اخبار ارز دیجیتال

Web3 باید برای جریان نقدی واقعی به Web2 متصل شود – Checkout.com VP

Max Rothman گفت: «زیرساخت پرداخت یکپارچه و تجربه کاربری که از Web2 به دست آمده است، ستون فقرات موفقیت Web3 خواهد بود.

به گفته مکس روتمن، معاون ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتال در Checkout.com، ابزار اقتصادی واقعی Web3 – یک اصطلاح گسترده برای تکرارهای آینده اینترنت – از بستر و خارج از چارچوب پرداخت های موجود ناشی می شود. این تنها می تواند محقق شود. با استفاده از

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، روتمن توضیح داد که این بدان معناست که شرکت هایی که در Web2 و Web3 فعالیت می کنند نمی توانند به منافع یکدیگر دسترسی داشته باشند. او با اشاره به شرکت‌هایی که در محیط اینترنت امروزی فعالیت می‌کنند، گفت: «شرکت‌های وب 2 بر پرداخت‌های آنلاین بی‌نظیر و تجربیات کاربری تسلط دارند. برای اینکه شرکت‌های Web3 به رشد خود ادامه دهند، به یک منبع ثابت از کاربران جدید و فعلی نیاز دارند که بتوانند فیات را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند.

ارزش پیشنهادی Web3 در فناوری بلاک چین و توکن‌سازی اینترنتی نهفته است، اما صنعت فاقد قابلیت‌های پردازش پرداخت است. به گفته روتمن، این شکاف باعث می‌شود ارزهای دیجیتال کمتر به یک روش پرداخت روزمره تبدیل شوند.

“به نوعی، زیرساخت پرداخت Web2 می تواند منجر به نوآوری در Web3 شود، زیرا اکثر شرکت ها توانایی تطبیق و اختراع را دارند. پیشرفت ها می توانند با سهولت استفاده، یکپارچگی و انطباق با مقرراتی که Web2 قبلا ارائه می دهد، وجود داشته باشد.”

Checkout.com یک پردازشگر پرداخت جهانی است که به مشاغل امکان می دهد گزینه های پرداخت انعطاف پذیر را یکپارچه کنند. این شرکت از آنچه «تیم کارشناسان محلی» نامیده می‌شود برای کمک به بازرگانان برای بهبود عملکرد پرداخت و اطمینان از رعایت الزامات قانونی استفاده می‌کند. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Checkout.com دور سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری سری D را در ژانویه بسته و به ارزش ۴۰ میلیارد دلار رسیده است. در آن زمان، این شرکت گفت که از این بودجه برای گسترش بیشتر قابلیت‌های پردازش پرداخت رمزنگاری خود استفاده خواهد کرد.

مربوط: Web3 در هفته مد پاریس حضور کوچک اما قابل توجهی داشت

در ماه ژوئن، Checkout.com یک سیستم پرداخت استیبل کوین 24/7 را بر اساس سکه USD Circle (USDC) راه اندازی کرد تا ماموریت ارزهای دیجیتال خود را پیش ببرد. این شرکت گفت که احتمالاً در آینده استیبل کوین ها و دارایی های بیشتری در سیستم های پرداخت گنجانده می شود. همانطور که روتمن توضیح داد، Checkout.com اولین محور اصلی خود را در سال 2019 روی دارایی های دیجیتال انجام داد و پردازش پرداخت فیات را در 12 تا از 15 صرافی بزرگ رمزنگاری امکان پذیر کرد.

وقتی از روتمن در مورد تنگناهای فعلی برای پذیرش و درک بیشتر وب 3 پرسیده شد، روتمن توضیح داد که اکثر مشاغلی که امروزه در اینترنت فعالیت می کنند ارزش این الگوی جدید را درک نمی کنند.

«روایات و مضامین برگرفته از وب 2 مفاهیمی مانند عدم تمرکز، مقاومت در برابر سانسور و عدم مجوز را برای کاربران به ارمغان آورده است. […] بنابراین، آموزش بین‌صنعتی برای حرکت مؤثر به سمت یکپارچه‌سازی استراتژی Web3 مورد نیاز است. ”

در موضوع Web3، به دلیل آزمایش مداوم صنعت با فناوری بلاک چین، تعریف یکپارچه از این اصطلاح هنوز مبهم باقی مانده است. با این وجود، سرمایه گذاران خطرپذیر مجذوب این مفهوم و پتانسیل آن هستند، همانطور که جریان عظیم پول به شرکت Web3 در سال جاری نشان می دهد.

مربوط: چه چیزی لازم است تا Web3 به طور کامل جایگزین Web2 شود؟

بر اساس تحقیقات کوین تلگراف، Web3 تقریباً در تمام معیارهای تأمین مالی در سه ماهه دوم سال جاری تسلط داشت، با سرمایه گذاری در مراحل اولیه اولیه بالغ بر 2.18 میلیارد دلار. شرکت‌های Web3 نیز معاملات فردی بیشتری نسبت به بخش‌های مالی غیرمتمرکز و متمرکز داشتند.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا