اخبار ارز دیجیتال

سرمایه خطرپذیر در سه ماهه سوم از کریپتو عقب نشینی کرد، اما همه چیز تاریک نیست: گزارش

جریان سرمایه گذاری خطرپذیر به صنعت بلاک چین در سه ماهه سوم سال 2022 66 درصد کاهش یافت، اما این لزوماً نشان دهنده احساسات نزولی شدید نیست.

در سال 2022، جای تعجب نیست که اکثر دارایی ها در بازار نزولی قرار دارند. مردم هنگام تصمیم گیری زمان مناسب برای ورود به بازار به دنبال سیگنال های مختلف هستند. بر اساس گزارش سرمایه گذاری خطرپذیر سه ماهه دوم Cointelegraph Research، جریان ورودی VC در حدود 14 میلیارد دلار راکد شد، مشابه سه ماهه گذشته و سه ماهه اول.

با این حال، همانطور که تحقیقات کوین تلگراف در آخرین گزارش سرمایه گذاری خطرپذیر سه ماهه سوم خود بررسی می کند، Q3 به همین خوبی عمل نکرد. تعداد معاملات نیز در سه ماهه دوم به 338 معامله کاهش یافت در حالی که در سه ماهه دوم 621 معامله بود. در حالی که این ممکن است تصویر تیره‌ای را برای صنعت بلاک چین ترسیم کند، اما بسیاری از نشانه‌های مثبت هنوز پس از تجزیه و تحلیل همه داده‌ها مشهود است.

گزارش کامل به همراه نمودار و اینفوگرافیک را از اینجا دانلود کنید.

پایگاه داده سرمایه گذاری مخاطره آمیز ترمینال تحقیقاتی کوین تلگراف حاوی جزئیات جامعی در مورد معاملات، فعالیت های ادغام و اکتساب، سرمایه گذاران، شرکت های ارز دیجیتال، صندوق ها و غیره است. تیم این داده ها را تجزیه و تحلیل می کند تا روندهایی را که بیشترین اهمیت را در صنعت دارند، کشف کند. این آخرین گزارش یک مرور سریع از نکات برجسته سه ماهه گذشته ارائه می دهد. همه چیز در یک گزارش سه ماهه 12 صفحه ای جای نمی گیرد.

امکان شکل گیری ته؟

با نگاهی به نمودارهای سه ماهه، می بینیم که در سه ماهه سوم، جریان سرمایه به طور قابل توجهی از بیش از 14.6 میلیارد دلار در سه ماهه دوم به تنها 4.98 میلیارد دلار در سه ماهه سوم کاهش یافته است. اما همانطور که Cointelegraph Research در آخرین گزارش Investor Insights خود بیان کرد، بهره VC در سپتامبر 20.6% افزایش یافت و از 1.36 میلیارد دلار در آگوست به 1.6 میلیارد دلار در سپتامبر جهش کرد و به 40 میلیون دلار افزایش یافت.

هیچ نقطه داده واحدی روندی را شکل نمی‌دهد، اما صندوق 665 میلیون دلاری Valar Ventures با حمایت پیتر تیل، صندوق 430 میلیون دلاری Multicoin Capital و سه راه‌اندازی صندوق جدید Headline و سایر فعالیت‌های متمرکز بر ساخت شرکت‌های بلاک چین و ترویج Web3. وجوهی بالغ بر 900 میلیون دلار بیایید به آن فکر کنید، وب3 دقیقا چیست؟

گزارش سرمایه گذاری خطرپذیر سه ماهه دوم نشان می دهد که تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) دیگر حوزه اصلی مورد علاقه VCها نیست، زیرا آنها به Web3 منتقل می شوند. این روند تا سه ماهه سوم ادامه دارد، اما سوالاتی را ایجاد می کند: Web3 از چه چیزی ساخته شده است؟ پایگاه داده سرمایه مخاطره آمیز بخش را به زیر شاخه ها تقسیم می کند و گزارش سرمایه گذاری خطرپذیر سه ماهه سوم تحلیلی از این داده ها ارائه می دهد. نتایج جالب است، حداقل می گویند. برای اطلاعات بیشتر، این گزارش را بررسی کنید.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. این تیم از API ها از منابع مختلف استفاده می کند تا اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفیدی ارائه دهد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود در گزارش‌دهی سرمایه‌های مخاطره‌آمیز به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا