اخبار ارز دیجیتال

چرا ایالات متحده یکی از دوستدارترین کشورهای رمزنگاری در جهان است؟

ایالات متحده مقررات ارزهای دیجیتال را تشدید کرده است و بیشترین تعداد گره های بیت کوین و اتریوم را در جهان دارد.

سلوا اوزلی، وکیل مالیاتی بین‌المللی و CPA، در ستون Expert Take خود، تلاقی فناوری‌های نوظهور و پایداری را پوشش می‌دهد و جدیدترین‌ها را در زمینه مالیات، مقررات AML/CFT و مسائل حقوقی مؤثر بر دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین ارائه می‌کند.

ایالات متحده بدون شک یکی از دوستدارترین کشورهای رمزنگاری در جهان است. در شمارش گره های بیت کوین و اتریوم رتبه اول را دارد و تنظیم کننده ها علاقه خاصی به این موضوع دارند. در ماه سپتامبر، دولت جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن، مجموعه‌ای از گزارش‌های فدرال درباره نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال در سال آینده منتشر کرد.

پذیرش بلاک چین

به عنوان بخشی از این گزارش ها، وزارت علوم و فناوری خاطرنشان کرد که دولت ها “مسئولیت” “محافظت” از جوامع در برابر آلودگی ناشی از ارزهای دیجیتال و اثرات نامطلوب تغییرات آب و هوایی را دارند.

قانون کاهش تورم پرزیدنت بایدن بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ ایالات متحده در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، انرژی پاک و انعطاف پذیری آب و هوا است. ما تقریباً ۳۷۰ میلیارد دلار مشوق‌هایی مانند اعتبار مالیات بر انرژی سبز را کنار گذاشته‌ایم که هدف آن تسهیل توسعه گسترده فناوری‌های انرژی پاک و دیجیتال‌تر کردن آمریکا است.

مربوط: در اینجا دلیل رتبه بندی آلمان در رتبه بندی کشورهای دوستدار رمزنگاری آمده است

بر اساس یک گزارش، استفاده از فناوری بلاک چین در ریزشبکه‌ها می‌تواند هماهنگی منابع انرژی توزیع‌شده را امکان‌پذیر کند و «نوآوری‌های اجتماعی-اقتصادی فناوری برای بازسازی زنجیره‌های تأمین انرژی پایدار» را تسهیل کند.

رمزارز ایالات متحده قانون ایالات متحده قانون محیط زیست بیت کوین

اتریوم، پرکاربردترین بلاک چین، اخیراً از طریق یک رویداد Merge به الگوریتم اجماع اثبات وضعیت (PoS) سبزتر روی آورده است. این ارتقا پایداری و امنیت شبکه را بهبود بخشیده است، گام‌هایی در جهت افزایش مقیاس‌پذیری برداشته است و این شبکه اکنون بازدهی جذابی را در سهام ارائه می‌دهد.

گزارش سپتامبر ۲۰۲۲ موسسه رتبه‌بندی کریپتو کربن نشان می‌دهد که حرکت اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام، توان مصرفی شبکه اتریوم را بیش از ۹۹.۹۸۸ درصد کاهش می‌دهد و ردپای کربن آن را بیش از ۹۹.۹۹۲ درصد کاهش می‌دهد. این باید به ایالات متحده کمک کند تا به اهداف آب و هوایی خود دست یابد. وزارت علوم و فناوری اعلام کرد: ما اقتصاد را حداکثر تا سال ۲۰۵۰ ترمیم خواهیم کرد.

پذیرش رمزنگاری

سقوط بازار کریپتو برخی از بزرگترین مدیران دارایی مانند MassMutual و BlackRock را به فضای دارایی دیجیتال جذب کرده است. بلک راک پنج سال پس از توضیح لری فینک، مدیر عامل شرکت، صندوق سرمایه گذاری مشترکی را راه اندازی کرد که قیمت بیت کوین (BTC) را ردیابی می کند. بیت کوین به عنوان “شاخص پولشویی”.

شرکت دارایی دیجیتال Securitize Capital در نظر دارد صندوق رشد استراتژیک مراقبت های بهداشتی ۴۹۱ میلیارد دلاری مدیر دارایی KKR را توکن کند. همچنین، Charles Schwab، Citadel، Fidelity Digital Assets و دیگران در حال راه‌اندازی یک صرافی جدید ارزهای دیجیتال به نام EDX Markets هستند که قرار است در ماه نوامبر آغاز به کار کند.

در همین حال، صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس در ماه سپتامبر اعلام کرد که از شکایتی علیه وزارت خزانه‌داری که ادعا می‌کند تورنادو کش با صدور مجوز سرویس اختلاط کریپتو خود، بیش از حد پیش رفته است، حمایت مالی خواهد کرد.

فدرال رزرو آماده توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی است

در ژوئیه ۲۰۲۲، سرویس تحقیقات مالی وزارت خزانه داری مقاله ای منتشر کرد که در آن بررسی می کرد که چگونه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) می توانند بر ثبات سیستم بانکی گسترده تر تأثیر بگذارند. ما دو راه را شناسایی کردیم که یک CBDC می تواند ثبات مالی را افزایش دهد. دوم، نظارت بر جریان وجوه به CBDCها به سیاستگذاران این امکان را می دهد که در مواقع استرس سریعتر واکنش نشان دهند و انگیزه سپرده گذاران و سایر طلبکاران کوتاه مدت برای برداشت دارایی ها را کاهش دهند. ”

در همین حال، گزارش سپتامبر ۲۰۲۲ وزارت خزانه داری، “آینده پول و پرداخت”، استیبل کوین ها و CBDC ها را مورد بررسی قرار داد و اشاره کرد که CBDC ها “موارد استفاده طبیعی” دارند. این گزارش بر ساختن آینده پول و پرداخت ها، حمایت از رهبری مالی جهانی آمریکا، ترویج شمول مالی و برابری و به حداقل رساندن ریسک تمرکز دارد و معنای آن را مورد بحث قرار می دهد.

NFT های سبز

جان کرین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SuperRare، یک پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT)، در مصاحبه ای به معنای PoS توضیح داد: این واقعاً یک تغییر دهنده بازی است زیرا یکی از بزرگترین مشکلات فناوری NFT را حل می کند. […] ما معتقدیم که این به هنر کریپتو کمک می کند و امیدواریم که به رونق بازار کمک کند. ”

ConsenSys که توسط جو روبین یکی از بنیانگذاران اتریوم تأسیس شده است، اعلام کرده است که یکی از اولین مجموعه های NFT پایدار را در شبکه اصلی PoS اتریوم جدید حذف خواهد کرد.

سوء استفاده از کریپتو

در ژوئن ۲۰۲۲، وزارت دادگستری اعلام کرد که سه نفر را در ارتباط با «اولین طرح اخطار معاملات داخلی ارزهای دیجیتال» دستگیر کرده است. جنایت ادعایی مربوط به یک مدیر محصول سابق در Coinbase بود.

در سپتامبر ۲۰۲۲، آژانس گزارش «نقش مجری قانون در کشف، تحقیق و تعقیب رفتار مجرمانه مرتبط با دارایی‌های دیجیتال» را منتشر کرد و شبکه سراسری هماهنگ‌کننده‌های دارایی دیجیتال را برای کمک به شناسایی «تلاش‌های مجرمانه برای مقابله با تهدید رو به رشد» ایجاد کرد. . استفاده غیرمجاز از دارایی های دیجیتال علیه شهروندان آمریکایی. ”

رمزارز ایالات متحده قانون ایالات متحده قانون محیط زیست بیت کوین

مریک گارلند، دادستان کل، گفت: “از آنجایی که دارایی های دیجیتال نقش بیشتری در سیستم مالی جهانی ایفا می کنند، ما با ادارات و آژانس های سراسر دولت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این دارایی ها جرم و جنایت را تسهیل می کنند و امنیت ملی را تضعیف می کنند.” ما باید از سوء استفاده از فن آوری.

مربوط: جهان با تحریم های رمزارز روسیه همگام شده است

کنت پولیت جونیور، دستیار دادستان کل در وزارت امور جنایی، گفت: “توسعه دارایی های دیجیتال شرایط جدیدی را برای مجرمان ایجاد می کند تا از نوآوری ها برای تسهیل جرایم جدی و تهدیدات امنیت ملی در داخل و خارج استفاده کنند.” وی افزود: “از طریق ایجاد شبکه DAC، بخش جنایی و تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال متعهد هستند تا اطمینان حاصل کنند که بخش و دادستان‌های آن به بهترین وجه برای مبارزه با استفاده جنایی رو به رشد از فناوری دارایی دیجیتال مجهز هستند. من ادامه خواهم داد. تا به شما اطمینان دهم که در موقعیتی هستم.»

مقررات

کاخ سفید اخیراً یک «فرمان اجرایی بایدن در مورد تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال» با «صدور راهنمایی، افزایش منابع اجرایی و تعقیب تهاجمی بازیگران بد» صادر کرد.

دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (OFAC) همچنین گفت که مردم و کسب و کارها با تحریم ها علیه Tornado Cash، یک مخلوط کننده حریم خصوصی اتریوم که به دلیل ادعاهایی مبنی بر استفاده هکرهای کره شمالی از آن برای پولشویی در لیست سیاه قرار گرفته بود، مطابقت ندارند. دستورالعمل به روز شده برای رمزارز صنعت در مورد چگونگی ادامه منابع مالی. این آژانس گفت که مجوز OFAC ممکن است برای برداشت وجوه مربوط به تورنادو کش مورد نیاز باشد.

سلوا اوزیری Esq.، CPA یک وکیل مالیاتی بین المللی و حسابدار رسمی است.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Selva Ozelli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا