🚨 اخبار ارز دیجیتال

در حالی که سرمایه گذاران فرصتی برای خرید می بینند، جریان ورودی XRP سر به فلک می کشد

طبق گزارش جدیدی از CoinShares، جریان به محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر XRP شاهد افزایش هفتگی دیگری بود. داده ها نشان می دهد که جریان به XRP ETP در هفته گذشته بیش از ۴۰۰۰۰۰ دلار افزایش یافته است و مجموع از ابتدای سال به بیش از ۱۸.۴ میلیون دلار رسیده است.

مرتبط با

این افزایش، محصولات سرمایه گذاری مرتبط با XRP را همراه با Solana، Polkadot و Litecoin به صدر جدول سوق داد.

تصویر مقاله
منبع: CoinShares

هفته گذشته همچنین Virtune XRP ETP جدید را در نزدک استکهلم راه اندازی کرد و به ۲۱Shares Ripple XRP ETP (AXRP)، CoinShares Physical XRP ETP، ETC Group Physical XRP و Valor Ripple (XRP) اضافه کرد.

آلت کوین ها در حال تسخیر هستند

این تغییر در تمایل سرمایه گذاران به سمت XRP و سایر آلتکوین ها نشان دهنده یک تغییر محور استراتژیک در بازار است. سرمایه گذاران سطوح قیمت فعلی را به عنوان نقاط ورودی جذاب برای سودهای آتی می بینند.

محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال شامل Mt. علیرغم ضعف قیمت اخیر ناشی از فشار فروش Gox و دولت آلمان، در مجموع ۴۴۱ میلیون دلار ورودی مشاهده شد.

مرتبط با

پیتر شیف به نهنگ های بیت کوین تبریک می گوید، او طعنه آمیز نیست

بیت کوین با ورودی های ۳۹۸ میلیون دلاری پیشتاز بود، اما به طور غیرمعمول تنها ۹۰ درصد از کل را به خود اختصاص داد زیرا سرمایه گذاران به طیف وسیع تری از آلت کوین ها روی آوردند.

به طور خاص، Solana ETP در هفته گذشته شاهد ورودی ۱۶ میلیون دلاری بود که آن را به بهترین آلتکوین از نظر جریان تبدیل کرد و مجموع سالانه آن را به ۵۷ میلیون دلار رساند. در حالی که اتریوم اخیراً ۱۰ میلیون دلار ورودی داشته است، اما تنها محصول سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال با خروجی خالص از سال تا امروز باقی مانده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا