🚨 اخبار ارز دیجیتال

بخش OSTP کاخ سفید ۱۸ جایگزین طراحی CBDC را برای ایالات متحده تجزیه و تحلیل می کند

یک تحلیل فنی از ۱۸ انتخاب طراحی CBDC در شش دسته کلی انجام شد: شرکت‌کنندگان، حاکمیت، امنیت، تراکنش‌ها، داده‌ها و هماهنگی.

به دستور رئیس جمهور ایالات متحده، جو بایدن از دفتر سیاست علم و فناوری (OSTP) گزارشی را ارائه کرده است که گزینه های طراحی ۱۸ سیستم ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را که می توانند در ایالات متحده پیاده سازی کنند، تجزیه و تحلیل می کند. انجام داد.

یک تحلیل فنی از ۱۸ انتخاب طراحی CBDC در شش دسته کلی انجام شد: شرکت‌کنندگان، حاکمیت، امنیت، تراکنش‌ها، داده‌ها و هماهنگی. OSTP پیچیدگی های فنی و محدودیت های عملی تلاش برای ایجاد یک سیستم بدون مجوز کنترل شده توسط بانک مرکزی را پیش بینی می کند و اضافه می کند:

فن آوری مبتنی بر رویکرد بدون مجوز می تواند در طول زمان به طور قابل توجهی بهبود یابد و آن را برای استفاده در یک سیستم CBDC مناسب تر کند.

با این حال، این تحلیل فرض می کند که یک مرجع مرکزی و یک سیستم CBDC دارای مجوز وجود دارد.

برای کمک به سیاستگذاران در تعیین سیستم ایده‌آل CBDC ایالات متحده، گزارش OSTP دارای مفاهیمی برای گنجاندن اشخاص ثالث در دو انتخاب طراحی (لایه حمل‌ونقل و قابلیت همکاری) در دسته «شرکت‌کنندگان» است. برای حاکمیت، این گزارش به عوامل مختلف مربوط به مجوزها، سطح دسترسی، حریم خصوصی هویت و اصلاح پرداخته است.

عوامل مهم دیگری که OSTP از سیاستگذاران می خواهد شامل رمزگذاری و سخت افزار ایمن (برای امنیت)، امضاها، حریم خصوصی تراکنش ها، تراکنش های آفلاین و قابلیت برنامه ریزی تراکنش ها (برای تراکنش ها)، داده ها شامل تاریخچه مدل و دفتر کل (برای داده ها) و قابلیت تعویض، محدودیت های نگهداری است. و تنظیمات معاملات و مانده ها (برای معاملات).

یک ارزیابی فنی از سیستم‌های CBDC ایالات متحده، تمایل این گزارش را به سمت سیستم‌های حفاظت سخت‌افزاری خارج از دفتر کل برجسته کرد. هنگامی که CBDC ایالات متحده راه اندازی شد، این گزارش در نهایت مبادلات مختلفی را که سیاست گذاران تصمیم گرفتند هنگام نهایی کردن انتخاب های طراحی انجام دهند، برجسته می کند.

مربوط: کاخ سفید چارچوب جامع “اولین” را برای ارزهای دیجیتال منتشر می کند

در ۸ سپتامبر، OSTP ضمن در نظر گرفتن تأثیر زیست محیطی و انرژی دارایی های رمزنگاری شده در ایالات متحده، نظارت و مقررات را توصیه کرد.

یک گزارش مربوط به OSTP نشان می‌دهد که دارایی‌های کریپتو سالانه حدود ۵۰ میلیارد کیلووات ساعت انرژی در ایالات متحده مصرف می‌کنند که ۳۸ درصد از کل انرژی جهانی است.

مقایسه مستقیم Visa، MasterCard و American Express پیچیده است. […] مصرف کمتر از ۱ درصد از برق مصرفی بیت کوین و اتریوم در همان سال، علیرغم پردازش چندین برابر تعداد تراکنش های زنجیره ای و پشتیبانی از عملیات سازمانی گسترده تر است. ”

این گزارش همچنین اشاره می‌کند که مصرف انرژی اثبات کار (PoW) در دارایی‌های رمزنگاری بالا است.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا