اخبار ارز دیجیتال

جولای؟احتمالاً به زودی: چرا معامله گران بیت کوین باید با روندها دوست شوند؟

بازارهای نزولی مکرر و سیاست های پولی فدرال رزرو در تلگرام نقشه راهی را برای اقدام قیمتی آینده بیت کوین ترسیم می کنند.

تاثیر سیاست فدرال رزرو و ساختار بازار بازه زمانی بالاتر بیت کوین نشان می دهد که قیمت بیت کوین هنوز برای تغییر روند آماده نیست.

قیمت بیت‌کوین (BTC) زیر سطح ۲۲۰۰۰ دلار ادامه دارد، بحث گسترده‌تر بین معامله‌گران و رسانه‌های اصلی پیش از اجلاس جکسون هول این هفته، دیدگاه مسلط بر ریسک‌آف است.

انتظار می رود در این سمپوزیوم سه روزه، فدرال رزرو دیدگاه خود را در مورد تورم، افزایش نرخ بهره و سلامت کلی اقتصاد ایالات متحده روشن کند.

در همین حال، معامله گران رمزارز توییتر همچنان به رویاپردازی در مورد یک “محور فدرال رزرو” می پردازند که در آن افزایش نرخ به زیر ۰.۲۵ واحد پایه محدود می شود و نوعی تسهیل پولی دوباره ظاهر می شود، اما فدرال رزرو یک بانک مرکزی ضعیف است. چشم انداز کوتاه مدت با توجه به هدف تورم ۲ درصدی غیرواقعی است.

تغییرات اخیر قیمت بیت کوین یک ضرب المثل قدیمی در بین معامله گران این است:

“روندهای بلندمدت را اولویت بندی کنید و روندهای کوتاه مدت را تضعیف کنید.”

از منظر پرنده، قیمت BTC در یک روند نزولی آشکار است و پرچم‌های نزولی را تکرار می‌کند که به مدت چهار ماه ادامه داشته است.

در واقع، داده های زنجیره ای نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در پایین ترین سطح قرار دارند.

البته، مقدار کل و داده‌های زنجیره‌ای خاص که برای آدرس‌های BTC نهنگ و میگو بررسی شده‌اند، می‌تواند به سمت انباشتگی حرکت کند.

بله، علاقه باز بیت کوین و اتر همچنان به رکوردهای بالایی می رسد، و به ادغام صعودی ETH و داستان های توکن هارد فورک اثبات کار ETH، و فشار کوتاه BTC و ETH سوخت می افزاید.

هر یک از این موارد ممکن است اتفاق بیفتد، اما مراقب راویان رویاهای حاوی هوپیوم باشید و به یاد داشته باشید که روندها همیشه دوستان خوبی هستند که یک معامله گر می تواند به آنها تکیه کند.

هر چقدر هم که ناخوشایند به نظر برسد، روند نزولی است. بیت کوین همچنان در خط روند نزولی بلندمدت با مقاومت روبرو می شود و قیمت در میانگین متحرک های اصلی مانند میانگین های متحرک ۲۰، ۵۰ و ۲۰۰ روزه نتوانست مقاومت را تضمین کند.

نمودار روزانه BTC/USDT.منبع: Trading View

هر افت قیمت به سادگی یک میله پرچم ایجاد می کند و “تثبیت” های بعدی پرچم هایی را برای الگوهای ادامه پرچم نزولی ایجاد می کند. همانطور که کادر صورتی در نمودار روزانه نشان می دهد، قیمت BTC در یک محدوده تعریف شده معامله می شود و سپس در زیر آن، محدوده قابل مشاهده نمایه حجم و نقدینگی زیربنایی که توسط نقشه نقدینگی نشان داده شده است معامله می شود.

اساساً “اینجا چیزی برای دیدن وجود ندارد” تا زمانی که قیمت چند شمعدان روزانه را که منعکس کننده اوج های بالاتر هستند بکشد.

از آنجا می خواهید شاهد یکپارچگی در محدوده بالاتر جدید یا ادامه روند معکوس باشید با ۲۰-MA و ۵۰-MA که به عنوان پشتیبانی عمل می کنند. بسیاری از نقاط داده دیگر وجود دارند که به شدت از دلیل منطقه خرید بودن آن حمایت می کنند. اما آنچه برای یک معامله گر صادق است لزوما برای همه معامله گران صادق نیست.

برخی از سرمایه‌گذاران می‌توانند در اینجا یک تاب باز کنند و آن را پایین بیاورند. زیرا آنها فلش هستند و این بخشی از برنامه آنهاست. دیگران کیف پول های کوچکتری دارند و نمی توانند فرصت از دست رفته گیر افتادن در موقعیت زیان ده را برای ماه ها تحمل کنند. ما شما را تشویق می کنیم که ریسک خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

با نزدیک شدن به جکسون هول، فدرال رزرو باید به افزایش نرخ بهره ادامه دهد تا زمانی که تورم و سایر شاخص ها تحت کنترل قرار گیرند. بازار سهام هنوز همبستگی نزدیکی با قیمت بیت کوین دارد، بنابراین باید دید که آیا SPX و DJI به افزایش خود ادامه خواهند داد یا اینکه اقدامات آتی فدرال رزرو شروع به کاهش شتاب صعودی اخیر خواهد کرد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا