🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران ثروت و VC ها پذیرش رمزارز توسط سرمایه گذاران نهادی را هدایت می کنند – مدیران مالی موج

مایک جونز، رئیس توسعه کسب‌وکار در Wave Financial، می‌گوید: «در حالی که به وضوح زمان دردناکی است، وضعیت بسیار دلگرم‌کننده‌تر است.

دو مدیر اجرایی در Wave Financial، یک شرکت مدیریت ثروت که استراتژی‌های سفارشی را به افراد و موسسات با ارزش خالص ارائه می‌کند، از افزایش تقاضای سازمانی برای محصولات ارزهای دیجیتال در میان بازارهای نزولی خبر دادند.

مایک جونز، رئیس توسعه کسب و کار در Wave Financial، در گفتگو با کوین تلگراف در کنفرانس آینده پژوهی بلاک چین در تورنتو در روز چهارشنبه گفت که سرمایه گذاران نهادی در ارزهای دیجیتال عبارتند از مورگان استنلی، مریل لینچ و گلدمن. او گفت که می تواند توسط شرکت های مدیریت ثروت هدایت شود. به عنوان ساکس. به مشتریان اجازه دهید در معرض فضا قرار بگیرند. جونز مثالی از شراکت BlackRock با Coinbase در ۴ آگوست زد. این به کاربران علاءالدین، پلتفرم مدیریت سرمایه گذاری نهادی مدیر دارایی، امکان دسترسی به تجارت کریپتو، نگهبانی، کارگزاری اصلی و قابلیت های گزارش می دهد.

علاوه بر مدیران ثروت، مدیران Wave می‌گویند که سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌تواند شاهد «رشد زیادی» باشد که بخشی از آن به دلیل تقاضا برای وسایل سرمایه‌گذاری نوآورانه است. جرارد بریل، مدیر سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در Wave Financial، گفت که VC هایی که به مشتریان خود در معرض ارزهای رمزنگاری شده بدون گذراندن یک صرافی متمرکز هستند و همچنان در مقیاس بزرگ معامله می کنند، “یک مثبت خالص برای صنعت به عنوان یک کل هستند.”

بریل گفت: «در سمت سرمایه گذاری خانه، بازار خرسی کمی مثبت بود. طی یک سال و نیم گذشته، ما شاهد افزایش ارزش‌گذاری شرکت‌های مختلف بوده‌ایم.

کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در تورنتو، کانادا

چیزی که از دیدگاه بازار دلگرم کننده است، فکر کردن به چرخه نهایی است. جونز گفت آیا ارزهای دیجیتال مرده اند؟ از منظر پذیرش نهادی و دیدگاه تقاضای نهادی، اکنون به نظر می‌رسد این سوال حول محور “آیا زمان مناسبی برای مشارکت است؟”

او اضافه کرد:

“در حالی که بدیهی است که این روزهای سختی است، همه چیز بسیار دلگرم کننده تر است. این یک فرصت است، به ویژه برای کسانی که در این فضا می سازند.”

مربوط: با خروج ۳۰ هزار بیت کوین از کوین بیس، خرید نهادی بیت کوین “می تواند دوباره داستان بزرگی باشد”

به نظر می رسد داده های بلاک چین برخی از ادعاهای بریل و جونز را پشتیبانی می کند. در ماه مارس، شرکت اطلاعاتی ارزهای دیجیتال IntoTheBlock گزارش داد که تعداد تراکنش های بزرگ در بلاک چین کاردانو بیش از ۵۰ برابر در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش تقاضای سازمانی است. صندوق هایی که مستقیماً در معرض بیت کوین (BTC) قرار دارند – بسیاری می گویند چنین فهرستی می تواند سرمایه گذاران جدیدی را به بازار جذب کند.

نویسنده: Turner Wright

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا