اخبار ارز دیجیتال

بازی Web3 DOGAMÍ 14 میلیون دلار سرمایه را تضمین می کند

تیم DOGAMÍ می خواهد اولین بازی موبایل Web3 را برای مخاطبان اصلی توسعه دهد.

DOGAMÍ، یک بازی موبایل واقعیت افزوده که شامل یک همراه حیوان خانگی توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، طبق یک بیانیه مطبوعاتی در 12 دسامبر ارائه شده به Cointelegraph، دور سرمایه اولیه 14 میلیون دلاری را بسته است. شرکت بازی‌های موبایلی Web3 پس از دریافت 6 میلیون دلار از رهبران صنعت در ژانویه 2022، 7 میلیون دلار به رهبری VC XAnge جمع‌آوری کرده است.

DOGAMÍ 12000 NFT آواتار سگ و 12000 NFT لوازم جانبی سگ را از طریق همکاری خود با GAP، یک خرده‌فروش لباس همه‌کاناله با اعضای جامعه در بیش از 80 کشور به فروش رسانده است.

این شرکت همچنین اولین برنامه تلفن همراه خود “DOGA House” را منتشر کرد که به کاربران اجازه می دهد تا “توله های NFT” خود را در “جهان DOGAMÍ” کشف کرده و با آنها تعامل داشته باشند و در عین حال ارز دیجیتال DOGA را به دست آورند.

مطالب مرتبط: استفاده از بلاک چین برای ارائه تجربیات ارزشمندتر برای گیمرهای معمولی

علیرغم ادامه بازار نزولی، وب 3 و بازی های مبتنی بر بلاک چین همچنان به جذب سرمایه برای پروژه های خود ادامه می دهند. سرویس تجزیه و تحلیل DappRadar به اشتراک گذاشت که علیرغم نابودی ناگهانی FTX و تأثیر منفی آن بر اکوسیستم Web3، «بازی‌های بلاک چین بیش از 320 میلیون دلار در نوامبر جمع‌آوری کردند».

در 27 نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که Fenix ​​Games ناشر بازی Web3 150 میلیون دلار بودجه برای خرید، سرمایه‌گذاری و توزیع بازی‌های بلاک چین جمع‌آوری کرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا