🚨 اخبار ارز دیجیتال

Web3 با کاهش علاقه به بیت کوین در جستجوی آنلاین رشد می کند: Google Trends

جستجوهای آنلاین برای عبارت “بیت کوین مرده” به بالاترین حد خود رسید زیرا نگرانی سرمایه گذاران در میان فروش مداوم در آن زمان به اوج خود رسید.

با توجه به روند جستجوی گوگل، جامعه جهانی ارزهای دیجیتال شروع به معطوف کردن توجه خود از بیت کوین (BTC) به Web3 کرده است.

سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال برای همگام شدن با یک دهه نوآوری از برنامه های مبتنی بر بلاک چین تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در وب جستجو می کنند تا احساسات واقعی خود را در زمان واقعی نشان دهند. اخیراً، جستجو برای عبارت «بیت کوین مرده» به بالاترین حد خود رسیده است. این به این دلیل بود که نگرانی در میان سرمایه گذاران در میان فروش مداوم در آن زمان به اوج خود رسید.

جستجوهای جهانی گوگل برای بیت کوین در نتیجه طولانی شدن بازار نزولی به پایین ترین حد خود در بیش از یک سال گذشته رسید. در همین حال، جستجوی Google Web3 شتاب بیشتری گرفت و از نظر اوج محبوبیت در سال ۲۰۲۲ به رکورد بالایی رسید.

نتایج جستجوی گوگل برای بیت کوین (بالا) و Web3 (پایین).منبع: Google Trends

همانطور که در بالا نشان داده شد، علاقه به Web3 72 است، در حالی که علاقه به بیت کوین به ۲۷ کاهش یافته است. این یک تفاوت ۳ برابری بر اساس اوج عملکرد است.

نگاهی دقیق تر نشان می دهد که علاقه به بیت کوین (بر اساس جستجوهای گوگل) در السالوادور بالاترین میزان را دارد که توسط جوامع ساکن در نیجریه و هلند تقویت شده است. اما وقتی صحبت از جستجوهای وب ۳ می شود، چین در رتبه اول قرار دارد.

جالب اینجاست که نیجریه در فهرست ۳ کشور برتر هم برای جستجوی گوگل وب ۳ و هم بیت کوین قرار دارد. دولت نیجریه از منافع محلی حمایت کرده است و اخیراً مذاکراتی در مراحل اولیه برای اقتصاد ارز دیجیتال با صرافی بایننس برگزار کرده است.

مربوط: شکست: Google از Coinbase استفاده می‌کند تا پرداخت‌های رمزنگاری شده را به خدمات ابری بیاورد

در ۱۱ اکتبر، گوگل ویژگی جدیدی را اضافه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد جزئیات آدرس کیف پول اتریوم (ETH) خود را ببینند.

تحقیقات بیشتر توسط Cointelegraph تأیید کرد که Google هنوز نمی‌تواند جزئیات کیف پول را برای تعداد زیادی آدرس بیرون بکشد، بنابراین عملکرد را محدود می‌کند.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا