🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت زیرساخت Web3 ChainSafe 18.75 میلیون دلار با توجه به GameFi جمع آوری می کند

تمرکز این شرکت کانادایی بر تحقیق و توسعه چند زنجیره ای و بازی های بلاک چین است، صنعت در حال رشدی که انتظار می رود ارزش آن به چند میلیارد دلار برسد.

شرکت زیرساخت کانادایی Web3 ChainSafe یک دور سرمایه گذاری ۱۸.۷۵ میلیون دلاری را با حمایت برخی از شناخته شده ترین سرمایه گذاری های صنعت به پایان رسانده است تا تجارت خود را در زمان رشد تقاضا برای زیرساخت های بلاک چین و خدمات بازی انجام دهد. من در یک مسیر رو به گسترش قرار گرفتم.

دور سری A توسط شرکت سرمایه گذاری Round13 با مشارکت NGC Ventures، HashKey Capital، Sfermion، Jsquare، ConsenSys، Digital Finance Group و Fenbushi Capital هدایت شد. ChainSafe گفت که این بودجه برای حمایت از رشد و پذیرش فناوری Web3 استفاده خواهد شد.

تیم موسس ChainSafe در سال ۲۰۱۷ در گردهمایی اتریوم در تورنتو ملاقات کردند. در همان سال، ChainSafe به عنوان یک شرکت تحقیق و توسعه بلاک چین تاسیس شد. این شرکت عمدتاً روی تحقیق و توسعه چند زنجیره ای و سایر فناوری های جامع Web3 تمرکز دارد و یک کیت توسعه نرم افزاری ایجاد کرده است که بازی های ساخته شده بر روی پلت فرم Unity را به بلاک چین متصل می کند.

از زمان راه اندازی CryptoKitties در سال ۲۰۱۷، ارتباط بین بازی ها و فناوری بلاک چین تنها قوی تر شده است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ارزش بازار بازی های بلاک چین در ابتدای سال ۲۰۲۲ حدود ۲۵ میلیارد دلار بود. سرمایه گذاران خطرپذیر همچنان به سرمایه گذاری هنگفت در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهند که طی شش ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته و بر بخش بازی های بلاک چین تأثیر گذاشته است. فضا. بر اساس گزارش DappRadar، بازی های بلاک چین و پروژه Metaverse تنها در سه ماهه سوم ۱.۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده اند.

مربوط: پیش از بازار NFT، استخدام در ژاپنی بازی غول‌ها Surges

تخمین‌ها متفاوت است، اما بازی‌های بلاک چین یا بازی‌هایی که معمولاً GameFi نامیده می‌شوند، ممکن است در سال‌های آینده شاهد ارزش‌گذاری چند میلیارد دلاری باشند. افراد نزدیک به این صنعت می گویند بازی های بلاک چین تا سال ۲۰۲۵ از نزدیک به ۱ میلیارد استریمر بازی آنلاین مورد انتظار سود خواهند برد.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا