اخبار ارز دیجیتال

حجم محصول سرمایه گذاری کریپتو به پایین ترین حد در دو سال اخیر می رسد: سکه

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در طول دوره‌ای که Coinshare آن را «دوره بی‌تفاوتی» توصیف می‌کند، هر هفته 5 میلیون دلار خروجی تجمعی ثبت کردند.

در 24 اکتبر، شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی Coinshare گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال خود را منتشر کرد. این گزارش نشان داد که 5 میلیون دلار وجوه از محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال هفته گذشته پس از دوره‌ای به نام «دوره بی‌تفاوتی» که در سپتامبر آغاز شد، اخراج شد. 2022.

مهمتر از همه، حجم محصول سرمایه گذاری به 758 میلیون دلار کاهش یافت. این پایین ترین سطح از اکتبر 2020 و بسیار کمتر از میانگین هفتگی 7 میلیارد دلار در این زمان در سال گذشته است که بازار ارزهای دیجیتال در روند صعودی قرار داشت.

بر اساس داده های این گزارش، محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) با ورود اندکی به مبلغ 4.6 میلیون دلار، برای ششمین هفته متوالی افزایش یافت، در حالی که محصولات سرمایه گذاری کوتاه بیت کوین شاهد خروجی 7.1 میلیون دلاری بودند.

محصولات سرمایه‌گذاری اتر (ETH) برای سومین هفته متوالی مجموع خروجی‌های خروجی 2.5 میلیون دلاری را تجربه کردند که کل خروجی‌های پس از ادغام را به 11.5 میلیون دلار یا فقط 0.2 درصد از AUM رساند. XRP (XRP) ورودی 8 میلیون دلاری داشت. در حالی که این رقم کم به نظر می رسید، اما گزارش شده است که نزدیک به بالاترین رقم از زمان شروع شکایت ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است.

مربوط: پذیرش رمزنگاری سازمانی برای پولشویی نیاز به تجزیه و تحلیل قوی دارد

در سال جاری تاکنون، صندوق بیت کوین دارای ارزش خالص 296.2 میلیون دلار بوده است، در حالی که صندوق اتر دارای ارزش خالص خروجی 371.2 میلیون دلار است. اعداد نشان می دهد که مدیران سرمایه گذاری ثبات نسبی بیت کوین و سابقه طولانی تر در بازارهای نزولی را انتخاب می کنند.

بر اساس داده های Coinshares، سوئد، کانادا و ایالات متحده به ترتیب با خروجی 4.5 میلیون دلار، 1.9 میلیون دلار و 1.2 میلیون دلار بیشترین اقدام را داشته اند، در حالی که آلمان، برزیل و سوئیس همگی ورودی متوسطی داشته اند. من آن را ندیدم. .

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا