اخبار ارز دیجیتال

ETF اتریوم چه زمانی است؟ کارشناس برجسته به روز رسانی در مورد شانس تایید می دهد

متخصص برجسته، اریک بالچوناس از بلومبرگ، در بحبوحه پیشرفت های اخیر در فرآیندهای نظارتی، به روز رسانی در مورد تایید پیش بینی شده یک ETF نقطه ای اتریوم ارائه کرد.

یادآوری می‌کنیم که دیروز کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم‌گیری درباره درخواست‌های سهام Hashdex و Ark 21 را تا پایان ماه می به تعویق انداخت، که نشان‌دهنده نیاز به بررسی تغییرات قوانین پیشنهادی و مسائل مطرح‌شده برای مدت طولانی‌تر است.

با این وضعیت در پس زمینه، بالچوناس تاکید کرد که شانس تایید ETF نقطه ای اتریوم در ماه مه بسیار اندک است، با اشاره به عدم همکاری بین تنظیم کننده های ایالات متحده و ناشران احتمالی مانند BlackRock، ۲۱ Shares، ARK Invest و دیگران، همانطور که قبلا ذکر شد. توسط بلومبرگ جیمز سیفارت، تحلیلگر

بالچوناس با استناد به تجزیه و تحلیل همکار خود، به تفاوت فاحش بین جدول زمانی نظرات ETF بیت کوین و ضرب الاجل آینده راه حل اتریوم اشاره کرد. این کارشناس معتقد است که فوریت تعامل نظارتی تنها با ۶۵ روز تا پایان مهلت افزایش یافته است.

تیک تاک

به گفته کارشناس بلومبرگ، حدس و گمان در مورد تایید بر اساس عوامل مختلفی است، از جمله نظرات بالقوه SEC، احساسات بازار نسبت به امنیت اتریوم و فشارهای سیاسی. همچنین رویکرد محتاطانه ای را در مقایسه با نمونه های قبلی پیشنهاد کرد که نشان دهنده نگرانی قابل مشاهده در محیط نظارتی است.

با نزدیک شدن به موعد مقرر، فعالان بازار مالی منتظر اطلاعات بیشتر در مورد موضع تنظیم کننده و امکان تایید ETF اتریوم هستند. این البته پیامدهایی خواهد داشت که به فضای رمزنگاری گسترش می یابد. بررسی بالچوناس در اینجا نگاهی اجمالی به پیچیدگی های نهفته در فرآیند نظارتی و پیامدهای آن برای سرمایه گذاران و شرکت کنندگان در صنعت ارائه می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا