اخبار ارز دیجیتال

ویدیوی تبلیغاتی WEF استخراج بیت کوین را نشان می دهد اما کلمه B را حذف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ویدئو صحنه‌های متعددی را نشان می‌دهد که ردیف‌هایی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد دکل‌های استخراج بیت کوین هستند، اما هیچ اشاره‌ای به ارزهای دیجیتال نشده است.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) امکانات و فناوری به کار گرفته شده توسط شرکت های استخراج ارز دیجیتال را به نمایش گذاشت و اشاره کرد که این تجارت “بزرگترین برنده” برای محیط زیست است، اما این واقعیت ارزهای دیجیتال نیست. من هرگز نگفتم که استخراج است.

یک ویدیوی WEF که در ۲۰ آوریل منتشر شد، سیستم‌های انرژی کروزوئه استخراج‌کننده بیت‌کوین (BTC) مستقر در کلرادو را نشان می‌دهد که با هدف کاهش شعله‌ور شدن، که مقدار زیادی گاز حاصل از تولید نفت یا شکستن را هدر می‌دهد، تلاش‌های ترویج شده را نشان می‌دهد.

تصاویر برجسته ای از آنچه به نظر می رسد یک مرکز استخراج ارز دیجیتال است در سراسر ویدیو ظاهر می شود. با این حال، این ویدئو هرگز به طور مستقیم به آنچه در واقع اتفاق می افتد نمی پردازد.

به نظر می رسد این ویدئو (اسکرین شات) تاسیساتی را نشان می دهد که دکل استخراج بیتمین Antminer به نام مرکز داده را در خود جای داده است. منبع: WEF

در این ویدئو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Crusoe، چیس لاچ میلر، یک “مرکز داده ماژولار” را با منابع انرژی زباله، با استفاده از جریان های متان زباله برای تولید برق می سازد و راه اندازی می کند. من توضیح دادم که وجود دارد.

اشاره شد که این امکان تولید “زیرساخت محاسباتی بسیار کم هزینه” را با استفاده از منابع انرژی ایزوله ای فراهم می کند که در غیر این صورت استفاده نمی شد.

تصویری از نمای نزدیک از آنچه که گمان می‌رود یک دکل استخراج بیت‌مین Antminer باشد. منبع: WEF

این ویدیو مورد توجه چندین چهره صنعت کریپتو قرار گرفت.

مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران Microstrategy، ویدئویی را با ۳ میلیون دنبال کننده خود در توییتر در ۲۳ آوریل به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که “حتی WEF نیز مزایای زیست محیطی استخراج بیت کوین را تشخیص می دهد.”

در همین حال، کریستین کرانلی، مدیر گروه حمایت از شورای بلاک چین تگزاس، در ۲۳ آوریل توییت کرد که در این ویدئو هرگز به کلمه b بیت کوین اشاره نشده است.

۱ کاربر توییت WEF مجاز به ذکر BTC نبود. دفاع برای تغییر کد بیت کوین به اثبات سهام به دلیل تأثیر محیطی مکانیسم اجماع فعلی.

کروزو دارایی های استخراج بیت کوین خود را با به دست آوردن دارایی های تحت مدیریت اپراتور قابل حمل استخراج BTC Great American Mining (GAM) در اکتبر ۲۰۲۲ گسترش داد.

مربوط: گزارش: ExxonMobil از گاز طبیعی مازاد برای استخراج کریپتو استفاده می کند

این خرید بیش از ۱۰ مگاوات (MW) به خروجی ماینینگ کروزو به همراه تقریباً ۴۰۰۰ سکوی استخراج رمزنگاری مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه اضافه کرد.

در ژوئن ۲۰۲۲، کروزوئه انرژی با دولت عمان شریک شد تا ۲۱ درصد از تولید گاز خود را صادر کند و هدفش این است که تا سال ۲۰۳۰ شعله‌های گاز به صفر برسد.

کروزوئه دفتری را در مسقط، پایتخت عمان افتتاح خواهد کرد و تجهیزاتی را برای جمع‌آوری زباله‌های گاز در چاه‌ها نصب می‌کند تا از آن به‌عنوان قدرت محاسباتی برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده شود.

مجله: کریپتو توییتر فایر تالار مشاهیر: وکیل پرو XRP جان دیتون ۱۰ برابر بیت کوین، ۴ برابر اتریومنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا