🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP به نقطه عطف اصلی Defi می رسد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ، اخیراً به یک نقطه عطف مهم در بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi) رسیده است. به گفته محقق برجسته XRP Ledger XRPscan، کل مقدار XRP جمع آوری شده در بازارساز خودکار XRPL (AMM) از ۱۰ میلیون XRP فراتر رفته است. این نقطه عطف افزایش پذیرش و استفاده از XRP در DeFi را برجسته می کند.

سازندگان بازار خودکار (AMM) نوعی مکانیسم تسویه غیرمتمرکز هستند که از استخرهای نقدینگی برای قیمت‌گذاری الگوریتمی دارایی‌ها به جای تولید مظنه با مشخصات از پیش تعیین‌شده استفاده می‌کنند. استخرهای نقدینگی به دارندگان این امکان را می دهد تا با ارائه توکن های خود به عنوان نقدینگی، بخشی از کارمزد تراکنش را به دست آورند.

در مورد XRP Ledger، یک کتاب سفارش محدود مرکزی داخلی (CLOB) تمام تراکنش‌های XRPL را برای توکن‌های قابل تعویض مدیریت می‌کند. این CLOB از زمان آغاز به کار بخشی از XRPL بوده است و در مقابل آسیب‌پذیری‌های ذاتی قراردادهای هوشمند، مزایای فرض اعتماد کمتر و نقدینگی متمرکز را ارائه می‌دهد.

مرتبط با

علاوه بر CLOB موجود، یک بازارساز خودکار (AMM) نیز در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به پروتکل معرفی خواهد شد، همانطور که در استاندارد XLS-30 مشخص شده است.

افزایش تعداد XRP قفل شده در استخرهای AMM به ۱۰ میلیون XRP نشان دهنده تعامل قوی با زیرساخت XRPL است.

همانطور که کل XRP جمع آوری شده در XRPL AMM افزایش می یابد، حتی شرکت کنندگان بیشتری می توانند جذب XRP Ledger شوند. افزایش نقدینگی و مشارکت کاربران می‌تواند منجر به نوآوری بیشتر، محصولات مالی جدید و محیط DeFi قوی‌تر شود.

در اخبار مرتبط، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای دومین هفته متوالی خروجی ۵۸۴ میلیون دلاری را تجربه کردند که منجر به زیان ۱.۲ میلیارد دلاری شد. بیت کوین با خروج ۶۳۰ میلیون دلار تمرکز اصلی بود.

در مقابل، XRP شاهد ورودی ۰.۷ میلیون دلاری بود که نشان می دهد سرمایه گذاران کاهش در بازار آلت کوین را یک فرصت خرید می دانند.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۱.۴۷ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۷۶ دلار رسیده است. این تا حدی به دلیل عدم قطعیت اقتصاد کلان و Mt. این منعکس کننده رکود عمومی بازار است که ناشی از ترس از فشار بیشتر فروش پس از آخرین اعلامیه Gox است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا