اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت فارو می گوید Web3 به سازندگان در بازارهای نوظهور فرصت می دهد

مهمت ارییلماز گفت Web3 فرصت هایی را برای سازندگان باز می کند تا فرهنگ خود را به درستی از طریق فیلم و موسیقی به نمایش بگذارند.

در حالی که صنعت سرگرمی و تولید هنوز عمدتاً تحت تسلط غرب است، نمایش هایی مانند Squid Games فرصتی را برای تولیدات غیر غربی برای شکوفایی در صحنه بین المللی نشان می دهد. به گفته کارشناسان صنعت سرگرمی، با کمک Web3، سازندگان در بازارهای نوظهور می توانند راه خود را به مرحله بزرگتر بیابند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، Mehmet Eryılmaz، مدیرعامل تیم سرگرمی محور Web3 شرکت فارو، نظرات خود را در مورد اینکه چگونه Web3 می تواند به توسعه سرگرمی در کشورهای در حال ظهور کمک کند، به اشتراک گذاشت. به گفته مدیران، شرکت‌های رسانه‌ای و سرگرمی گرفتار دروازه‌بان‌هایی شده‌اند که اغلب نمی‌توانند به اندازه کافی فرهنگ‌های دیگر را نمایندگی کنند.

“این حذف نه تنها نشان دهنده نوع داستانی است که گفته می شود، بلکه از بیان داستان کامل جلوگیری می کند. دیدن انعکاس آن بر روی صفحه باعث می شود احساس کنم ارزش من شناخته شده است.”

اینجاست که Web3 وارد عمل می شود. ارییلماز گفت وب ۳ فرصت های جدیدی را برای مردم در بازارهای نوظهور باز می کند تا فرهنگ خود را به درستی از طریق فیلم و موسیقی به جهان معرفی کنند و از فرصت های برابر برخوردار شوند. او گفت:

«Web3 ساختارهای مالی و تصمیم‌گیری بسیار متمرکز موجود را دور می‌زند تا به سازندگان و تولیدکنندگان در بازارهای نوظهور فرصتی برای یکسان کردن زمین بازی ارائه دهد.»

مدیران بر این باورند که شبکه های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند و فناوری توکن می توانند چشم انداز رسانه ای آینده را متحول کنند. این به این دلیل است که فناوری Web3 امکان تقسیم سرمایه را فراهم می کند و به هر کسی اجازه می دهد تا مالک مشترک محتوا شود. Eryılmaz همچنین تأکید کرد که Web3 آغازی را برای آنچه او به عنوان یک اقتصاد مالکیت توصیف می کند روشن خواهد کرد که از فناوری برای توزیع ارزش اقتصادی در جامعه جهانی استفاده می کند.

مربوط: مدیران سامسونگ Next ادعا می کنند که پروژه Web3 باید با چالش های کاربردی روبرو شود

جدای از اینها، مدیرعامل گفت Web3 مشکل اشتراک سود را برای سازندگان محتوا نیز حل می کند. Web3 با توانایی منحصر به فرد خود در جمع آوری سرمایه از راه های مختلف، می تواند مشکل بودجه سازندگان را نیز حل کند. اریلماز می گوید:

وب ۳ برای سازندگان محتوا بسیار هیجان‌انگیز است و آن‌ها را از دروازه‌بانی سنتی و اشتراک‌گذاری ناعادلانه سود آزاد می‌کند. […] Web3 قبلاً ثابت کرده است که یک جایگزین عالی و کارآمد برای پروژه‌های سرگرمی سرمایه‌گذاری جمعی و جذب طرفداران است. ”

Eryılmaz همچنین گفت که شرکت فارو به دلایلی که قبلاً ذکر کرد وجود دارد و از Web3 برای حل مشکلاتی که او توضیح داد استفاده می کند. او گفت: “مأموریت فارو این است که داستان های محلی اصیل را با معرفی مجموعه های متنوعی از داستان نویسان و استعدادها به مخاطبان جهانی بیان کند. ما به جهانی بودن داستان های خوب اعتقاد داریم.”

مدیران به اشتراک گذاشتند که تیم هایشان به آینده ای بهتر اعتقاد دارند. این بدان معناست که سازندگان، مهم نیست که از کجا آمده اند، شانس برابری برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود دارند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا