اخبار ارز دیجیتال

نهنگ Worldcoin ناگهان میلیاردها شیبا اینو (SHIB) را مکید

در یک رویداد اخیر، مقدار قابل توجهی از توکن های Shiba Inu (SHIB) منتقل شد و توجه بسیاری را در بین تحلیلگران زنجیره ای به خود جلب کرد. طبق اطلاعات ارائه شده توسط Arkham Intelligence، چهار آدرس: “0x63A”، “0x958″، “0xbffa” و “0xBbe” در جابجایی تقریباً ۹۳ میلیارد توکن SHIB به ارزش بیش از ۲.۶ میلیون دلار نقش داشته اند.

با این حال، بررسی دقیق تر تراکنش نشان می دهد که تنها کسری از کل حجم SHIB منتقل شده در واقع خریداری شده است، یعنی تقریباً ۲۴.۹۹ میلیارد توکن به ارزش ۷۱۷۷۳۰ دلار. این موضوع سؤالاتی را در مورد انگیزه پشت معامله و استراتژی های مورد استفاده طرف های درگیر ایجاد می کند.

آدرس “0xBbe” که مقصد نهایی SHIB منتقل شده است و در حال حاضر میزبان مقدار قابل توجهی از توکن‌های Shiba Inu است که مجموعاً ۲۶.۳۷۹ میلیارد است، جالب توجه است. علاوه بر این، این آدرس دارای دارایی های قابل توجهی در سایر ارزهای دیجیتال مانند Worldcoin، XRP، INJ و ETH است که وضعیت را پیچیده تر می کند.

منبع: آرخام

دخالت Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، در برداشت اولیه توکن های SHIB، لایه دیگری از فتنه را به تراکنش اضافه می کند. تصمیم به مسیریابی توکن ها از طریق چندین واسطه قبل از رسیدن به مقصد نهایی، نشان دهنده تلاشی عمدی برای پنهان کردن مبدا و مقصد وجوه است.

علاوه بر این، این واقعیت که آدرس “0xBbe” به مدت سه ماه قبل از این تراکنش با توکن‌های SHIB تعامل نداشته است، بر رمز و راز پیرامون این حادثه افزوده است.

در حالی که جامعه SHIB منتظر تحولات بیشتر است، یک سوال بی پاسخ باقی می ماند: چه چیزی باعث اقدامات طرف های ناشناس درگیر می شود و این اقدام چه پیامدهایی برای آینده شیبا اینو خواهد داشت؟

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا