🚨 اخبار ارز دیجیتال

گروه موسیقی وارنر با Opensea همکاری می کند تا فرصت های وب ۳ بیشتری را برای هنرمندان ارائه دهد

این شرکت گفت هنرمندان منتخب می توانند مجموعه های NFT و پروژه های نسخه محدود را در صفحه دراپ اختصاصی خود راه اندازی کنند.

در ۲۹ سپتامبر، گروه موسیقی وارنر (WMG)، یک شرکت موسیقی و سرگرمی جهانی، همکاری با Opensea، یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) را اعلام کرد. این به منظور ایجاد بستری برای هنرمندان موسیقی منتخب برای ایجاد پایگاهی از طرفداران و گسترش به جامعه Web3 است.

بر اساس این انتشار، همکاری بین این دو نهاد به هنرمندان منتخب WMG امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید در Opensea را می‌دهد و به هنرمندان اجازه می‌دهد به مجموعه‌ها و موارد انحصاری NFT در صفحه دراپ اختصاصی شخصی‌سازی‌شده خود دسترسی داشته باشند. می‌توانید یک پروژه نسخه را شروع کنید.

این هنرمندان WMG نه تنها با صفحات فرود سفارشی شده به داستان سرایی شخصی دسترسی دارند، بلکه به ویژگی های ایمنی و امنیتی پیشرو در صنعت OpenSea نیز دسترسی دارند. هدف این همکاری کمک به هنرمندان WMG برای ایجاد جوامع جدید Web3، معرفی جوامع طرفداران موجود در OpenSea با اشکال جدید ارتباط و خلاقیت از طریق NFTها، و اجازه دادن به طرفداران برای اتصال به موسیقی در جامعه Web3 است. هدف باز کردن فرصت‌های جدید برای تعامل است. با و هنرمندان

Shiva Rajaraman، معاون محصولات در OpenSea، گفت:

برای هنرمندان و نوازندگان، NFT ها یک رسانه خلاقانه جدید و مکانیزمی برای ایجاد جوامع، درگیر شدن مستقیم با طرفداران، و بیان خود در سراسر مرزها و زبان ها هستند.

Oana Ruxandra، مدیر ارشد دیجیتال و EVP توسعه کسب و کار در WMG نیز گفت: همکاری ما با OpenSea با باز کردن ابزارها و منابع Web3 برای ایجاد فرصت‌هایی برای هنرمندان برای ایجاد تعامل، دسترسی و مالکیت بیشتر، به تقویت این جوامع کمک می‌کند. ”

اولین مجموعه موسیقی NFT در حال حاضر با همکاری Warner Records UK و شرکت Web3، Presumably Nothing در حال توسعه است. به گفته WMG، این همکاری آخرین مجموعه از تلاش‌ها برای ایجاد تخصص شرکت موسیقی در فضای Web3 است.

اوایل سال جاری، Cointelegraph اعلام کرد که گروه موسیقی وارنر با توسعه دهنده بازی های کارتی تجاری با مضمون فانتزی Splinterlands برای ایجاد و توسعه بازی های بلاک چین به سبک آرکید که می توانید بازی کنید و کسب درآمد کنید، شریک شده است. من به اشتراک گذاشتم که اعلام کردم که

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا