اخبار ارز دیجیتال

آیا اکنون که قیمت بیت کوین بالاتر از مقاومت خط روند بلندمدت معامله می شود، گاوها پیشتاز خواهند بود؟

گاوهای بیت کوین شکستن مقاومت بلندمدت خط روند بیت کوین را جشن گرفتند، اما آیا واقعاً چیزی تغییر کرده است؟

بیت کوین (BTC) در 4 و 5 اکتبر به بالای 20000 دلار رسید، یعنی بالاتر از خط روند نزولی بلند مدت که به 22 آوریل یا 15 نوامبر بازمی گردد. این به سبک تحلیل تکنیکال شما بستگی دارد. .

در حالی که برخی از معامله گران ممکن است کمی بیشتر از اینکه قیمت خارج از خط روند نزولی معامله می شود خوشحال باشند، شاخص ها و ماکروهای مرتبط کافی برای حمایت از دیدگاه صعودی در مورد قیمت بیت کوین وجود دارد. آیا عوامل تغییر می کنند؟

در واقع، قیمت بیت کوین به سادگی از طریق خط روند با معامله به صورت جانبی با قیمتی بین 18500 تا 24500 دلار طی 114 روز گذشته “تثبیت” شده است.

BTC/USDT.منبع: Trading View

از نظر جهت، بیت کوین و اتر (ETH) تمایل به معامله پشت سر هم با سهام دارند، با افزایش BTC به 20,365 دلار در 4 اکتبر، Dow، S&P 500 و Nasdaq 2% کاهش یافت و به این دلیل است که روز را با 3 به پایان رساند. ٪ کسب کردن.

همبستگی BTC، ETH و S&P 500.منبع: Coinmetrics

کوین متریکز گفت: به عنوان یادآوری که اقدامات کوتاه مدت قیمت لزوماً منعکس کننده تغییرات روند بزرگتر نیست:

ارتباط با BTC، ETH و S&P 500 اخیراً افزایش یافته است زیرا شاخص معیار به 3600 کاهش یافته است که از دسامبر 2020 شکسته نشده است.

علیرغم افزایش همه جانبه در بازارهای سهام و کریپتو در 4 اکتبر، افزایش نگرانی‌ها در مورد تورم جهانی، افزایش نرخ بهره و سایر نگرانی‌های اقتصادی، سرمایه‌گذاران را به تعامل با بازارها سوق می‌دهد. این واقعیت در سه ماهه سوم به وضوح منعکس شده است. نتیجه

عملکرد دارایی سه ماهه سوم 2022.منبع: Coinmetrics

اوپک در 5 اکتبر اعلام کرد که قصد دارد تولید نفت خود را 2 میلیون بشکه در روز کاهش دهد. این تقریباً معادل 2 درصد تقاضای جهانی نفت است. پس از اعلام این خبر، ذخایر نفت افزایش یافت، اما کاخ سفید ممکن است نگران باشد که این کاهش ها بتواند مبارزه فدرال رزرو با تورم را پیچیده کند و به افزایش قیمت بنزین کمک کند.

سرمایه گذاران نهادی مانند CITI و گلدمن ساکس به طور کلی انتظار دارند که نوسانات بازار سهام ادامه داشته باشد و اهداف پایان سال خود را برای S&P 500 کاهش داده اند، اگرچه سرمایه گذاران کاهش در سال 2023 را پیش بینی می کنند. من اینجا هستم.

با این حال، با توجه به بالا بودن تورم در سراسر جهان و تعدیل انتظارات درآمدی به سمت پایین، فدرال رزرو در برنامه فعلی خود برای مهار تورم مطمئن و مصمم به نظر می رسد.

هیچ یک از این تحولات به تقویت احساسات ریسک سرمایه گذاران کمک نکرده است، و با توجه به همبستگی BTC با بازار سهام و حساسیت آن به جریان های اخبار اقتصادی نزولی، BTC خط روند نزولی را شکسته است. بعید است که شکست نشانه ای از تغییر روند باشد.

توسعه متقاعد کننده تر، شکست محدوده و یک سری از بسته های روزانه بالای 25000 دلار است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Ray Salmond

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا