🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP Alert: Single Whale 32 میلیون XRP در بورس اصلی کره جمع آوری می کند

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، مقدار زیادی ۳۲ میلیون XRP از Upbit، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال کره جنوبی، به یک کیف پول ناشناس منتقل شده است.

انتقال چنین مقدار قابل توجهی از XRP از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منجر به گمانه زنی در میان جامعه ارزهای دیجیتال در مورد امکان خرید XRP توسط یک نهنگ شد.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ گزارش شده است که “۳۲،۰۰۰،۰۰۰ XRP به ارزش ۱۹،۳۴۵،۸۶۱ دلار از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.”

هویت ناشناخته نهنگ پشت معامله لایه جدیدی از فتنه را به خرید اضافه می کند. کیف پول دریافتی نسبتاً جدید به نظر می رسد. فقط چند ماه پیش در سپتامبر ۲۰۲۳ فعال شد. با این حال، هویت ناشناخته است زیرا نام کاربری در Bithomp ثبت نشده است.

با این حال، اندازه این انتقال نشان می دهد که می تواند یک بازیکن نهادی یا فردی با ارزش خالص باشد که به دنبال سرمایه گذاری بر روی پتانسیل XRP برای رشد و پذیرش است.

احتمال دیگر این است که بازیکنان بزرگ یا نهنگ ها XRP را قبل از اعلامیه های مثبت، نوسانات قیمت در آینده یا به عنوان بخشی از یک استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت جمع آوری کنند. این حرکت همچنین می‌تواند به جای فروش، تغییر وجوه یا انتقال وجوه به کیف پول‌های سرد برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت باشد.

زمان انجام معامله قابل توجه است زیرا در زمانی رخ می دهد که قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال در حال کاهش است. با این حال، قصد نهنگ ممکن است صرفه جویی با تخفیف باشد.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال جایگزین اصلی (آلت کوین ها) با ادامه سودجویی از روز دوشنبه کاهش یافتند. چندین توکن اصلی کاهش یافته اند و XRP در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۰۱ درصد کاهش به ۰.۶۱۲ دلار رسیده است.

در یک تراکنش جداگانه، ردیاب داده رمزنگاری Whale Alert گزارش داد که ۲۳,۸۷۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۴,۸۴۶,۵۸۷ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp ارسال شده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا