اخبار ارز دیجیتال

ونزوئلا بخش ملی رمزنگاری را بازسازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هیئت مدیره جدید ژوزلیت رامیرز را که از زمان آغاز به کار آن در سال 2018 رهبری این بخش را بر عهده داشته است، حذف می کند.

رئیس‌جمهور ونزوئلا، نیکلاس مادورو، سازماندهی مجدد سازمان ملی نظارت بر دارایی‌های رمزنگاری‌شده را که در اسپانیایی با نام Sunacrip شناخته می‌شود، بر اساس فرمانی که در 17 مارس صادر شد، اعلام کرد.

هیئت مدیره جدیدی به رهبری وکیل آنابل پریرا فرناندز، رئیس سابق صندوق بیمه سپرده (FOGADE)، نسخه ونزوئلای شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، بازسازی را رهبری خواهد کرد. از دیگر کارگردانان می توان به هکتور آندرس اوبرگون پرز، لوئیس آلبرتو پرز گونزالس و خولیو سزار مورا سانچز اشاره کرد.

در این فرمان بدون ارائه جزئیات بیشتر، آمده است که هیئت گام‌های بعدی را برای بخش کریپتو برنامه‌ریزی می‌کند و ادعا می‌کند که این اقدامی برای محافظت از مردم در برابر اثرات مضر

بنا به گزارش رسانه های محلی ونزوئلا، رامیرز در 17 مارس به اتهام فساد دستگیر شد. رامیرز نظارت بر مقررات مالیاتی کریپتو و ارز دیجیتال ملی پترو را بر عهده داشت.

در ژوئن 2020، ایالات متحده رامیرز را به فهرست افراد تحت تعقیب خود اضافه کرد. بخش تحقیقات امنیت داخلی اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری ناظر پترو شود تا 5 میلیون دلار جایزه تعیین کرده است.

در آن زمان، مقامات ادعا کردند که رامیرز “روابط عمیق سیاسی، اجتماعی و اقتصادی” با قاچاقچیان مظنون مواد مخدر، از جمله طارق الایسامی، معاون سابق رئیس جمهور ونزوئلا، داشته است.

جوایز رامیرز کوچکترین جایزه در میان سایر همدستان های ادعایی بود که دولت آمریکا 15 میلیون دلار برای دستگیری نیکلاس مادورو، رئیس دولت تخصیص داد. چندین مقام ارشد دیگر از جمله الایسامی با 10 میلیون دلار جایزه روبرو هستند.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا