اخبار ارز دیجیتال

Voyager Digital از مدیریت به دلیل عدم صلاحیت شکایت نخواهد کرد، یک ادعای بیمه ارائه خواهد کرد

مدیرعامل استفان ارلیش و خزانه دار ایوان پساروپولوس علیرغم اعطای وام هنگفت به Three Arrows Capital بدون بررسی دقیق کافی به کار خود ادامه خواهند داد.

Voyager Digital امیدوار است که علیرغم نقشی که در تایید وام هنگفت به 3 Arrows Capital (3AC) بدون بررسی دقیق لازم دارد، از مدیریت خود به دلیل بی کفایتی شکایت نکند. این وام یک عامل کلیدی بود که منجر به ورشکستگی Voyager Digital شد. طبق اسناد دادگاهی که در 17 اکتبر ارسال شد، گروه کاری داخلی Voyager Digital تصمیم گرفت که استفان ارلیش، مدیرعامل و مدیر ارشد بازرگانی (و مدیر ارشد مالی سابق) ایوان پساروپولوس، مشاغل خود را حفظ کنند و مورد شکایت قرار گیرند.

پرونده های دادگاه روند بررسی دقیق وام 3AC را شرح می دهد.

در 13 فوریه 2022، 3AC بیانیه‌ای را با امضای یکی از بنیانگذاران آن، کایل دیویس، به ویجر ارسال کرد. [net asset value] تا اول ژانویه 2022، این مبلغ 3729 میلیون دلار بود. بر خلاف سایر وام گیرندگان قابل توجه دارایی های وویجر، 3AC ترازنامه ای (حسابرسی یا حسابرسی نشده) ارائه نکرد. در پاسخ به پرسشنامه رسمی بررسی دقیق وویجر، 3AC متعاقباً شرحی از ساختار شرکتی خود، گواهی وضعیت خوب و ثبت شرکت و یک کپی از سیاست‌ها و کنترل‌های ضد پولشویی خود ارائه کرد. ”

کمیسیون هیچ مدرکی مبنی بر تخلف در اقدامات مدیریت پیدا نکرد. طبق پرونده های دادگاه، ارلیش و پساروپولوس ” [Reorganization] با توافق با کمیته ویژه برنامه ریزی کنید. بر اساس گزارش بلومبرگ، ارلیچ طبق پیشنهاد کمیسیون 1.125 میلیون دلار به شرکت پرداخت خواهد کرد که منوط به تایید قاضی ورشکستگی است. این شرکت همچنین 20 میلیون دلار بیمه مسئولیت مدیران و افسران را مطالبه می کند.

صرافی ارزهای دیجیتال Voyager Digital در ماه مارس وام بدون تضمینی به مبلغ 15250 بیت کوین (BTC) و 350 میلیون دلار سکه (USDC) به صندوق سرمایه گذاری 3AC در سنگاپور اعطا کرد. هنگامی که 3AC در اواخر ژوئن نتوانست وام را بازپرداخت کند، Voyager Digital یک اخطار عدم پرداخت به شرکت صادر کرد. 3AC در 27 ژوئن با اقدامات Voyager Digital مجبور به انحلال شد. Voyager Digital ابتدا مقدار برداشت را کاهش داد و سپس معاملات، سپرده‌ها، برداشت‌ها و پاداش‌ها را در همان هفته متوقف کرد. Voyager Digital در 6 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

مرتبط: Crypto Biz: حراج دیجیتال Voyager بسته شد — اکنون؟

گزارش شده است که مصونیت قضایی مدیر اجرایی بخشی از توافقنامه ای بود که به FTX US اجازه می داد دارایی های Voyager Digital را در حراجی در 26 سپتامبر خریداری کند.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا