اخبار ارز دیجیتال

WSJ: آزمایشگاه Terraform ادعا می کند که شکایت علیه Do Kwon “بسیار سیاسی” است

یکی از سخنگویان شرکت پشتیبان Terra معتقد است که دادستان ها در برابر فشار عمومی تسلیم شدند و پس از سقوط ارز دیجیتال مرتبط، تعریف اوراق بهادار را گسترش دادند.

Terraform Labs، شرکت سازنده بلاک چین Terra (LUNA)، گفت که شکایت علیه دو کوون، بنیانگذار کره جنوبی، سیاسی شده است و دادستان ها تصمیم به فروش اوراق بهادار در پاسخ به فشار عمومی گرفتند. او ادعا می کند که این تعریف را گسترش داده است. از

یکی از سخنگویان آزمایشگاه های Terraform در 28 سپتامبر به وال استریت ژورنال گفت: “این پرونده به شدت سیاسی است و اقدامات دادستان های کره جنوبی بر اساس قوانین کره جنوبی ناعادلانه و غیرقابل توجیه است. ما معتقدیم که این نشان دهنده عدم رعایت حقوق اساسی مردم است. “

دادستان های کره جنوبی در 14 سپتامبر حکم بازداشت Kwon را به دلیل نقض قانون بازار سرمایه این کشور صادر کردند، اما Terraform Labs گفت Terra (که اکنون به عنوان Terra Luna Classic (LUNC) شناخته می شود) دفاعی ایجاد کرده است که از نظر قانونی استدلال می کند که این یک امنیتی نیست. . مشمول قوانین بازار سرمایه نیست.

این سخنگو گفت که فشار عمومی ناشی از فروپاشی Terra و استیبل کوین الگوریتمی متصل به آن، TerraUSD (UST) (اکنون به عنوان TerraClassicUSD (USTC) شناخته می‌شود) قوی بوده است و دادستان‌ها را بر آن داشته تا اقداماتی را برای فروش اوراق بهادار انجام دهند. ادعا می‌شود که تعریف را گسترش داده‌اند. .

“علیرغم تغییر در تفسیری که مقامات مالی کره جنوبی ممکن است اخیراً اتخاذ کرده باشند، لونا کلاسیک یک امنیت نیست و هرگز نبوده است.”

ادعای Terraform Labs ناشی از وضعیت نظارتی نامشخص ارزهای دیجیتال و شرکت هایی است که آنها را ایجاد و منتشر می کنند.

در حال حاضر بازار سرمایه و سامانه الکترونیکی اوراق بهادار کشور دارای تعریف قانونی از اوراق غیراستاندارد منتشر شده از طریق بلاک چین نیست.

مربوط: ناظر مالی کره جنوبی می خواهد قوانین کریپتو را “به سرعت” بررسی کند

این کشور قصد دارد با کمیسیون خدمات مالی (FSC)، تنظیم‌کننده مالی که دستورالعمل‌هایی را برای توکن‌های امنیتی آماده می‌کند تا پایان سال 2022، این فضا را تنظیم کند.

گزارش فاش شده دولتی در ماه مه بیشتر نشان داد که کره جنوبی قصد دارد یک چارچوب رمزگذاری را تا سال 2024 راه اندازی کند..

محل اختفای کوون ناشناخته باقی مانده است، و آزمایشگاه های Terraform در مورد محل اختفای او اظهار نظری نکرده اند و دلیل آن خطرات امنیتی فیزیکی است، اما کوون از آن زمان توسط اینترپل به مقامات جهانی اطلاع داده شده است.

نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا