اخبار ارز دیجیتال

Vitalik به اپراتورهای Node اطلاع می دهد تا مشتریان را قبل از ارتقا Bellatrix به روز کنند

هارد فورک Bellatrix آخرین به روز رسانی زنجیره بیکن است و برای ادغام آماده می شود. اگر اپراتور گره به آخرین کلاینت به روز نشود، خطر همگام سازی با زنجیره از پیش فورک شده را دارد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، از اپراتورهای نود می‌خواهد تا قبل از «هارد فورک» بلاتریکس که برای ۶ سپتامبر برنامه ریزی شده است، مشتریان خود را ارتقا دهند. زنجیر).

Ethereum Client نرم افزاری است که به گره های اتریوم اجازه می دهد تا بلوک های روی بلاک چین و قراردادهای هوشمند را بخوانند. “گره” بخش در حال اجرا از نرم افزار مشتری است. برای اجرای یک گره، ابتدا باید یک برنامه کلاینت اتریوم را دانلود کنید. گره ها می توانند با نرم افزارهای مختلف کلاینت اتریوم، با زبان های برنامه نویسی مختلف و پایه های کد مورد استفاده اجرا شوند.

اپراتورهای گره اتریوم باید با به روز رسانی کلاینت های لایه اجماع خود قبل از دوره ۱۴۴۸۹۶ زنجیره فانوس، از ارتقاهای Bellatrix پیروی کنند. به روز رسانی برای ساعت ۱۱:۳۴:۴۷ UTC برنامه ریزی شده است. این ارتقاء زنجیره PoS را در لایه اجرای فعلی ادغام می کند و آخرین به روز رسانی مهم قبل از ادغام است.

قبل از ارتقا Bellatrix، ۷۳.۵ درصد از تمام اپراتورهای گره قابلیت Merge را داشتند. به عبارت دیگر، ۲۶.۵ درصد از اپراتورهای گره هنوز کلاینت های خود را به روز نکرده بودند. بنیاد اتریوم هشدار داده است که مشتریان به‌روزرسانی نشده با بلاک چین‌های پیش فورک همگام خواهند شد.

مربوط: اتریوم ادغام می شود تا ماینرها و سایر کوین ها را تحت تأثیر قرار دهد – مدیر عامل ماینینگ

جدا از Buterin، تیم بیکو، توسعه‌دهنده اصلی به اپراتورهای گره اطلاع داد تا مشتریان خود را قبل از ارتقاء کلید به‌روزرسانی کنند.

پس از ارتقاء Bellatrix، ادغام رسمی برای ۱۳ تا ۱۵ سپتامبر در یک رویداد رسمی به نام “Pris Upgrade” برنامه ریزی شده است. ادغام زمانی آغاز می‌شود که درجه سختی کل ترمینال (TTD) به ۵۸۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ευ ۰ ۰ ۰ جمع گرم ۰ جمع آوری گردند.

مهاجرت مورد انتظار تکمیل مرحله دوم فرآیند مهاجرت سه مرحله ای اتریوم است. هدف اتریوم با انتقال به PoS بهبود بهره وری انرژی و مقیاس پذیری است. با این حال، Merge هیچ تاثیری بر قیمت گاز یا مقیاس پذیری ندارد. این قابلیت ها با تکمیل مرحله نهایی که برای اواخر سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، ارائه خواهد شد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا