اخبار ارز دیجیتال

گیمرهای Web3: کسب بیت کوین با Minecraft، BGA 50/50 نسبت مرد به زن، مقالات ویژه Oath of Peak


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نحوه کسب بیت کوین با Minecraft، سگا در بازی های بلاک چین نصف/نیمه است، نسبت جنسیتی هیئت مدیره BGA 50/50 است و اخبار بازی Web3 بیشتر.

Minecraft درمان بیت کوین را دریافت می کند

به نظر می رسد که Minecraft از زمان اختراع رایانه ها وجود داشته است و دلیل خوبی هم دارد. علاوه بر به‌روزرسانی‌های رایگان رسمی که محتوای اضافی را ارائه می‌کنند، اکوسیستم Minecraft دارای یک انجمن بسیار فعال است که به شما کمک می‌کند به‌روز باشید. به لطف گیم پلی باز بازی، محتوای اجتماعی زیادی وجود دارد.

آیا هنوز محتوای استاندارد بازی را تکمیل کرده اید؟ پس چرا انقلاب صنعتی را با مودهای سفارشی زنده نکنید، یا در مسابقه ای با صدها نفر دیگر شرکت نکنید تا ببینید چه کسی می تواند اول بسازد؟ما سرورهایی برای آن داریم. پوکمون در ماین کرافت؟ پیکسلمون!

آیا می خواهید با Minecraft بیت کوین به دست آورید؟ خب، هنوز هم می توانید این کار را انجام دهید.

ادغام بیت کوین در Minecraft با مشارکت Satlantis و Zebedee.
مشارکت بین Zebedee و Satlantis به بازیکنان اجازه می دهد تا بیت کوین در Minecraft کسب کنند. (زبدی)

یک سرور Minecraft که توسط جامعه اداره می شود به نام Satlantis، فناوری بازی Zebedees را ادغام می کند که به بازیکنان اجازه می دهد با انجام ماموریت های درون بازی با الهام از استخراج BTC در دنیای واقعی، بیت کوین کسب کنند. بازیکنان درون سرور می‌توانند به استخرهای استخراج درون بازی بپیوندند تا ASIC (سخت‌افزار متداول تنظیم شده برای استخراج بیت‌کوین) را جمع‌آوری کنند تا نرخ هش را افزایش دهند و پاداش‌های بلوک دریافت کنند. یک راه عالی برای آموزش گیمرهای سنتی در مورد اصول اولیه بیت کوین.

بازیکنان می‌توانند درآمد خود را به برنامه Zebedees برداشت کنند، جایی که می‌توانند آن‌ها را برای بازی‌های دیگر ایجاد شده توسط شرکت خرج کنند یا به صرافی‌هایی منتقل کنند که از شبکه لایتنینگ لایه ۲ بیت کوین پشتیبانی می‌کنند.

انتظار نداشته باشید که بتوانید با پولی که برای ساخت شگفتی های پیکسلی به دست می آورید، یک Lambo بخرید. سرور هر هفته در مجموع ۱۰۰۰۰۰۰ ساتوشی را توزیع می کند که معادل ۱/۱۰۰ میلیونیم بیت کوین است. حدود ۳۰۰ دلار در هفته را بر تعداد افراد تقسیم کنید و فقط خدا می داند. نه زیاد، اما شروعی که می تواند روندی داشته باشد.

ادغام دوستانه بیت کوین غیر رسمی است و نه Satlantis و نه Zebedee به استودیو Mojang توسعه دهنده Minecraft وابسته نیستند. خود استودیو نسبت به Web3 تمایل چندانی نداشت و قبلاً ادغام Minecraft NFT را ممنوع کرده بود. تنها زمان نشان خواهد داد که چگونه این ادغام با این ممنوعیت مخالفت می کند.

اتحاد بازی های بلاک چین تعهد به تنوع را تقویت می کند

تنوع موضوعی شگفت انگیز جدید در دنیای بازی های ویدیویی است. اکثر ناشران بزرگ گزارش های تنوع خود را در سال ۲۰۲۱ منتشر نکرده بودند. تا سال ۲۰۲۲، اکتیویژن بلیزارد پنج سال طول کشیده تا به هدف خود یعنی ۵۰ درصد زنان و کارمندان غیر باینری برسد.

اعضای Blockchain Game Alliance، سازمانی پیشرو که وب ۳ و بازی های بلاک چین را تبلیغ می کند، به ایجاد یک هیئت مدیره متوازن جنسیتی با سه مرد و سه زن رأی داده اند. و هیئت مدیره تازه منتخب BGA برای سال ۲۰۲۳ کاملاً از تازه واردان تشکیل شده است.

عضو هیئت مدیره Blockchain Game Alliance 2023
عضو هیئت مدیره Blockchain Game Alliance 2023. (BGA)

آنها لیا کارون باتلر، مدیر شرکت مشاوره Emfalsys هستند. یاسمینا کجیتانی، مدیر ارشد بازاریابی و مشارکت، اینترورس. کریستینا مکدو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Ready gg. Hideaki Uehara، مدیر توسعه کسب و کار در Square Enix. ماریانو روبینشتاین، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Sura Gaming. الکس کوسلوف، رئیس توسعه کسب و کار در Altura گفت:

همچنین بخوانید
ویژگی

آیا متاورس واقعاً شبیه Snowcrush خواهد بود؟

ویژگی

تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتش

به عنوان یک گیمر مشتاق، من با علاقه تماشا خواهم کرد تا ببینم آیا پیکربندی‌های برد جدید به پیشرفت و نوآوری فضای بازی Web3 به عنوان یک کل کمک می‌کند یا خیر.

سگا طرفدار P2E نیست، اما در حال توسعه یک بازی بلاک چین است

سازندگان سریال‌های همیشه محبوب Sonic و Yakuza رابطه‌ای دائمی با فناوری بلاک چین داشته‌اند. سگا سال گذشته برنامه‌های خود را برای NFT به عنوان پاداش Play-to-Earn (P2E) اعلام کرد. پس از واکنش شدید طرفداران که این تلاش را پولساز می دانستند، پدال گاز را برداشتند.

سگا امسال دوباره در دو طرف خیابان قدم می زند. شوجی اوتسومی، مدیر عامل سگا، گفت که بازی های بلاک چین خسته کننده هستند و گفت که غول بازی ژاپنی قصد ندارد از بزرگترین عنوان خود در پروژه بازی بلاک چین استفاده کند.

با این حال، سگا اعلام کرده است که با Line Next همکاری می کند تا بازی های کلاسیک را به GAME DOSI، یک پلتفرم بازی بلاک چین با قابلیت Web3 ارائه دهد. با توجه به این اعلامیه، اوتسومی تصریح کرد که سرمایه گذاری در پروژه Web3 بخشی از استراتژی شرکت است، اما قصد ندارد به یک شرکت Web3 تبدیل شود، بلکه یک شرکت Web 2.5 است.

یادداشت تفاهم با SEGA برای توسعه بازی برای LINE NEXT و GAME DOSI امضا شد.
LINE NEXT برای مجوز بازی های کلاسیک و آوردن آنها به پلتفرم بازی Web3 GAME DOSI با SEGA شریک می شود. (خط)

همانطور که همه ما می دانیم، جامعه بازی های رایج مشتاق بازی های بلاک چین نیستند و آن را یک روند گذرا می دانند که توسط هیاهو و حدس و گمان تقویت می شود. بازیکنان نگران کسب درآمد و عمر کوتاه بازی‌های Web3 هستند، بنابراین منطقی است که سگا نخواهد عنوان بزرگی را در حوزه‌ای قرار دهد که تجربه کمی دارند.

مقدار معینی از شک و تردید قابل درک است، اما این بدان معنا نیست که فناوری بلاک چین در صنعت بازی جا خوش نخواهد کرد. شرکت های فناوری چند میلیارد دلاری پتانسیلی را که بازی های وب ۳ به ارمغان می آورد و اهمیت ورود به طبقه همکف را درک می کنند.

تصمیم سگا برای امتحان آب ها با IP کوچکتر، رویکردی متفکرانه و محتاطانه است که در حین حرکت در قلمرو ناشناخته برای بازی های Web3، به میراث احترام می گذارد.

استودیو ۱۵ میلیون دلار از آزمایشگاه بایننس برای بازی دایناسور Web3 جمع آوری کرده است

Binance Labs، سرمایه گذاری مخاطره آمیز و بازوی انکوباتور بایننس، ۱۵ میلیون دلار در استارتاپ بازی Web3 Xterio سرمایه گذاری کرده است. این شرکت خود را به عنوان یک توسعه دهنده و ناشر بازی رایگان و اختصاصی معرفی می کند. این به این معنی است که بازی رایگان است و بازیکنان می توانند NFT کسب کنند و نگه دارند. در آگوست گذشته، ۴۰ میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذارانی از جمله FunPlus، XPLA و FTX Ventures منحل شده جمع آوری کرد.

به نظر می رسد Xterio با یک تیم مدیریت موسس متشکل از پیشکسوتان صنعت بازی Web2 از شرکت هایی مانند Ubisoft، Krafton و NetEase، تجربه زیادی در فضای بازی دارد. رپرتوار آن شامل ۱۱ بازی است، از Age of Dino، یک بازی استراتژیک آنلاین ۴X (کاوش، گسترش، بهره برداری، نابود کردن) با دایناسورها تا Overworld، یک Sandbox RPG چند پلتفرمی با گرافیک الهام گرفته از انیمه.

Xterio در حال توسعه یک موتور احساسی برای هوش مصنوعی با هدف افزایش غوطه وری بازیکنان با دادن واکنش های احساسی واقعی و پویا به شخصیت های بازی است. کل سناریوی مبتنی بر ماتریس و هوش مصنوعی بسیار جلوتر از زمان خود بود.

Web3 Game Overworld توسط Xterio
هنر تبلیغاتی فراجهانی (خارجی)

این شرکت در زمینه هوش مصنوعی بسیار فعال است زیرا یک جعبه ابزار هوش مصنوعی را برای توسعه دهندگان میزبانی می کند و یک بازی همراه دیجیتالی به نام AIpal ایجاد می کند که اواخر امسال وارد نسخه بتا می شود.

Hot Take Peak Vow

موفقیت غیرقابل انکار Genshin Impact، یک MMORPG چینی با گرافیک زیبا و اکشن سریع، که تقریباً در همه پلتفرم‌ها به جز ماشین حساب علمی Casio منتشر شد، باعث شد تا روندی در میان توسعه‌دهندگان ایجاد شود تا اسطوره‌های چینی را در هر کجا که ممکن بود به مخاطبان غربی معرفی کنند.

سوگند اوج
هنر تبلیغاتی برای نذر اوج. (نذر قله)

Oath of Peak، یک بازی اکشن MMORPG با عناصر Web3 متنوع، به نظر می‌رسد که از این موضوع بهره می‌برد. این بازی برای دانلود رایگان بر روی پلتفرم‌های iOS و اندروید، دنیایی حماسی را ارائه می‌کند که به لطف گرافیک زیبای آن، احساسی آشنا به شما می‌دهد.

مانند سایر بازی های چند نفره انبوه، بازیکنان می توانند از بین پنج کلاس مختلف با آواتارهای کاملاً قابل تنظیم انتخاب کنند. این بازی پیشرفت‌هایی در غوغا، قاتل، رنجر، جادوگر، یا شخصیت‌های پشتیبانی ارائه نمی‌کند.

به لطف اخیراً پشتیبانی از زبان انگلیسی، یافتن راه ما در اطراف جزیره رنگارنگ دشوار نبود. پس از انجام چند ماموریت، متوجه شدم یک چیز خوب در مورد این بازی وجود دارد. به این معنی که ویژگی های Web3 را به پخش کننده منتقل نمی کند. مطمئناً این بازی دارای توکن‌های کاربردی است که می‌توان آن‌ها را با هیولاهای NFT و ارز درون بازی مبادله کرد، اما تا زمانی که بازیکنان از نظر زمان و تلاش روی بازی سرمایه‌گذاری نکنند، قابل توجه نیست.

همچنین بخوانید
ویژگی

کریپتو امتیازات زیادی در فوتبال اروپا کسب می کند

ویژگی

چگونه سرمایه گذاران فعال می توانند وضعیت موجود رمزنگاری را تغییر دهند

اگر به دنبال بررسی یک بازی جدید با مکانیک های آشنا هستید، Oath of Peak ارزش بررسی را دارد که اکنون از طریق App Store یا APK در سراسر جهان در دسترس است. به هر حال، فقط ۱۵-۲۰ دقیقه طول می کشد تا بفهمید که آیا این بازی برای شما مناسب است یا خیر.

جزئیات فضای بازی Web3:

Eyeball Games، به رهبری تیم Miniclips 8 Ball Pool، اعلام کرده است که Eyeball Pool، یک بازی موبایل مبتنی بر بلاک چین، در اوایل سال ۲۰۲۴ بر روی پلتفرم Immutable منتشر خواهد شد.

رایان وایات، رئیس پلیگون لبز، پس از بیش از یک سال حضور در این شرکت، در حال انتقال به سمت مشاور است. Marc Boiron، مدیر ارشد حقوقی Polygons، گفت: موفقیت آمیز وایات مدیرعامل جدید می شود.

سرزمین فرا کهکشانی معرفی کرد یک نسخه پیش آلفا از پلتفرم Metaverse که توسط Unreal Engine 5 طراحی شده است.

لیگ برتر بیسبال به یکی از اولین لیگ های ورزشی حرفه ای تبدیل شد که صاحب دنیای مجازی شد. Improbable، یک شرکت فناوری metaverse، از فضای مجازی جدیدی به نام “MLB Virtual Ballpark” رونمایی کرد.

تغییرناپذیر معرفی کرد OBS جدیدترین بازی اضافه شده به مجموعه بازی ها و اولین بازی مسابقه ای Web3 است.

آزمایشگاه تلسکوپ راه‌حلی جامع و مبتنی بر هوش مصنوعی را راه‌اندازی کرده است که برای بازی‌های Web3 طراحی شده است و شرکت‌های بازی را با منابعی که برای ایجاد اقتصادهای مجازی قوی نیاز دارند، توانمند می‌سازد.

اقتصاد عرق، که ابتکاری برای کسب درآمد است، به وضوح Sweat Hero، یک بازی درون‌برنامه‌ای و تجربه NFT در پلتفرم را معرفی می‌کنیم.نویسنده: Erhan Kahraman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا