اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران وویجر با پیشنهاد حفظ کارمندان ۱.۹ میلیون دلاری مخالفند

طلبکاران نوشتند که در حالی که طلبکاران برای پرداخت هزینه های خود با مشکل مواجه بودند، کارمندان “در حال حاضر به خوبی جبران شده اند.”

هیئت بستانکاران بدون وثیقه هلدینگ دیجیتال وویجر درخواستی را ارائه کرده است که در آن پیشنهاد شرکت برای حفظ کارمندانش با پرداخت انگیزه به آنها برای ماندن در شرکت به چالش کشیده شده است.

در ۲ آگوست، وویجر دیجیتال دادخواستی به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک ارائه کرد تا طرح حفظ کارکنان کلیدی خود (KERP) را تصویب کند. عملیات بورس؛

اما طلبکاران بورس با این پیشنهاد مخالفت کردند. در درخواستی که در ۱۹ اوت ارائه شد، طلبکاران به KERP پیشنهادی و کمک‌های امدادی مرتبط اعتراض کردند. آنها نوشتند:

“در زمانی که هزاران طلبکار به دلیل نقص در مدل کسب و کار بدهکار برای پرداخت هزینه های اولیه شخصی خود با مشکل مواجه هستند، بدهکار اکنون به کارمندانی که قبلاً به خوبی جبران شده اند پاداش ارائه می دهد. من سعی می کنم هزینه ها را بپردازم.

طلبکاران همچنین استدلال کردند که وویجر نتوانست دلایل کافی برای توجیه طرح نگهداری ارائه دهد.او گفت شواهد کافی برای نشان دادن وجود ندارد.

جدای از این موارد، پرونده‌های تهیه‌شده توسط طلبکاران بیان می‌کنند که زمستان فعلی ارزهای دیجیتال به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از مجموعه استعدادهای موجود در حال حاضر استخدام کنند.

مربوط: سرمایه‌گذاران ابراز تاسف می‌کنند که می‌توانند «میلیون‌ها» را در ورشکستگی وویجر از دست بدهند

اوایل این ماه، مارک کوبان میلیاردر به دلیل تبلیغ محصولات وویجر مورد شکایت قرار گرفت. یک شرکت حقوقی یک دادخواست مدنی علیه یک کوبایی تنظیم کرد و خواستار محاکمه هیئت منصفه شد. این دادخواست ادعا می کند که کوبان از تجربه خود برای فریب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری پس انداز خود در وویجر استفاده کرده است.

در ماه جولای، صرافی ارزهای دیجیتال اعلام ورشکستگی کرد و گفت که این شرکت به بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار بدهکار است. این بخشی از یک برنامه بهبود است که هدف آن

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا