اخبار ارز دیجیتال

بازداشت همسر توسعه دهنده تورنادو کش ممنوع است با او صحبت کند – تجمع برگزار شد

Ksenia Malik در صحبت با Cointelegraph گفت که مقامات هلندی با شوهرش به عنوان یک “جنایتکار خطرناک” رفتار می کنند و ایجاد نرم افزار منبع باز هرگز نباید جرم تلقی شود. مزرعه برنج.

همسر آلکسی پرتسف، خالق تورنادو کش، کسنیا مالیک، مقامات هلندی را به خاطر رفتار با همسرش که هفته گذشته دستگیر شد، مانند یک “جنایتکار خطرناک” مورد انتقاد قرار داد.

اداره اطلاعات و تحقیقات مالی هلند (FIOD) پرتسف را در ۱۲ آگوست به ظن استفاده از ابزار حفظ حریم خصوصی مبتنی بر اتریوم برای پولشویی و پنهان کردن جریان وجوه مجرمانه دستگیر کرد.

مالک به کوین تلگراف تایید کرد که پرتسف تحت کنترل مقامات هلندی است و از زمان زندانی شدن با او هیچ تماسی نداشته است.

مالیک با ابراز نگرانی از دستگیری پرتسف بدون هشدار در مورد آنچه که به نظر او فعالیت بی ضرر است، گفت: «او در زندان است که انگار یک جنایتکار خطرناک است.

برای من بسیار غیرمنتظره است که فردی که کد منبع باز نوشته است دستگیر شود.

مالک گفت که با ممنوعیت کامل مقامات هلندی، “ما فقط می توانیم حدس بزنیم که او اکنون چگونه است و چقدر برای او دشوار است.” [or anyone] از ارتباط با او، حتی «یک تماس تلفنی کوتاه».

مالک در این زمینه احساس درماندگی می کند، اما نه بدون حمایت.گردآورنده ۱ اینچی مالی غیرمتمرکز (DeFi) رالی را در آمستردام برگزار می کند ۲۰ آگوست حمایت خود را از Pertsev نشان دهید و از حق توسعه دهندگان برای ایجاد نرم افزار منبع باز حمایت کنید.

۱inch به ویژه در مورد این موضوع پر سر و صدا بوده و گفته است که دستگیری پرتسف تهدیدی برای ایجاد یک سابقه خطرناک است. توسط دیگران استثمار شده است.

با توجه به تلاش‌های ۱ اینچ و جامعه گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، مالیک گفت: «از همه کسانی که به شوهرم کمک کرده و حمایت کرده‌اند بسیار سپاسگزارم» و افزود که «مردم واقعاً به آن اهمیت می‌دهند.» ثابت کرده است.

مالیک همچنین امیدوار است که این تجمع نه تنها توجه را به اشتباه پرتسف جلب کند، بلکه بر افکار عمومی در مورد ماهیت کد منبع باز تأثیر مثبت بگذارد.

ما می خواهیم این خبر را منتشر کنیم تا هر چه بیشتر مردم از دستگیری و دلایل اشتباه آن آگاه شوند. همه توسعه دهندگان منبع باز و بسیاری دیگر ممکن است تحت تأثیر این اتهام قرار گیرند.» بنابراین این یک مشکل جدی است.

با این حال، دستگیری پرتسف به طور کامل تکذیب نشد. کوین اولری، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز، در مصاحبه‌ای اخیر گفت که ابزارهای حفظ حریم خصوصی ارزهای دیجیتال مانند Tornado Cash بخشی از فرهنگ «کاوبوی کریپتو» هستند که «دینامیک‌های نظارتی را مختل می‌کنند.» در حالی که دستگیری را ضروری توصیف کرد.

او گفت: «اگر باید او را قربانی کنیم، خوب است، زیرا می‌خواهیم این سرمایه نهادی ثبات داشته باشد.

مربوط: تحریم های نقدی تورنادو آمریکا را تضعیف می کند، کریپتو را تقویت می کند

قبل از دستگیری، دفتر کنترل دارایی های خارجی ایالات متحده در ۸ آگوست ساکنان ایالات متحده را از تعامل با تورنادو کش به دلیل نگرانی های فزاینده مبنی بر استفاده از آن برای پولشویی منع کرد. وزارت خزانه داری ایالات متحده معتقد است که تورنادو کش از زمان ایجاد تورنادو کش در سال ۲۰۱۹ توسط پرتسف، بیش از ۷ میلیارد دلار فعالیت پولشویی را تسهیل کرده است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا