اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران خطرپذیر کمک مالی Zipmex را دریافت می کنند، شرکت در مورد عواقب هشدار می دهد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

V Venture، یکی از شرکت‌های تابعه یک شرکت حمل‌ونقل تایلندی، در خرید ۱۰۰ میلیون دلاری صرافی مشکل‌دار ارزهای دیجیتال، پرداخت را از دست داد.

صرافی ارزهای دیجیتال Zipmex طبق یک قرارداد خرید با شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر V Venture، آخرین پرداخت خود را دریافت نکرده است. صرافی نامه ای به شرکت ارسال کرد و در آن هشدار داد که باید شروع به انحلال یکی از واحدهای خود بدون وجوه کند.

بلومبرگ گزارش می دهد که پرداخت ۱.۲۵ میلیون دلاری برای تامین سرمایه در گردش برای صرافی مستقر در سنگاپور بوده و موعد آن در ۲۳ مارس است. در نامه‌ای به V Venture، Zipmex اعلام کرد که باید انحلال بخش فناوری Zipmex خود را آغاز کند و حقوق‌ها را بدون تزریق بودجه به حالت تعلیق درآورد.

در این نامه اضافه شده است که حقوق در واحدهای Zipmex در تایلند، سنگاپور و اندونزی همچنان تحت پوشش قرار خواهد گرفت. Zipmex در استرالیا نیز فعالیت دارد.

مرتبط: پلتفرم دارایی دیجیتال Zipmex شرکا با ویزا در آسیا و اقیانوسیه

V Venture یکی از شرکت های تابعه شرکت حمل و نقل تایلندی Thoresen Thai Agencies است که دفاتری در تایلند و ایالات متحده دارد. پس از مذاکرات طولانی، Zipmex و V Venture در دسامبر به توافق رسیدند تا این سرمایه‌گذاری بتواند بورس را خریداری کند.

Zipmex در ماه ژوئیه پس از خرید شکست خورده توسط Coinbase، برداشت را متوقف کرد. گزارش شده است که صرافی ۴۸ میلیون دلار به Zipmex بدهکار است و به دلیل قرار گرفتن در معرض Babel Finance با مشکلات نقدینگی مواجه است، که طبق گزارش ها برداشت ها را در ژوئن به حالت تعلیق درآورده بود. Zipmex همچنین ۵ میلیون دلار در معرض درجه سانتیگراد قرار داشت. در ماه فوریه، به سرمایه گذاران پیشنهاد کرد که تمام برداشت ها را معکوس کنند.

Zipmex در ماه اوت سه ماه از حمایت طلبکاران خود اعطا شد. معامله دسامبر V Venture باعث تحقیقاتی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند شد. من در گذشته با آژانس درگیری داشتم.

بر اساس CoinMarketCap، توکن Zipmex از ۰.۱۰۲۹ دلار در ۲۳ مارس به ۰.۰۵۷ دلار در زمان نگارش این مقاله سقوط کرده است.

هر دو Zipmex و V Venture بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مجله: جاستین سان در برابر SEC، Do Kwon دستگیر شد، ۱۸۰ میلیون بازیکن روی Game Polygon: Asia Express ضربه زدندنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا