🚨 اخبار ارز دیجیتال

استیبل کوین USDN با پشتوانه امواج در طول ارتقای پروتکل، دوباره میخ ها را می شکند

استیبل کوین الگوریتمی USDN به ۰.۹۰ دلار سقوط کرده است، چهارمین باری است که در سال ۲۰۲۲ نتوانست از ارزش دلاری خود دفاع کند.

همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال بازار نزولی را پشت سر می گذارد و سعی می کند از هجوم ناشی از حوادث استیبل کوین مانند Terracrash نجات پیدا کند، یک استیبل کوین الگوریتمی دیگر نشانه هایی از یک نبرد سخت را نشان می دهد و عملکرد ضعیفی نسبت به دلار دارد.

استیبل کوین الگوریتمی دلار نوترینو (USDN) بار دیگر از دلار منحرف شد و چهارمین باری است که USDN برای حفظ ارزش دلار خود در سال جاری تلاش می کند. استیبل کوین تحت حمایت Waves در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۹۰ دلار معامله می شود.

USDN در ماه آوریل به ۰.۷۸ دلار سقوط کرد زیرا اتهامات مربوط به دستکاری قیمت شروع شد. استیبل کوین ها طی چند روز پس از سقوط اولیه بازیابی شدند. با این حال، در ماه‌های بعد، دارایی‌های دیجیتال دوباره نشانه‌هایی از ضعیف شدن را نشان دادند. در ماه مه به ۰.۸۲ دلار کاهش یافت و سپس در ژوئن مجدداً کاهش یافت که در حدود ۰.۹۳ دلار به ازای هر توکن معامله شد.

برای رسیدگی به مشکل ثبات، تیم پشت استیبل کوین رای گیری برای اعمال تغییرات در پارامترهای پروتکل راه اندازی کرده است.پس از رای گیری، تیم اضافه مکانیزم جدیدی برای بهبود اقتصاد پشت پروتکل. این شامل تغییرات در حداکثر مقدار مبادله، مکانیزم حفاظت از نسبت پشتیبان و بهبود توزیع پاداش است.

مربوط: گزارش: ناشر استیبل کوین دارای خزانه های بیشتری نسبت به برکشایر هاتاوی است

در همین حال، یک سوء استفاده اخیر در شبکه آکالا باعث شد که قیمت استیبل کوین Acala USD (aUSD) تا ۹۹ درصد کاهش یابد. با بیش از ۱ میلیارد دلار دلار آمریکا که از ناکجاآباد صادر شده است، صاحبان آن در تعجب هستند که چگونه پروتکل مالی غیرمتمرکز بهبود خواهد یافت. در زمان نگارش مقاله، aUSD همچنان با قیمت ۰.۶۵ دلار به ازای هر توکن معامله می شود.

در اوایل این ماه، استیبل کوین HUSD تحت حمایت Huobi نیز به دلیل مشکلات نقدینگی به ۰.۸۲ دلار سقوط کرد. به گفته این صرافی، Depeg قرار بود حساب بازارساز را به دلیل رعایت مقررات قانونی ببندد. این امر باعث ایجاد عمق کوتاه مدت شد که به سرعت توسط ناشر رفع شد.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا