اخبار ارز دیجیتال

چرا ۲۰.۸ هزار دلار سطح مهمی برای بیت کوین است؟ اکنون در گفتگوی بازار با چارلی برتون بدانید

سطح حمایت حیاتی بیت کوین چیست؟وقتی بازار به زیر آن می‌رسد چه اتفاقی می‌افتد؟ با میزبانی مشترک Coffee N Crypto، تیم وارن و چارلی برتون، در مورد این موضوع و موضوعات دیگر صحبت کنید.

اپیزود این هفته Market Talk پذیرای معامله گر حرفه ای چارلی برتون است.

چارلی یک معامله گر حرفه ای با ۲۴ سال تجربه است و از سال ۲۰۰۱ به صورت تمام وقت معامله می کند. او بنیانگذار EzeeTrader و Charlie Burton Trading است. او همچنین به مدت پنج سال در رقابت های زنده در نمایشگاه سالانه فارکس لندن شکست نخورده است. او همچنین در مستند بسیار محبوب بی‌بی‌سی «تجار، میلیون‌ها در دقیقه» ظاهر شده است. چارلی یکی از معدود مربیان تجارت است که همچنین مدیران پول حرفه ای هستند که سرمایه نظارتی FCA را معامله می کنند.

موضوع اصلی بحث ما با چارلی سطح فعلی پشتیبانی از بیت کوین (BTC) و چرایی اهمیت آن است. اگر بیت کوین به زیر سطح حمایت فعلی خود برسد، چه سطوح قیمتی کلیدی دیگری را باید تماشا کرد؟ ما همچنین بینش او را در مورد علت سقوط اخیر رالی کاهشی بازار نزولی دریافت کردیم.

چندین رویداد مهم بازار برای چند روز آخر ماه اوت برنامه ریزی شده است. ما از چارلی پرسیدیم که باید مراقب کدام رویدادها باشیم و چگونه بر بازارها و مهمتر از آن استراتژی معاملاتی او تأثیر می گذارند. آیا شرایط بازار کریپتو و سنتی تا پایان سال بهبود می‌یابد یا می‌توان انتظار نوسانات بیشتر و قیمت‌های پایین‌تر را داشت؟

همه در مورد عملکرد اتریوم (ETH) و اینکه چگونه این روزها بیت کوین را شکست می دهند صحبت می کنند، بنابراین من از چارلی خواستم که عملکرد اتریوم را با عملکرد بیت کوین از دیدگاه یک معامله گر مقایسه کند.

چین اخیراً بار دیگر در خبرها بوده است زیرا ممکن است یک فروپاشی اقتصادی قریب الوقوع باشد. این پتانسیل برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت و دومین اقتصاد بزرگ جهان، مطمئناً در بازار موج خواهد زد. از چارلی پرسیدم که در مورد این وضعیت چه فکر می کند و آیا چین را زیر نظر دارد یا خیر.

به عنوان یک معامله گر حرفه ای، هر معامله ای نیاز به یک استراتژی دارد. اما آیا استراتژی‌های معاملاتی بازار ارزهای دیجیتال باید با بازارهای سنتی متفاوت باشد، و اگر چنین است، چگونه باید متفاوت باشند؟ به همین دلیل است که ما بینش هایی را از خود متخصصان دریافت می کنیم.

تنظیم کن تا بتوانم صدایت را بشنوم ما در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

تیم وارن از Market Talks with Coffee ‘N’ Crypto هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (۴:۰۰ بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود. بنابراین، از صفحه YouTube Cointelegraph دیدن کنید و دکمه های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا