🚨 اخبار ارز دیجیتال

Vivek Ramaswamy: پیروزی در مقیاس خاکستری “راه را برای نوآوری بیت کوین هموار می کند”.

کاندیدای جمهوری خواه همچنین قول داد که تمام مقررات فدرال را که در آزمون حقوقی موضوع کلیدی دیوان عالی در ویرجینیای غربی علیه EPA شکست خورده بودند، لغو کند. این می تواند برای ارزهای دیجیتال مثبت باشد.

ویوک راماسوامی، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، پیروزی اخیر گری اسکیل در برابر تنظیم کننده های اوراق بهادار فدرال را ستود و استدلال کرد که این تصمیم به جلوگیری از ورود بیت کوین و نوآوری بلاک چین به خارج از کشور کمک می کند.

در ۳۰ آگوست پست در X (توئیتر سابق)، یک نامزد جمهوری خواه طرفدار بیت کوین به دولت “سایه” ایالات متحده حمله کرد و آن را به دلیل سوء رفتار غیرقانونی یک “سازمان دولتی سه حرفی”، احتمالاً کمیسیون بورس و اوراق بهادار، مقصر دانست.

راماسوامی گفت که این باعث شده است که دادگاه های ایالات متحده به عنوان آخرین خط دفاعی برای حفظ مبتکران رمزنگاری در کشور عمل کنند و افزود که این موضوع هرگز نباید در وهله اول به دادگاه کشیده می شد.

راماسوامی توضیح داد: «این تصمیم قدرتمند است و راه را برای ماندن نوآوری بیت کوین و بلاک چین در ایالات متحده به جای خارج از کشور هموار می کند.

راماسوامی افزود که در صورت انتخاب، تمام مقررات فدرال را که در بررسی دیوان عالی در ویرجینیای غربی علیه EPA شکست خورده اند، لغو خواهد کرد. این اقدام بسته به این که آیا ارزهای رمزپایه تحت موضوع اصلی قرار می گیرند یا خیر، می تواند نفوذ SEC به صنعت را محدود کند. دکترین.

با این حال، کاربرد این اصل در صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر در دادگاه های ایالات متحده شنیده می شود. اگرچه چندین پرونده قضایی در حمایت از Coinbase ارائه شده است که همان استدلال را ارائه کرده است، یک جلسه دادگاه اخیر در پرونده Terraform Labs نشان داد که این اصل به توکن های رمزنگاری مرتبط نیست زیرا تأثیر اقتصادی آن به اندازه کافی قابل توجه نیست. تصمیم گرفت که اعمال نشود.

راماسوامی یکی از سه کاندیدای ریاست جمهوری است که در حال حاضر به همراه رابرت کندی جونیور و ران دیسانتیس که حمایت خارجی از صنعت کریپتو نشان داده اند، در حال رقابت هستند.

ایلان ماسک، مدیر عامل و میلیاردر تسلا اخیراً پذیرش راماسوامی از بیت کوین و فعالیت او در ترویج ارزهای دیجیتال را ستود و افزود که او یک “نامزد بسیار امیدوارکننده” است.

در اواخر ماه مه، نامزدهای ریاست جمهوری شروع به پذیرش بیت کوین برای تامین مالی کمپین های خود کردند.

مربوط: ممکن است تا سال ۲۰۲۴ با افزایش ۱۷ درصدی قیمت سهام، «تخفیف» بیت کوین GBTC از بین برود.

پیروزی دادگاه اخیر Grayscale Investments در برابر SEC در ۲۹ آگوست به عنوان یک پیروزی برای فضای رمزنگاری و به طور خاص برای ETF های بیت کوین مورد ستایش قرار گرفت.

با توجه به CoinGecko، قیمت بیت کوین ۷.۳ درصد افزایش یافت و به ۲۷۹۴۰ دلار رسید قبل از اینکه در زمان نگارش این مقاله به ۲۷۲۰۰ دلار سقوط کرد، در حالی که چندین تحلیلگر در بلومبرگ پیش بینی کردند که برد Grayscale تا پایان سال ۲۰۲۳ به یک ETF بیت کوین منجر خواهد شد. نشان دادند که احتمال بیشتری وجود دارد. مورد تایید قرار گیرد.

مجله: Hall of Flame: Wolf Of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسدنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا