اخبار ارز دیجیتال

XRP با احیای ۶ درصد ثبات می یابد، در اینجا کاتالیزورهای کلیدی برای تماشا هستند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از بزرگترین ذینفعان اکوسیستم ارز دیجیتال امروز XRP است، زیرا بهبودی عظیم در قیمت خود تجربه کرده است و در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۲۴ درصد افزایش به ۰.۵۱۳۵ دلار رسیده است. این رشد XRP نشان‌دهنده تلاش این ارز دیجیتال برای بازگرداندن زمین‌های از دست رفته پس از سقوط از ۰.۶۶۴۲ دلار به ۰.۴۳۳۶ دلار در ماه گذشته است.

با ادامه تلاش‌ها برای تعادل مجدد، برخی کاتالیزورهای رشد وجود دارد که می‌توان با ادامه حرکت صعودی سکه در نظر گرفت.

حجم معاملات XRP

این ممکن است یک معیار بسیار ساده برای ردیابی باشد، اما مسلماً یک معیار مهم است. با توجه به داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات در حال حاضر نشان می‌دهد که احساسات کم است و ۴۹.۹۸ درصد در ۲۴ ساعت کاهش یافته و به ۲,۳۳۹,۰۵۰,۲۱۴ دلار رسیده است.

هنگامی که حجم معاملات XRP افزایش می یابد، این نشان دهنده یک روند صعودی است که می تواند بیشتر به گسترش رشد ارز دیجیتال در کوتاه مدت و بلند مدت کمک کند.

به روز رسانی XRP Ledger

به روز رسانی های XRP Ledger (XRPL) راهی برای افزایش اعتماد اکوسیستم به ارز دیجیتال فراهم می کند. اخیراً اخباری در مورد ارتقاهایی که عملکرد بلاک چین لایه ۱ را افزایش می دهد و عملکردهای پیشرفته ای که اکنون به بلاک چین اضافه می شوند، منتشر شده است.

علاوه بر استفاده از XRP در پرداخت‌ها، XRP Ledger یک مسیر حیاتی برای تقاضا برای سکه در سیستم‌های DeFi ایجاد می‌کند و به افزایش قیمت‌ها در بلندمدت کمک می‌کند.

استیبل کوین ریپل

طرح‌هایی برای استیبل کوین ریپل اخیراً رونمایی شد که سرعت رقابت بزرگ با تتر (USDT) و USD Coin (USDC) را تنظیم کرد. اگر آزمایشگاه Ripple یک راه اصلی برای ادغام پول در بازخرید و عملیات استیبل کوین ابداع کند، این حرکت برای پشتیبانی از XRP آماده است.

به طور کلی، ابزار XRP قرار است به منصه ظهور برسد و پایه تقاضایی ایجاد کند که می تواند در طول زمان باعث رشد قیمت شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا