی روی زنجیره و قابلیت های معاملاتی برای توسعه دهندگان و کاربران DeFi طراحی شده است.

اندکی پس از انتشار آن، اعضای انجمن XRPL باگی را کشف کردند که بر عملکرد AMM تأثیر می گذاشت. پس از آزمایش های گسترده، رفع اشکال AMM منتشر شد و اکنون تحت نسخه ۲.۱.۱ نرم افزار XRPL Rippled در دسترس است.

تغییر رفع اشکال AMM به بیش از ۸۰٪ اجماع برای فعال سازی رسیده است و اکنون در ۱۱ آوریل انتظار می رود.

بر اساس داده‌های Bithomp Explorer، XRP Ledger در NFT نیز رشد داشته است و تاکنون ۶,۴۹۲,۸۵۲ عدد تولید شده است. در مواجهه با رشد، همه نگاه‌ها به به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌هایی است که در ماه‌های آینده به XRP Ledger می‌آیند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا