اخبار ارز دیجیتال

وال استریت تکیه گاه اصلی برای راه اندازی مبادله دارایی دیجیتال با پرداخت های زنجیره ای است

برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت مالی با استناد به تقاضای بالقوه برای دارایی‌های کریپتو و نیاز به انطباق و امنیت، برای ایجاد صرافی‌های EDXM با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

شرکت‌های مالی پیشرو برای ایجاد EDX Markets (EDXM)، یک صرافی جدید برای تجارت دارایی‌های دیجیتال از طریق واسطه‌های مورد اعتماد، به نیروهای خود ملحق شده‌اند. صرافی در خدمت سرمایه گذاران نهادی و فردی است.

صرافی جدید توسط Charles Schwab، Citadel Securities، Fidelity Digital Assets، Paradigm، Sequoia Capital و Virtu Financial پشتیبانی خواهد شد.

هیئت مدیره EDXM که از نمایندگان اعضای مؤسس تشکیل شده است، اظهار داشت:

کریپتوکارنسی یک کلاس دارایی تریلیون دلاری جهانی است که بیش از 300 میلیون شرکت کننده دارد و تقاضای راکد از بیش از میلیون ها نفر. […] بازگشایی این تقاضا نیازمند بستری است که بتواند نیازهای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی را با رعایت استانداردهای امنیتی بالا برآورده کند. “

مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital اخیراً اشاره کرده است که Fidelity وارد تجارت خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال خواهد شد. کن گریفین، بنیانگذار Citadel Securities، منتقد سرسخت ارزهای دیجیتال بوده است، اما در ماه‌های اخیر بیشتر از دارایی‌های دیجیتال استقبال کرده است.

مرتبط: بخش مدیریت ثروت چارلز شواب ETF مرتبط با رمزارز را راه اندازی کرد

EDXM تراکنش‌های روی بلاک چین را از طریق شبکه‌ای از متولیان دیجیتال تسویه می‌کند. این صرافی در بیانیه‌ای ادعا کرد که «تضاد منافع مادی را که بر صرافی‌های ارزهای دیجیتال موجود تأثیر می‌گذارد، با جدا کردن مسئولیت اداره صرافی از صرافی حذف می‌کند».

علاوه بر این، صرافی وعده داده است که «اکوسیستم ارزهای دیجیتال با نقدینگی بالا که نقدینگی را از چندین بازارساز جمع‌آوری می‌کند تا اسپردها را کاهش دهد و شفافیت را بهبود بخشد». پارادایم اخیراً با FTX همکاری کرده است تا تجارت اسپرد را بر روی هشت ارز دیجیتال ارائه دهد.

این صرافی بر اساس فناوری توسعه یافته توسط صرافی اعضا (MEMX)، یک بورس اوراق بهادار که در سال 2019 توسط بسیاری از شرکت‌های موسس تأسیس شد، فعالیت خواهد کرد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا