اخبار ارز دیجیتال

بار بلوک چیست؟و نحوه بازی کردن و کسب درآمد

Blocklords به دنبال تغییر بازی Web3 با اقتصاد بازیکن محور است. با نحوه بازی Blocklords و نحوه کسب درآمد در حین بازی آشنا شوید.

استراتژی قرون وسطایی که مدت‌ها منتظر آن بودیم، بازی آنلاین چندنفره (MMO) Blocklords منتشر شد که شخصیت‌های نمادین، نبردهای تن به تن و درام جذاب را نشان می‌دهد. Blocklords، بازی استراتژیک بزرگ استودیو MetaKing که ژانر را تعریف می کند، بازیکنان را با دنیایی آشنا می کند که در آن اعمال شما بر شخصیت شما، سایر بازیکنان و دنیای قرون وسطایی اطراف شما تأثیر می گذارد.

Blocklords یک بازی جذاب چند نفره Play-to-Earn (P2E) است که به بازیکنان این آزادی را می دهد تا هر طور که می خواهند بازی کنند. دنیایی منحصر به فرد که در آن بازیکن داستان را هدایت می کند و مهارت بازیکن سرنوشت قهرمانان را تعیین می کند. Blocklords نه تنها مملو از سرگرمی است، بلکه به بازیکنان این امکان را می دهد که به طور منفعلانه درآمد کسب کنند در حالی که خود را در اقدامات اعصاب خردکن غوطه ور می کنند، مانند تسخیر پایگاه های دشمن یا برنده شدن در شمشیربازی.

این مقاله اطلاعاتی در مورد گیم پلی Blocklords و نحوه کسب درآمد از آن و همچنین یک سری حقایق جالب دیگر را نشان می دهد.

معرفی Blocklord

Blocklords در اکتبر 2019 توسط استودیو Metaking به عنوان یک بازی جدید با مضمون تاریخی منتشر شد. در سال 2022، Blocklords به عنوان اولین بازی MMO با پشتیبانی شبکه Seascape منتشر خواهد شد.

بنیانگذاران دیوید جوهانسون و نیکی لی می خواستند دنیایی بسازند که در آن هر بازیکن بتواند کنترل کامل بر قهرمان خود (شخصیتی که نماینده بازیکن در بازی است) داشته باشد و در حین بازی درآمد کسب کند. Blocklords به‌عنوان یک بازی کریپتو بازی برای کسب درآمد، فرآیند حضور بازیکنان جدید را برای ایجاد قهرمانانی که با ویژگی‌های انتخاب‌شده توسط بازیکن هماهنگ هستند، بازی می‌کند.

چگونه بلاک لرد را بازی کنیم

Blocklords روایتی مبتنی بر بازیکن ارائه می‌دهد که برای همه نوع بازیکن طراحی شده است و به شما امکان می‌دهد بازی را همانطور که دوست دارید انجام دهید. این بازی استراتژیک بازی و کسب درآمد به بازیکنان اجازه می‌دهد دنیای اطراف خود را شکل دهند، تجربه دلخواه خود را کسب کنند و دارایی‌های دیجیتالی را در هر سطحی داشته باشند.

مطالب مرتبط: GameFi و بازی های بلاک چین P2E در سال 2022 چگونه تکامل خواهند یافت؟

بازیکنان می توانند به عنوان یک کشاورز شروع کنند، در سطوحی مانند شوالیه/ مهاجم، ارباب/بانوها پیشرفت کنند و در نهایت پادشاه/ملکه شوند، بالاترین سطح بازی. کشاورز یا نه، Blocklords تجربه زیادی در یک بازی استراتژیک بزرگ منحصر به فرد ارائه می دهد. بازیکنان آزادند که میراث خود را برای قهرمانان خود انتخاب کنند و هر طور که دوست دارند از بازی لذت ببرند.

گیم پلی Blocklords دارای اجزای زیر است:

قهرمانان

شخصیت‌ها در Blocklords به‌عنوان قهرمان ایجاد می‌شوند، دارایی‌های دیجیتالی که در زمان ایجاد به کاربر تعلق دارند. قهرمانان آمار و ویژگی های فردی خود را دارند. همانطور که بازیکن در طول بازی پیشرفت می کند، شخصیت های قهرمانان تکامل می یابند و در نهایت مسیر خود را مشخص می کنند. گیم پلی بازی بسته به نقش بازیکنان در دسترس است. سودمندی یک بازیکن در Blocklords به تلاش و مهارت بازیکن در بازی بستگی دارد.

قهرمان بازی Blocklords

قهرمانان عمر محدودی دارند، بنابراین آنها باید میراث خود را از طریق اجداد خود منتقل کنند. ویژگی Blocklord’s Dynasty به بازیکنان اجازه می دهد تا ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد قهرمانان خود را به فرزندان خود منتقل کنند. این ویژگی به قهرمانان اجازه می دهد بدون توجه به سرنوشت خود زنده بمانند. این بازی همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که قهرمانان را با شخصیت‌های مورد علاقه مبادله کنند و بر هیجان آن افزوده شود.

مزرعه

عرضه مداوم منابع برای موفقیت دنیای Blocklords ضروری است. این عرضه توسط کشاورزانی تضمین می شود که کارهایی مانند جمع آوری، استخراج، پردازش و ساخت مواد مختلف را برای ایجاد ارز انجام می دهند. وقتی بازیکنی به Blocklords می‌پیوندد، به‌عنوان یک کشاورز شروع می‌کند مگر اینکه صاحب یک شخصیت باشد.

بازی Peasants of Blocklords

دهقانان می توانند در مناطقی که توسط اربابان یا خانم ها اداره می شود، ساکن شوند. اربابان/زنان گروه هایی تشکیل می دهند و در نبردهایی به رقابت می پردازند که برنده نهایی آن پادشاه/ملکه خواهد بود. بازیکنان با پیوستن به عنوان یک کشاورز، کار می کنند، درو می کنند و در مزرعه خانه می سازند. شما می توانید با قرض گرفتن از کشاورزان دیگر از بازیکنان دیگر کمک بگیرید، اما توجه داشته باشید که آنها نیز غذا مصرف می کنند. من می توانم این کار را انجام دهم.

در مزرعه، بازیکنان راه های متعددی برای کسب پاداش دارند. اینها شامل مدیریت حیوانات و دام، تجارت در بازارها و ساخت اقلامی است که بهتر از دیگران هستند. با همکاری سایر گیمرها، بازیکنان می توانند جوایز بیشتری کسب کنند.

مبارزه کردن

بازیکنانی که منابع کافی را پرورش داده اند مزرعه را ترک می کنند و انتخاب می کنند که Raider یا Knight شوند. مهاجمان مزدورانی هستند که به میل خود به دهقانان حمله می کنند، روستاها را غارت می کنند و منابع را از اربابانشان می دزدند. این فعالیت‌ها دارای زمان‌های محدودی هستند، اما اگر بازیکنان به درستی بازی کنند، می‌توانند پاداش‌های بزرگی دریافت کنند.

یک شوالیه کارمند دفتر یک لرد است. ماموریت آنها محافظت از کشاورزان و روستاها و کشتن هر مهاجمی است که با آن روبرو می شوند. شجاعت آنها در برابر مهاجمان می تواند مزایای قابل توجهی را برای آنها به ارمغان بیاورد و در رتبه ها پیشرفت کند.شوالیه هایی با منابع کافی ممکن است نقش های جدیدی را انتخاب کنند.

قانون

بازیکنان موفق می توانند نقش لردها و بانوان را با مجموعه ای از وظایف و مسئولیت های خود بر عهده بگیرند. اربابان و بانوان بر سرزمین های وسیع حکومت می کنند. اقدامات آنها مستقیماً بر مناطق تحت کنترل آنها تأثیر می گذارد. آنها مالیات و منابع را از کشاورزان جمع آوری می کنند، به شوالیه ها حقوق و پاداش می پردازند و زیرساخت ها را توسعه می دهند.

لردها و بانوان از منابعی مانند شوالیه ها، دهقانان و زمین برای ساختن شهرها به مراکز تجاری و بازرگانی پویا استفاده می کنند. آنها همچنین نیاز به ایمن سازی شهرک ها از مهاجمان و اربابان رقیب دارند. داشتن شوالیه ها و دهقانان توانا کلید موفقیت آنهاست. شما همچنین می توانید با دیگر لردها و بانوان اتحاد تشکیل دهید.

تسخیر

لردها و بانوانی که مسیری را فتح کرده‌اند که شبیه هیچ مسیر دیگری نیست، می‌توانند به رتبه پادشاه یا ملکه، یعنی رتبه نهایی Blocklords برسند. این به حاکمان بستگی دارد که چگونه عادلانه یا با مشت آهنین حکومت کنند. تاج مسئولیت مدیریت ارزها، قراردادهای تجاری، ارتش ها و مناطق را بر عهده دارد. یک پادشاه یا ملکه همچنین ممکن است جنگ هایی را آغاز کند یا در آن شرکت کند که قلمروها را تغییر می دهد.

قلعه بلاکلرد

نقشه های Blocklords پویا هستند و با جزر و مد جنگ تغییر می کنند. انتخاب پادشاه یا ملکه پیامدهای عمیقی برای همه موضوعات دارد. تصمیمات آنها بر جهان Bloclord در بالاترین سطح تأثیر می گذارد، بنابراین آنها باید از قدرت خود عاقلانه استفاده کنند. فرمانروای دانا در صورت مواجهه با مشکلات به دیپلماسی می پردازد و تنها زمانی که چاره ای نداشته باشد به جنگ می پردازد.

نحوه کسب درآمد در بارگذاری بلوک

Blocklords برای گیمرهای هاردکور ساخته شده است که می خواهند یک تجربه وحشتناک در یک جهان مشترک داشته باشند. بازیکنان می توانند در حالی که در بازی Blocklords هیجان آدرنالین را احساس می کنند، درآمد کسب کنند. قهرمانان درون بازی دارایی اقتصادی Bloclord هستند که از فعالیت هایی مانند مبارزه با راهزنان، پیروزی در نبردها، حمایت از متحدان، کشاورزی و تجارت درآمد کسب می کنند.

مطالب مرتبط: چگونه بازی های بلاک چین اقتصاد کل را در بالای گیم پلی ایجاد می کنند؟

این بازی یک اقتصاد متعلق به بازیکن است که به بازیکنان بدون توجه به نقش آنها پاداش می دهد. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند آیتم‌های منحصربه‌فردی را جمع‌آوری کنند و آنها را برای سود مناسب معامله کنند.

قهرمان‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) Blocklord ممکن است در هر بازاری فروخته شوند. گیم پلی Blocklords به بازیکنان اجازه می دهد تا NFT ها را به بازی وارد کنند و نبردهایی را برای تسخیر قلمرو آغاز کنند. مهارت های بازی خود را به کار بگیرید تا قهرمانان خود را ارتقا دهید و NFT ها را قبل از فروش در بازار غیرمتمرکز از بازی خارج کنید.

تاج ها (CWS) توکن های ERC-20 هستند که برای خرید اقلام در Blocklords استفاده می شوند. توکن CWS توسط Seascape Network، یک اکوسیستم مشوق برای گیمرها، توسعه دهندگان و اینفلوئنسرها معرفی شد. تمام شارژهای درون بازی به عنوان سود سهام بین همه دارندگان توکن توزیع می شود، این ویژگی به نام Paywave است. 10 درصد از کل عرضه 10,000,000 CWS به جامعه اختصاص یافته است.

آینده بلوارداران

بازی های استراتژیک دارای استخر گیمر خاص خود هستند. از بازی های باستانی شطرنج گرفته تا اربابان بلوک، بازی های استراتژی هیجان و رقابت را به میدان آورده اند. ظهور بلاک چین سناریویی را ایجاد کرده است که در آن بازی‌ها در اقتصاد مبتنی بر کاربر وجود دارند، جایی که بازیکنان می‌توانند از فعالیت‌های درون بازی خود درآمد منفعلانه ایجاد کنند.

Blocklords استراتژی سازی و بازی در مقیاس بزرگ را بازی می کند. نکته شگفت انگیز در مورد این بازی این است که هم بازیکنان مبتدی و هم بازیکنان با تجربه می توانند به طور کامل از بازی لذت ببرند. آنها به عنوان کشاورز شروع می کنند و با کسب مهارت و تجربه، در سطوحی مانند شوالیه/ مهاجم، ارباب/بانو و در نهایت پادشاه/ملکه پیشرفت می کنند.

در طول سفر، گیمرها مهارت های اجتماعی مانند تیم سازی و تعامل را یاد می گیرند، بنابراین Blocklords نه تنها هیجان درخشان نبرد را ارائه می دهد، بلکه به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که چه چیزی زندگی را غنی می کند. Blocklords با ویژگی های متعدد خود را می توان استاندارد و پیشرو بازی های استراتژی آینده دانست.

برای این مقاله مجوز خریداری کنید. پشتیبانی شده توسط SharpShark.

نویسنده: Dilip Kumar Patairya

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا