اخبار ارز دیجیتال

از پیشرفت XRP 50 EMA چه انتظاری داریم؟ آیا اتریوم بالاخره برگشت؟ خاموش شدن کاردانو (ADA) مجاز نیست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم به بازی بازگشته است
  • کاردانو الگوی شمعدانی می کشد

XRP اخیراً به راحتی از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه پیشی گرفته است. به عنوان یک خط تعیین کننده بین مناطق صعودی و نزولی عمل می کند و شکست XRP این خط به خودی خود یک سیگنال قوی است.

از آنجایی که قیمت XRP در حال حاضر به راحتی بالاتر از ۵۰ EMA است، سطح مقاومت بعدی ۰.۶۴ دلار را هدف قرار داده است. شتاب معاملات فعلی نشان می دهد که XRP در موقعیت خوبی برای به چالش کشیدن و به طور بالقوه پیشی گرفتن از این مقاومت در صورت ادامه روند صعودی بازار گسترده تر است. بالاترین سطح محلی (یا بالاترین نقطه ای که قیمت اخیراً به آن رسیده است) در ۰.۷۴ دلار قرار دارد و سرمایه گذاران می توانند در صورت شکسته شدن مانع ۰.۶۴ دلار آن را زیر نظر داشته باشند.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

با این حال، در حالی که بازار به طور کلی به شتاب گرفتن ادامه می دهد، این احتمال وجود دارد که XRP به تنهایی قدرت کافی برای همگام شدن با بسته را جمع نکند. عملکرد آن تا حدودی متفاوت بوده است، بنابراین سرمایه گذاران با وجود سیگنال های فنی محتاط هستند.

حفظ موقعیت بالای ۵۰ EMA، که با سهولت نسبی از آن پیشی می‌گیرد، برای ادامه رشد حیاتی است. قدرت این حرکت آشکار است، اما حفظ این سطح برای کسب دستاوردهای بیشتر بسیار مهم است.

اگر روند کلی بازار مثبت بماند و XRP بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) باشد، ممکن است شاهد باشیم که بالای ۰.۷۴ دلار را هدف قرار دهد. شکستن این سطح امکان رسیدن به اوج های جدید سال را باز می کند. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که سفر XRP نه تنها توسط احساسات بازار تعیین می‌شود، بلکه توسط مکان منحصر به فرد آن در اکوسیستم مالی نیز تعیین می‌شود، که می‌تواند بر قیمت آن مستقل از روند بازار تأثیر بگذارد.

اتریوم به بازی بازگشته است

آیا اتریوم می تواند خود را برای رالی آماده کند که ارزش آن را از آستانه ۳۷۰۰ دلار فراتر بگذارد و راه را برای رسیدن به ۴۰۰۰ دلار هموار کند؟ با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف دومین دارایی بزرگ در بازار، بازگشت آن کاملا غیرمنتظره بود.

در حال حاضر، اتریوم نشانه هایی از ورود به حالت پیشرفت را نشان می دهد و در نقطه امیدوار کننده ای معامله می شود. تجزیه و تحلیل فنی نمودار قیمت نشان می دهد که اتریوم در حال آزمایش سطح مهم ۳۷۰۰ دلار است. این قیمت به عنوان محافظ عمل می کند که در صورت عبور از آن، می تواند یک روند صعودی قوی را نشان دهد. فراتر رفتن موفقیت آمیز از این سطح می تواند اعتماد سرمایه گذاران را تقویت کرده و باعث افزایش بیشتر شود.

مقاومت کلیدی بعدی در ۳۷۰۰ دلار یافت می شود. اگر اتریوم این علامت را بشکند، ممکن است با اصطکاک حدود ۴۰۰۰ دلار مواجه شود که نشان دهنده سطح مقاومت فنی و همچنین سقف روانی است.

کاردانو الگوی شمعدانی می کشد

توکن ADA اخیراً یک الگوی معکوس به نمایش گذاشته است که به نام حرامی نزولی شناخته می شود. این الگو نشان می دهد که تلاش اخیر ADA برای حرکت بالاتر ممکن است شتاب خود را از دست بدهد و به یک بازگشت احتمالی اشاره دارد.

این معکوس درست پس از آن رخ داد که ADA موفق شد از یک سطح کلیدی عبور کند. این نشان دهنده مقاومت بازار برای اجازه دادن به افزایش بیشتر قیمت است. در حال حاضر به نظر می رسد ADA به دلیل پتانسیل نزولی خود در موقعیت آسیب پذیری قرار دارد. فقدان حرکت صعودی مشهود است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال سیگنال‌های مثبت کافی برای بالا بردن قیمت ADA را ندیده است.

اما سرنوشت کاردانو تنها در دستان او نیست. با حرکات گسترده تر بازار در هم تنیده است. اگر احساسات کلی بازار به طور مثبت تغییر کند، ADA ممکن است پشتیبانی مورد نیاز خود را پیدا کند تا شانس خود را معکوس کند و به سمت بالاتر حرکت کند.

از منظر فنی، ADA در حال حاضر با مقاومت نزدیک به ۰.۶۴ دلار مواجه است. اگر بازار پشتیبانی کافی را ارائه دهد، قیمت ADA ممکن است یک بار دیگر این سطح را آزمایش کند. از جنبه نزولی، سطوح پشتیبانی برای تماشا نزدیک به ۰.۵۹۴۶ دلار است و اگر این سطح شکسته شود، می تواند منجر به کاهش بیشتر به سمت منطقه حمایت قوی تر در ۰.۵۲۵۷ دلار شود، مطابق با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا