اخبار ارز دیجیتال

چرا این کشور کوچک شبکه لایتنینگ بیت کوین را پذیرفته است؟

جبل الطارق به دلیل پیشگامی در مقررات رمزنگاری، حمایت از توسعه بلاک چین و پذیرش بیت کوین به شهرت رسیده است.

خبرنگار کوین تلگراف، جو هال از کشور جبل الطارق بازدید کرد و دریافت که پذیرش بیت کوین در راک، جایی که شبه جزیره به صورت محلی شناخته شده است، و پذیرش بیت کوین برای خرید در منطقه یک تجارت است. بررسی کرد که چگونه بر آن تأثیر می گذارد.

این بازدید همچنین فرصتی برای بازدید از Xapo Bank، اولین موسسه مالی خصوصی در جهان بود که بانکداری سنتی را با بیت کوین ترکیب کرد. کوین بیس در سال ۲۰۱۹ کسب و کار نگهبانی را به دست آورد و صرافی آمریکایی را به بزرگترین متولی ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل کرد.

قلمرو برون مرزی بریتانیا جبل الطارق به دلیل پیشگام بودن مقررات ارزهای دیجیتال، حمایت از توسعه بلاک چین و پذیرش بیت کوین، با بسیاری از خرده فروشان از شبکه لایتنینگ، یک شبکه لایه ۲ که تراکنش های خارج از زنجیره را امکان پذیر می کند، معروف است و بیت کوین را به عنوان پرداخت در سراسر شبه جزیره می پذیرند. .

“وقتی در مورد استفاده از بیت کوین صحبت می کنیم، آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ بله، زیرا حوزه های قضایی بیشتر و بیشتری شروع به تنظیم آن می کنند.”

در آوریل امسال، جبل الطارق بسته نظارتی جدیدی را برای ارائه دهندگان خدمات فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) معرفی کرد که شفافیتی را در مورد تهدید دستکاری بازار و تجارت داخلی به کسب و کارهای رمزنگاری ارائه کرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا