اخبار ارز دیجیتال

بیل نوبل، کارشناس فاجعه وال استریت: بهار رمزنگاری اجتناب ناپذیر است – مجله کوین تلگراف

هر روز 10 درصد افزایش یا 10 درصد کاهش می یابد. لازم نیست پنج سال بین بحران ها صبر کنید. در واقع، من فقط باید حدود 45 دقیقه صبر کنم.

در یک واقعیت جایگزین، بیل نوبل فقط مردی است که در کت و شلوار پشت میز بزرگی در فدرال رزرو یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) قرار دارد، که احتمالاً طلسم‌های منفی مانند کریپتو بد است.

جی پی مورگان، یو بی اس، مورگان استنلی، گلدمن ساکس، او مطمئناً این سابقه را دارد. اما این یک آریستوکرات بعدی آینه ای شیطانی است. در دنیای ما، او یک مرد رمزی واقعی است که یک تی شرت پوشیده و با دوچرخه اش در پشت اتاق با من صحبت می کند. او از سمت تاریک برگشت و به شورش پیوست.

او به خاطر پادکست های محبوب یوتیوب و برنامه های تلویزیونی اش شناخته شده است. در حال حاضر، او یک تحلیلگر ارشد بازار در Token Metrics است.

شغل در وال استریت

هنگامی که در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی (1987-1991) در رشته اقتصاد تحصیل می کرد، یکی از دو دوره کارآموزی محبوب را در میز فارکس جی پی مورگان در وال استریت دریافت کرد. من توانستم. نوبل زمانی شروع به کار کرد که فناوری تجارت اولیه بود و بسیاری از تحلیل ها به صورت دستی روی کاغذ انجام می شد. در آگوست 1990 مدیر میز شد. در ماه اوت هیچ اتفاقی نیفتاد، بنابراین از فرزندم خواستم آن را پر کند. سپس عراق به کویت حمله کرد و انواع جنون ها در بازار به راه افتاد.

نمودارسازی آسان شد
جان جی مورفی نمودارسازی آسان شد.

نوسانات قیمت به نظر من شدید بود. من نمی دانستم چگونه کسی این را دنبال می کند. بنابراین به سراغ تحلیلگر فنی وابسته به واحد ارزی رفتم. گفتم همه باید برای کشف این موضوع به شما کمک کنند.

او می گوید، هیچ کس واقعا این کار را نمی کند.بنابراین او کتاب نمودار جان مورفی را به من داد [Charting Made Easy] او مرا به سوشی برد. و سپس از آنجا با نمودار به مسابقه رفتیم.

در طول چندین سال پیشرفت خود در یک محیط سنتی وال استریت، او به یک تحلیلگر فنی تخصصی تبدیل شد و آن را با نوشتن گزارش در بازارهای مختلف ترکیب کرد. در طول رویدادهای انفجار مدیریت سرمایه درازمدت در سال 1998 و رویدادهای قو سیاه، نوبل کسی بود که تقریباً دنیای مالی در غرب را به هم ریخت. من مثل یک آتش نشان هستم در حالی که همه از ساختمان در حال سوختن فرار می کنند، او به شوخی می پردازد.

از سهام و اوراق قرضه گرفته تا تحلیل ارزهای دیجیتال

در سال 2017، او به ارزهای دیجیتال علاقه مند شد. او در یک کنفرانس بیت کوین در آستین، تگزاس شرکت کرد و شروع به ایجاد نمودارهای اتر به صورت دستی کرد. او سپس با چارلی شرم، یکی از پذیرندگان اولیه بیت کوین که در فرودگاه قدم می زد، ملاقات کرد (او حتی در رابطه با انفجار بازار جاده ابریشم به زندان افتاد). آنها در crypto.IQ گرد هم آمدند، یک سرویس مشاوره با هدف بهبود تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال با استفاده از سهام، اوراق قرضه، نرخ بهره و سایر داده های اصلی.

لایحه روی صحنه
بیل نوبل روی صحنه در DCentral Miami.منبع: توییتر

در سپتامبر 2019، نوبل به عنوان تحلیلگر ارشد بازار به Token Metrics پیوست. این سرویس اشتراک به رهبری مدیرعامل، ایان بالینا، به معامله‌گران خرده‌فروش بینش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، همراه با کار تحلیل‌گرانی که در حال بررسی بازار بی‌ثبات ارزهای دیجیتال هستند، برای ایجاد نتایج سودآور، صرف نظر از شرایط کلی، در اختیار معامله‌گران خرده‌فروشی قرار می‌دهد.

او توضیح می دهد که یک سیستم هوش مصنوعی را با نمودارهای من ترکیب می کند. در واقع، ما یک محصول تحقیقاتی کمی داریم، یک محصول تحقیقاتی کمی نهادی که می‌توانیم به خرده‌فروشان عرضه کنیم، اما واقعاً نداریم. به عبارت دیگر، داده ها و ارائه دهندگان خدمات وجود دارند، اما آنها می توانند ابزارهایی را ارائه دهند که شما می توانید از آنها استفاده کنید. علاوه بر این، ما تحلیلگران برتری داریم که همه چیز را از ماکروهای نمودار گرفته تا NFT ها را تجزیه و تحلیل می کنند.

Noble دارای 17600 دنبال کننده در توییتر، یک کانال محبوب یوتیوب، یک تحلیلگر مهمان محبوب در Crypto TV، و یک لهجه نیوجرسی به سبک تونی سوپرانو است.

او می گوید که با نوسانات ارزهای دیجیتال که هر روز 10 درصد یا 10 درصد کاهش می یابد، پیشرفت می کند. نیازی نیست بین بحران ها پنج سال صبر کنید. در واقع، فقط 45 دقیقه صبر کنید.

نوبل تاکید می کند که تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال باید بسیار انعطاف پذیر باشد و به یک روش گره نخورد. به طرز شگفت انگیزی، او به دنبال سیستم پایه خود به گذشته های دور است و Gyan بسیار خوب کار می کند. [William Gann, an influential early charting pioneer]در اوایل قرن بیستم، سیستم Wyckoff روش دیگری بود که بازار سهام در آن زمان کار می‌کرد، زمانی که غرب قدیم بود و 50 شرکت خودروسازی عمومی وجود داشت. [work well]فیبوناچی نیز مفید است. کار تام دیمارکس عالی است.

وضعیت فعلی بازار

او موضع مخالفی اتخاذ می‌کند و معتقد است که زمستان فعلی ارزهای دیجیتال سودهای بلندمدتی به همراه خواهد داشت. یعنی بازار را صاف کنند و پروژه مخوف را منحل کنند.

رشد قبلی با فشار گسترده بانک مرکزی بر نقدینگی آغاز شد. سپس، در سال 2008، زمانی که بانک‌های مرکزی مجبور به برداشت نقدینگی شدند، ارزهای دیجیتال سقوط کردند. دارایی های سوداگرانه ای که در وهله اول نباید افزایش می یافتند به صفر بازگشتند.

نوبل انتظار دارد که اقتصاد کریپتو شاهد شروع بهار و از سرگیری رشد پس از سقوط باشد، مشابه بسیاری از بحران‌هایی که او در بازارهای مالی سنتی مانند سال‌های 2008 و 1987 جان سالم به در برد. همانطور که وارن بافت پس از سقوط در سال 2002 اینترنت و آمازون را حذف کرد. بافت در سال 2019 به CNBC گفت که او احمقی است که در گذشته سهام آمازون را نخریده است.

بیل نوبل
نوبل به سمت نوسانات و ماهیت دائماً در حال تغییر ارزهای دیجیتال جذب شده است.

بازار نزولی زمان خوبی برای انجام تکالیف است. چون مستر مارکت الان دارد مشخص می کند که چه کسی برنده و چه کسی بازنده است. او نسبت به اتریوم به عنوان ستون فقرات Web3 خوش بین است. Web3 اینترنت بعدی است که توسط Ethereum و Polkadot متصل می شود.

نوبل همچنین در مورد تایید یک سکه حریم خصوصی و نقل قولی از ادوارد اسنودن، افشاگر آژانس امنیت ملی ایالات متحده، خوشبین است. بانک های مرکزی به دنبال ارزهای دیجیتال متمرکز هستند. این بدان معناست که تمام تراکنش‌ها توسط Big Brother نظارت می‌شوند و برای سکه‌های حفظ حریم خصوصی مانند Zcash حرکت ایجاد می‌کنند. کوین های حریم خصوصی از دزدان دریایی به افراد عادی تبدیل می شوند.

بهترین بلاک چین هر سه شنبه

برای کاوش متفکرانه و خواندن آرام از مجله مشترک شوید.


با عضویت، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید

روانشناسی تجارت

روانشناسی نقش زیادی در تجارت دارد. به گفته نوبل، بسیاری از بهترین معامله گران صبح زود ورزش می کنند تا برای استرس معاملات آماده شوند.

او می‌گوید این واقعاً در مورد مدیریت عاطفی است. آنها همچنین یک چارچوب تحقیقاتی تعیین می کنند و به آن پایبند هستند. شما به یک روش، یک سبک نیاز دارید و برای رسیدن به آن باید مطالعه کنید.

او از تاجر افسانه ای بیل ویلیامز الهام گرفت (او شاخص های زیادی را اختراع کرد. نوسانگر عالی، نشانگر تمساح و شاخص تسهیل بازار) قبل از اینکه به شاگردانش اجازه داد و ستد کنند، او از آنها خواست که سه صفحه جریان آگاهی بنویسند تا ذهنشان را از موانع عاطفی و فکری خود برای تجارت پاک کنند. نوبل مردم را به خواندن کتاب های ویلیامز تشویق می کند. هرج و مرج تجاری.

بیل نوبل و جولیان جکسون
بیل نوبل و جولیان جکسون ثابت کردند که همه افراد در دنیای ارزهای دیجیتال 23 ساله نیستند.


نوبل توصیه می‌کند که سرمایه‌گذاران احساسی‌تر، یک رویکرد بلندمدت را به‌جای حفظ فراز و نشیب‌های آشفته معاملات روزانه اتخاذ کنند. کشاورزی بازده به شما بازگشت سرمایه را می دهد.

و البته، اگر بتوانید صبور باشید، نوبل می گوید که آینده در درازمدت روشن به نظر می رسد.

کریپتو مانند هر چیز دیگری در طول چرخه سفت شدن آسیب می‌بیند، اما با نزدیک شدن به پایان چرخه انقباض، ارز دیجیتال آینده پول است.نویسنده: Julian Jackson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا