اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم ۲.۰ در برابر سانسور آسیب پذیر است؟ خودی صنعت توضیح می دهد

عضو انجمن اتریوم و سرمایه گذار رایان برکمنز درباره تأثیر احتمالی ممنوعیت تورنادو کش بر آینده شبکه بحث کرد.

به گفته رایان برکمنز، عضو و سرمایه گذار جامعه اتریوم، شبکه اتریوم می تواند در کوتاه مدت و بلندمدت در برابر خطر سانسور مقاومت کند.

از آنجایی که مقامات ایالات متحده در اوایل این ماه ابزار حریم خصوصی مبتنی بر اتریوم را ممنوع کردند، بسیاری از افراد متعجب بودند که آیا تراکنش‌های اتریوم نیز در معرض سانسور قرار خواهند گرفت، به خصوص پس از انتقال قریب‌الوقوع اتریوم به سیستم اثبات سهام.

نگرانی گسترده ای وجود دارد که نهادهایی که اکثر Eth سهام را کنترل می کنند، مانند Coinbase و Kraken، شروع به سانسور معاملات برای پیروی از تحریم های ایالات متحده کنند. به گفته برکمنز، که تمرکز بالای Eth سهامدار را یک مشکل موقتی می‌داند، این یک سناریوی بعید است.

برکمنز گفت: «هزینه ورود به کسب و کار سهامداری به مرور زمان کاهش می‌یابد، زیرا ابزارهای منبع باز و تخصص صنعت بالغ می‌شوند و نمایه ریسک کلی کاهش می‌یابد. این به بازیکنان بیشتر و بیشتری اجازه می دهد تا وارد تجارت سهام شوند و تسلط استخرهای بزرگ را کاهش دهد.

برکمنز خاطرنشان کرد: این ایده که آنها می توانند به طور مداوم تراکنش های کاربر را سانسور کنند یا بر انتخاب فورک های اتریوم تأثیر بگذارند، ایده معتبری نیست.

علاوه بر این، به گفته برکمنز، ممنوعیت ایالات متحده در مورد تورنادو کش یک اشتباه سیاستی بود و بعید است که منجر به تحریم های بیشتر دولت شود. به گفته کارشناسان، سیاستگذاران ایالات متحده احتمالاً اشتباهات خود را اعتراف کرده و رویکرد مطلوب تری نسبت به اتریوم اتخاذ می کنند، که اساساً مطابق با منافع ایالات متحده است.

برکمنز توضیح می‌دهد: «اتریوم درباره نوآوری بدون مجوز، سرمایه‌گذاری آزاد، حقوق مالکیت و جهانی‌سازی است.

مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا