اخبار ارز دیجیتال

دفتر علوم کاخ سفید به‌رغم کمبود داده، تأثیر آب و هوای کریپتو را بررسی می‌کند

دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید به نتایج متفاوتی در مورد ارزهای دیجیتال و آب و هوا در پس زمینه تغییرات سریع فناوری رسیده است.

دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید (OSTP) اثرات زیست‌محیطی و انرژی دارایی‌های کریپتو در ایالات متحده را بررسی کرد و دریافت که کریپتو به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای (GHG) کمک می‌کند. ما نظارت و تنظیم بر این اساس را توصیه می کنیم.

این گزارش که در 8 سپتامبر منتشر شد، آخرین انتشار از دستور اجرایی ماه مارس جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا (EO) در مورد توسعه دارایی های دیجیتال است. EO استفاده از انرژی مربوط به دارایی های دیجیتال را مطالعه می کند، آن مصرف را با سایر هزینه های انرژی مقایسه می کند، استفاده از فناوری بلاک چین برای حمایت از حفاظت از آب و هوا را بررسی می کند و اثرات زیست محیطی دارایی های دیجیتال را ارزیابی می کند. OSTP وظیفه ارائه توصیه هایی برای به حداقل رساندن یا کاهش

طبق این مطالعه، دارایی‌های کریپتو سالانه حدود 50 میلیارد کیلووات ساعت انرژی در ایالات متحده یا 38 درصد از کل انرژی جهانی مصرف می‌کنند. عدم نظارت، محاسبات دقیق انرژی را غیرممکن کرد. با این حال، این گزارش سنت مقایسه خلاقانه مصرف انرژی را تایید می‌کند و استدلال می‌کند که ارزهای دیجیتال کمی انرژی‌برتر از رایانه‌های خانگی و کمتر از روشنایی و تبرید خانه در ایالات متحده هستند. علاوه بر این:

مقایسه مستقیم Visa، MasterCard و American Express پیچیده است. […] مصرف کمتر از 1 درصد از برق مصرفی بیت کوین و اتریوم در همان سال، علیرغم پردازش چندین برابر تعداد تراکنش های زنجیره ای و پشتیبانی از عملیات سازمانی گسترده تر است. ”

در این گزارش آمده است که مصرف زیاد انرژی شبکه ها را فرسوده و قیمت انرژی را افزایش می دهد. نقش اثبات کار در مصرف انرژی دارایی‌های رمزنگاری به وضوح اشاره شده است و تغییر استفاده از مکانیسم‌های اجماع و تکامل سریع این حوزه نیز پیش‌بینی مصرف انرژی در آینده را غیرممکن کرده است. واقعیتی که

مطالب مرتبط: دفتر کاخ سفید به دنبال افکار عمومی در مورد تأثیر آب و هوای کریپتو است

در هر صورت، این گزارش می‌گوید: «استخراج دارایی‌های رمزنگاری که از برق شبکه استفاده می‌کند، گازهای گلخانه‌ای منتشر می‌کند، مگر اینکه در استخراج از انرژی پاک استفاده شود.» این گزارش همچنین نمونه هایی از استفاده از فناوری بلاک چین برای توزیع انرژی و حمایت از بازارهای زیست محیطی (کربن) ارائه می کند. در حالی که این گزارش چندین استراتژی را برای بهبود استفاده از انرژی دارایی‌های رمزنگاری شده، مانند استفاده از متان رشته‌ای در نظر می‌گیرد، استراتژی‌های دیگری مانند انحراف گرمای اتفاقی استخراج رمزنگاری در نظر گرفته نشده است.

توصیه های گزارش به طور کلی نوشته شده است:

آژانس‌های فدرال باید کمک‌های فنی ارائه دهند و فرآیندهای مشارکتی را با ایالت‌ها، جوامع، صنعت ارزهای دیجیتال و دیگران برای توسعه استانداردهای عملکرد زیست‌محیطی مؤثر و مبتنی بر شواهد آغاز کنند.»

سایر توصیه‌ها شامل ارزیابی و اجرای قابلیت اطمینان انرژی در پرتو پروژه‌های استخراج ارز دیجیتال، تنظیم استانداردهای بهره‌وری انرژی و تحقیق و نظارت است.

گزارش OSTP یکی از پنج گزارشی است که در همان هفته ارائه می شود. در ماه ژوئن، وزارت دادگستری گزارشی در مورد تقویت اجرای قانون بین‌المللی که توسط یک فرمان اجرایی اجباری شده بود، منتشر کرد و وزارت خزانه‌داری در ماه جولای چارچوب تعامل بین‌المللی خود را گزارش داد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا