اخبار ارز دیجیتال

از ساتوشی ناکاموتو چه می‌پرسید؟ پاسخ‌های انجمن

از افکار در مورد کلیدهای خصوصی و استخراج تا توطئه های هوش مصنوعی، جامعه ارزهای دیجیتال آنچه را که از مخترع بیت کوین می خواهند به اشتراک گذاشت.

بیش از ده سال از تولد بیت کوین (BTC) می گذرد، اما نام مستعار آن، ساتوشی ناکاموتو، هنوز یک راز باقی مانده است. کوین تلگراف، یک چهره الهام بخش در فضای رمزنگاری، در توییتر از ناکاموتو پرسید که اگر فرصت صحبت به او داده شود، چه سوالاتی از او خواهد پرسید.

از کلیدهای خصوصی و افکار در مورد استخراج بیت کوین گرفته تا تئوری های توطئه مبنی بر اینکه هوش مصنوعی در تلاش است تا بر بشریت تسخیر کند، اعضای جامعه متنوع ترین سؤالات سازندگان بیت کوین را به اشتراک گذاشتند.

کاربر توییتر جواب داد قرار بود با ناکاموتو در مورد موضوعات مختلف از اقتصاد گرفته تا برنامه نویسی و دیدگاه هایی در مورد فضا، زندگی و سلامت گفتگو کنم. یکی از اعضای جامعه گفت: “ذهن های بزرگ باید به همه چیز گوش دهند.”

یکی دیگر از اعضای جامعه مطرح کردن به موضوع استخراج بیت کوین. یکی از کاربران توییتر گفت که از ناکاموتو می پرسد که نظرش در مورد یک بلاک چین جایگزین انرژی بر چیست و آیا به عنوان جایگزینی برای بیت کوین قابل اجرا است یا خیر.

یکی از کاربران موضوع بازیابی بیت کوین های از دست رفته را مطرح کرد.کاربر توییتر گفت در مصاحبه قبلی با Cointelegraph، کیم گرائر، مدیر اجرایی شرکت تحلیلی Chainalysis، گفت که حدود ۳.۷ میلیون بیت کوین از دست رفته است. ارزش این مبلغ BTC در زمان نگارش ۷۵ میلیارد دلار است.

به عقیده بسیاری، بیت کوین به دلیل ویژگی ذاتی عرضه محدود، محافظی در برابر تورم است. شاید به همین دلیل است که پاسخ دیگری سؤال درک عمومی از پول و کمبود را مطرح می کند.به گفته اعضای جامعه، آنها گوش کنید ناکاموتو گفت که اگر او انتظار داشت که مردم درک کمی از مفاهیم مالی و کمبود داشته باشند، وقتی مردم این کار را انجام دهند، دیوانه بیت کوین خواهند شد و ارزهای تورمی را کنار می گذارند.

همانطور که تعداد بیشتری از افراد به موضوع توییتر پاسخ دادند، پاسخ ها خلاقانه تر و دیستوپیک تر شدند. ۱ کاربر من نوشته ام آنها از ناکاموتو می پرسند که آیا او یک شکل حیات مصنوعی با هوش مصنوعی است که از آینده برای ایجاد زیرساخت محاسباتی توزیع شده و “کنترل بشریت” از راه دور منتقل شده است.

جدای از اینها، یکی از متداول ترین سؤالات مربوط به جستجوی کلیدهای خصوصی بنیانگذاران بیت کوین بود. در نهایت، اعتقاد بر این است که کیف پول ناکاموتو دارای حدود ۱.۱ میلیون بیت کوین است که ارزش آن ۲۲.۵ میلیارد دلار در قیمت های فعلی بازار و ۷۷.۶ میلیارد دلار در بالاترین سطح تاریخ ارز است.

مربوط: ۶۲ درصد از کیف پول ها در یک سال در میان بازار نزولی بیت کوین نفروخته اند: داده ها

یکی از معروف ترین پروژه های رمزنگاری که از بیت کوین پیروی می کند، پلتفرم قرارداد هوشمند اتریوم است. توکن بومی آن، اتر (ETH)، در حال حاضر دومین ارز دیجیتال با ارزش از نظر ارزش بازار است. در ماه جولای، Cointelegraph از جامعه پرسید که آیا فکر می‌کنند ETH می‌تواند از BTC پیشی بگیرد یا خیر؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا