اخبار ارز دیجیتال

ونزوئلا تاسیسات استخراج کریپتو، مبادلات، تحقیقات فساد را می بندد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته دادستانی کل ونزوئلا، مقامات دولتی عملیات نفتی موازی را با حمایت اداره رمزنگاری دولتی انجام می دادند.

تامین‌کنندگان انرژی ونزوئلا تأسیسات ماینینگ کریپتو را در سرتاسر این کشور به عنوان بخشی از بازسازی بخش کریپتو این کشور و تحقیقات مداوم درباره فساد مربوط به شرکت‌های نفتی این کشور بسته‌اند.

مطابق با پوشش رسانه های محلی، شرکت های استخراج ارز دیجیتال و توییت طبق اعلام انجمن ملی ارزهای دیجیتال ونزوئلا، تاسیسات معدنی در ایالت های لارا، کارابوبو و بولیوار در چند روز گذشته تعطیل شده اند. تعداد شرکت‌های ارز دیجیتال تحت تأثیر قرار نگرفته است.همچنین برخی صرافی های رمزنگاری سفارش داده شده عملیات را متوقف کند.

اعتقاد بر این است که بسته شدن یک مرکز استخراج ارز دیجیتال بخشی از تحقیقات فساد جاری است که شامل شرکت نفت ونزوئلا PDVSA و بخش ارزهای دیجیتال این کشور می شود.

تارک ویلیام ساب، دادستان کل ونزوئلا در ۲۵ مارس فاش کرد که مقامات دولتی یک تجارت نفتی موازی را با حمایت بخش رمزنگاری دولتی اداره کرده اند.خدمت دریافت کردم در توییتر:

«شبکه از مجموعه‌ای از شرکت‌های تجاری استفاده کرد تا سرمایه‌ای را که از فروش دارایی‌های رمزنگاری، خریدهای شخصی و املاک و مستغلات به دست آورده بود، توجیه کند.»

به گفته ساب، حداقل ۱۰ نفر در ارتباط با این تحقیقات دستگیر شده اند، از جمله افرادی که از زمان آغاز به کار آن در سال ۲۰۱۸ ریاست بخش ارزهای دیجیتال را بر عهده داشته اند و بر قوانین مالیاتی ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال کشور نظارت داشته اند. این شامل جوسلیتو رامیرز کاماچو می شود. پترو را کارگردانی کرد. طبق گزارش های قبلی، کاماچو در ۱۷ مارس در جریان تحقیقات دستگیر شد.

از ژوئن ۲۰۲۰، کاماچو در فهرست افراد تحت تعقیب ایالات متحده قرار دارد. در آن زمان، تحقیقات امنیت داخلی برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری سرپرست پترو شود، تا ۵ میلیون دلار جایزه تعیین کرد. مقامات ادعا کردند که رامیرز “روابط عمیق سیاسی، اجتماعی و اقتصادی” با قاچاقچیان مظنون مواد مخدر، از جمله طارق الایسامی، معاون سابق رئیس جمهور ونزوئلا، داشته است.

نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، سازماندهی مجدد سازمان ملی نظارت بر دارایی‌های رمزنگاری شده را در حکمی در ۱۷ مارس اعلام کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگارینویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا