اخبار ارز دیجیتال

کاخ سفید چارچوب جامع “اولین” را برای ارزهای دیجیتال منتشر می کند

این برگه اطلاعات، یافته های نه مطالعه آژانس فدرال را در شش ماه گذشته خلاصه می کند.

به دنبال دستور اجرایی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مورد تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال، آژانس های فدرال یک برگه اطلاعات مشترک در مورد شش جهت کلیدی برای مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده تهیه کرده اند. این گزارش محتوای ۹ گزارش جداگانه ارائه شده را خلاصه می کند و از رئیس جمهور می خواهد که “چارچوب روشنی را برای توسعه دارایی های دیجیتالی مسئولانه تعریف کند و راه را برای اقدامات بیشتر در داخل و خارج از کشور هموار کند.”

این برگه اطلاعات در تاریخ ۱۶ سپتامبر در وب سایت رسمی کاخ سفید منتشر شد و شامل هفت بخش است: (۲) دسترسی به خدمات مالی ایمن و مقرون به صرفه را ارتقا دهید. (۳) ارتقای ثبات مالی؛ (۴) ترویج نوآوری مسئولانه. (۵) رهبری مالی جهانی و رقابت پذیری را تقویت کنید. (۶) مبارزه با کلاهبرداری مالی. (۷) بررسی ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده (CBDC).

برخی از بخش‌ها حاوی اطلاعات ویژه جدیدی نیستند و بر اصول و سیاست‌هایی که دولت ریاست‌جمهوری به آن پایبند بوده است تأکید مجدد می‌کند. به عنوان مثال، برای محافظت از مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران، این گزارش از تنظیم‌کننده‌ها (کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا) می‌خواهد تا “تحقیقات و اقدامات اجرایی علیه فعالیت‌های غیرقانونی در بخش دارایی دیجیتال را به شدت دنبال کنند. من می‌پرسم. در عین حال در مورد تقسیم وظایف رگولاتورها سکوت می کنند.

برای تسهیل دسترسی به خدمات مالی، آژانس‌های فدرال چارچوبی فدرال برای ارائه‌دهندگان پرداخت غیربانکی ایجاد کرده‌اند تا مزایای فوری مانند FedNow را ارائه دهند، که قرار است توسط فدرال رزرو در سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شود. این سازمان تشویق به پذیرش سیستم‌های پرداخت را توصیه می‌کند.

به عنوان بخشی از تعهد خود به نوآوری مسئولانه، دفتر سیاست علم و فناوری (OSTP) که اخیرا گزارشی برجسته در مورد تأثیرات آب و هوایی استخراج ارزهای دیجیتال منتشر کرده است، تحقیقاتی را در مورد دارایی های دیجیتالی اعلام کرده است که می تواند به کاهش جو منفی کمک کند. دستور کار توسعه تاثیر می گذارد. با همین هدف، وزارت انرژی، آژانس حفاظت از محیط زیست و سایر آژانس ها ردیابی بیشتر اثرات زیست محیطی دارایی های دیجیتال را در نظر خواهند گرفت.

مربوط: اتاق دیجیتال می گوید زمان آن رسیده است که SEC ETF بیت کوین را تایید کند.

این برگه ادعا می‌کند که موسسات ایالات متحده از موقعیت ایالات متحده در موسسات بین‌المللی برای انتقال ارزش‌های ایالات متحده در ارتباط با دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کنند، اما این ارزش‌ها به سرعت در اروپا در حال ظهور هستند، دقیقاً مشخص نمی‌کند که دقیقاً چه تفاوتی با رویکرد نظارتی دارد.

استراتژی امنیتی شامل اصلاح قوانین رازداری بانکی، قوانین ضد اطلاعات، و قوانین علیه نقل و انتقالات غیرمجاز برای اعمال صریح به ارائه‌دهندگان خدمات دارایی دیجیتال، از جمله صرافی‌ها و پلتفرم‌های توکن غیرقابل تعویض است. من اینجا هستم.

آخرین، اما شاید مهمترین بخش از برگه اطلاعات مربوط به CBDC در ایالات متحده است. این نشان می دهد که دولت قبلاً اهداف سیاستی را برای یک سیستم CBDC در ایالات متحده تنظیم کرده است، اما تحقیقات بیشتری در مورد زیربنای فنی بالقوه آن سیستم مورد نیاز است. اهداف آن بسیار جدی به نظر می رسد زیرا یک گروه کاری بین سازمانی را با مشارکت از طرف سازمان مدیریت می کند. شورای نهادی، شورای اقتصاد ملی، شورای امنیت ملی و OSTP.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا