اخبار ارز دیجیتال

اولین چارچوب رمزنگاری کاخ سفید و فرصت های از دست رفته – قانون رمزگشایی، 12 تا 19 سپتامبر

این مقاله مورد استقبال صنعت قرار نگرفت زیرا کاملاً واضح بود که سیاستگذاران بر امنیت و اجرا متمرکز شده اند.

تا پایان هفته گذشته، آژانس‌های فدرال نتایج شش ماه کار بر روی دستورالعمل‌های کلیدی برای تنظیم دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده را اعلام کردند. اولین چارچوب رمزنگاری منتشر شده در وب‌سایت کاخ سفید ممکن است حاوی شگفتی‌ها یا جزئیات دقیق نباشد، اما به عنوان بخشی از فرمان اجرایی رئیس جمهور جو بایدن، این قانون آینده قطعاً بر تصمیم‌گیری‌های سیاستی تأثیر خواهد گذاشت.

شاید مهمترین بخش از چارچوب به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اختصاص داده شده است. مشخص شد که دولت قبلاً اهداف سیاستی را برای سیستم CBDC ایالات متحده تدوین کرده است، اما تحقیقات بیشتری در مورد زیربنای فنی بالقوه این سیستم مورد نیاز است. اهداف آن بسیار جدی به نظر می رسد، زیرا ریاست یک گروه کاری بین سازمانی را بر عهده دارد که شامل هیئت مدیره، شورای ملی است. شورای اقتصاد، شورای امنیت ملی و دفتر سیاستگذاری علم و فناوری.

این مقاله مورد استقبال صنعت قرار نگرفت زیرا کاملاً واضح بود که سیاستگذاران بر امنیت و اجرا متمرکز شده اند. کریستین اسمیت، مدیر اجرایی انجمن بلاک چین مستقر در ایالات متحده، آن را «فرصتی از دست رفته برای تقویت رهبری کریپتو ایالات متحده» نامید و به جای فرصت، ریسک را برجسته کرد و ما تأکید کردیم که هیچ توصیه اساسی برای ارتقای صنعت کریپتو نداریم. شیلا وارن از شورای کریپتو برای نوآوری به کوین تلگراف گفت که به نظر می رسد توصیه های سیاست مبتنی بر “درک منسوخ و نامتعادل” از ارزهای رمزنگاری شده است و جزئیات باید توسط قانونگذاران دیگر و دولت آینده تصمیم گیری شود. گفت که این احتمال وجود دارد.

ادغام و پیامدهای نظارتی آنها

ارتقای اتریوم به Proof of Stake (PoS) ممکن است این ارز دیجیتال را دوباره در دید کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار داده باشد. طبق گزارش ها، گری جنسلر، رئیس SEC، گفته است که ارزهای دیجیتال و واسطه هایی که به دارندگان اجازه می دهند ارزهای رمزنگاری شده را “سهام” کنند، ممکن است آنها را به عنوان اوراق بهادار تحت آزمون هاوی تعریف کنند. من اینجا هستم. Gensler ادامه داد که واسطه‌هایی که خدمات سهامداری را به مشتریان ارائه می‌دهند «بسیار شبیه Redding هستند، اما با برخی تغییرات برچسب‌گذاری». SEC قبلاً گفته بود که اتر (ETH) را یک اوراق بهادار نمی‌داند و هر دو کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و SEC توافق کرده‌اند که بیشتر شبیه یک کالا رفتار کنند.

به خواندن ادامه دهید

18 فرم طراحی بالقوه برای CBDC آمریکا

دفتر سیاست علم و فناوری گزارشی را ارائه کرده است که در آن گزینه‌های طراحی 18 سیستم ارز دیجیتال بانک مرکزی را که می‌توان در ایالات متحده پیاده‌سازی کرد، تحلیل کرد. ، داده ها و تنظیمات. گزارش OSTP برای کمک به سیاستگذاران در تعیین سیستم ایده‌آل CBDC ایالات متحده، گنجاندن اشخاص ثالث را در دو انتخاب طراحی (لایه حمل‌ونقل و قابلیت همکاری) در دسته «شرکت‌کنندگان» توصیه می‌کند. برای حاکمیت، این گزارش بر عوامل مختلف مربوط به مجوزها، سطح دسترسی، حریم خصوصی هویت و اصلاح تمرکز داشت.

به خواندن ادامه دهید

تایلند آماده ممنوعیت وام دادن به ارزهای دیجیتال است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) در حال آماده شدن برای اتخاذ اقدامات شدید پس از سقوط یک پلت فرم وام ارز دیجیتال در تابستان 2022 است. SEC تایلند قصد دارد پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال را از ارائه یا پشتیبانی از خدمات نگهداری دارایی‌های دیجیتال منع کند. ممنوعیت برنامه ریزی شده حاوی چندین نکته اصلی است. مدیران را از پذیرش سپرده‌های دارایی‌های دیجیتال با وعده پرداخت بازدهی به سپرده‌گذار منع می‌کند – حتی اگر بازگشت از طریق بودجه تبلیغاتی به جای افزایش ارزش دارایی باشد. تبلیغات خدمات نگهداری نیز ممنوع است.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا