اخبار ارز دیجیتال

زنان Web3 از تنوع بیشتر اکوسیستم حمایت می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چندین زن پیشنهاد کردند که آموزش و آموزش مردمی می تواند ابزار موثری برای ترویج تنوع در اکوسیستم Web3 باشد.

اگرچه اکوسیستم Web3 به سرعت در حال تکامل است، اما این صنعت هنوز با چالش های زیادی روبرو است که یکی از آنها عدم تنوع است. عدم حضور زنان در این زمینه همچنان یک نگرانی قابل توجه است، زیرا مشارکت زنان برای رسیدگی به برخی از چالش های کلیدی در این زمینه ضروری است.

در مصاحبه اخیر، چندین زن در صنعت Web3 تجربیات و بینش خود را در مورد اهمیت افزایش حضور زنان در این عرصه و آنچه می توان برای دستیابی به تنوع بیشتر انجام داد، به اشتراک گذاشتند. از ابتکارات کوچک گرفته تا آموزش نسل بعدی استعدادهای متنوع، این زنان دیدگاه های ارزشمندی در مورد اینکه چگونه اکوسیستم Web3 می تواند فراگیرتر شود، ارائه می دهند.

به گفته Sandra Leow، تحلیلگر تحقیقاتی Nansen، اولین قدم تشویق زنان در فضا، صرف نظر از جنسیت، برای ترویج ابتکارات کوچک مانند معرفی دوستان به پروژه‌های ارزهای دیجیتال است. ساندرا با اولویت دادن به ابتکارات داخلی، گفت که معتقد است صنعت Web3 می‌تواند تنوع را بهبود بخشد و به افراد بیشتری، به‌ویژه زنان، اجازه دهد تا با داده‌های درون زنجیره‌ای و کاوشگران بلاک چین آشنا شوند. او اذعان کرد که منحنی یادگیری برای ارزهای رمزنگاری شده می تواند شیب دار باشد زیرا اطلاعات پراکنده و به سختی یافت می شوند.

فکر می‌کنم یادگیری اصول ارزهای دیجیتال هنوز بسیار دشوار است، زیرا فکر می‌کنم دانش و اطلاعات موجود بسیار پراکنده است.

Journey Li، مدیر رسانه های اجتماعی در Nansen، معتقد است که ابراز مشارکت در این زمینه راهی برای تشویق بیشتر زنان به مشارکت است. او گفت:

یکی از راه‌های تشویق زنان بیشتر برای پیوستن به صنعت Web3 این است که در مورد مشارکت و هویت خود به عنوان یک زن در این زمینه صحبت کنید. اشتیاق و تخصص خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. با این کار، ما می‌توانیم الگو قرار دهیم و ارزش آن را نشان دهیم. که زنان به میدان می آورند.»

دوون مارتنز، مهندس اصلی بلاک چین در Sweet NFTs، می‌گوید الگوهای خوب زنان را تشویق می‌کند تا Web3 را دنبال کنند، که پتانسیل بسیار زیادی دارد، به ویژه برای رهبران زن که به دنبال تغییر جهان هستند. برای بهبود تنوع صنعت، دوون پیشنهاد کرد:

“پاسخ ساده این است که به مردم فرصت بدهید. زمان بیشتری را صرف جستجوی نامزدهای جوامع مختلف نسبت به آنچه که شخصاً می‌شناسید بگذرانید. ما با افراد مصاحبه می‌کنیم و آگاهانه به آنها فرصت‌هایی برای رشد بر اساس مجموعه مهارت‌هایشان ارائه می‌دهیم.”

دوون همچنین شرکت‌ها را تشویق کرد که فرصت‌های رشد داخلی مانند دوره‌ها و کارگاه‌ها را ارائه دهند و زمان و منابعی را برای افراد اختصاص دهند تا آنها را دنبال کنند.

سندی کارتر، مدیر اجرایی و رئیس توسعه کسب و کار در Unstoppable Domains، معتقد است که بهبود تنوع جوامع فضایی، سازمان‌ها و شرکت‌ها مستلزم رویکردی مشارکتی و پیشگیرانه با تأکید بر آموزش و آموزش است که از سطح پایه شروع می‌شود. اتخاذ تدابیر مناسب ضروری است. او به اشتراک گذاشت:

“آموزش برای تشویق بیشتر زنان و گروه های اقلیت در این زمینه، که در نهایت از سطح مردم شروع می شود، اساسی است. من باید آن را کنار بگذارم.”

مطالب مرتبط: زنان Web3 در مورد چالش های صنعت بحث می کنند

در روز جهانی زن، 8 مارس، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و بنیانگذار Coinbase، یک شام در نیویورک میزبانی کرد تا صنعت کریپتو را «بازسازی بهتر» کند، جایی که بنیانگذاران مرد کریپتو در توییتر به دلیل دعوت فقط مورد انتقاد قرار گرفتند. دارنده حساب توییتر @cokiehasiotis به غیبت ظاهری مدیر عامل از زنان در میز مذاکره اشاره کرد.

برای تشویق بیشتر زنان به پیوستن به این صنعت، باید تاکید بیشتری بر آموزش در سطح پایه، از مدارس و کالج ها شروع شود. به طور کلی، ما به زنان بیشتری در اکوسیستم Web3 نیاز داریم و شرکت‌ها و سازمان‌ها باید با هم همکاری کنند و گام‌های مثبتی برای ارتقای تنوع بردارند.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا