اخبار ارز دیجیتال

جمع بندی VC: توسعه Web3، EVM Sharding، سرفصل های بانکداری رمزنگاری معامله تامین مالی بلاک چین

WWVentures، Shardeum، Myna Swap، Antic، Juno، Zerion، و thirdweb با آخرین دورهای سرمایه گذاری خود، علاقه سرمایه گذاری خطرپذیر را جذب می کنند.

تسلط Web3 در دورهای تأمین مالی ارزهای دیجیتال توسط تحقیقات کوین تلگراف به خوبی مستند شده است. علاوه بر صندوق بزرگ Web3 که اخیراً اعلام شده است، VCها نیز سرمایه گذاری های کوچکتر و هدفمندتری در این بخش انجام می دهند. خلاصه این هفته سرمایه خطرپذیر (VC) آخرین ابتکارات مالی Web3 را شرح می دهد و به پلتفرم های اشتراک گذاری، بازارهای توکن غیرقابل تعویض (NFT)، راه حل های بانکداری رمزنگاری و ارائه دهندگان زیرساخت مشترک می پردازد.

مربوط: DappRadar: بازی های بلاک چین و پروژه Metaverse 1.3 میلیارد دلار در سه ماهه سوم جمع آوری کردند

گیمرها، ورزشکاران و سازندگان محتوا از WWVentures پشتیبانی می کنند

WWVentures، یک بوتیک سرمایه گذاری رمزنگاری، 15 میلیون دلار برای صندوق Web3 خود جمع آوری کرده است. این شرکت را در مسیر سرمایه گذاری در متاورس، امور مالی غیرمتمرکز و استارت آپ های بازی بلاک چین قرار می دهد. دور بودجه توسط تعدادی از گیمرها، سازندگان محتوا و ورزشکاران برجسته، از جمله قهرمان سابق UFC، مایکل بیسپینگ و ترنت الکساندر-آرنولد از باشگاه لیورپول، حمایت شد. ما از رشد آنها از طریق سرمایه اجتماعی و حمایت از جامعه سازی حمایت می کنیم.

بلاک چین متمرکز بر مقیاس پذیری 18.2 میلیون دلار افزایش می دهد

بلاک چین شاردئوم مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم 18.2 میلیون دلار سرمایه اولیه از بیش از 50 سرمایه گذار از جمله شرکت های جین استریت، گروه اسپارتان و DFG دریافت کرده است. Shardeum یک شبکه اثبات سهام است که بر حل یکی از بزرگترین مشکلات بلاک چین متمرکز شده است: مقیاس پذیری. همانطور که از نام آن پیداست، این پلتفرم از شاردینگ (نوعی پارتیشن بندی پایگاه داده) برای افزایش ظرفیت توان استفاده می کند. Shardeum ادعا می کند که توانایی مقیاس پذیری آن نسبت به سایر بلاک چین های لایه 1 برتر است.

پلتفرم بومی Avalanche 6 میلیون دلار در بازار NFT جمع آوری کرد

Myna Swap، یک بازار کلکسیونی لوکس که به کاربران اجازه می دهد دارایی های فیزیکی خود را از طریق NFT به دوقلوهای دیجیتال تبدیل کنند، 6 میلیون دلار سرمایه اولیه را جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران عبارتند از Polygon Studios، Blizzard Avalanche Fund، Spartan Capital و Wave Financial. این پلتفرم با ارائه خدمات تجارت و ذخیره سازی، برای کلکسیونرهای کفش ورزشی، کارت های ورزشی و ساعت طراحی شده است و بر روی بلاک چین Avalanche ساخته شده است. Myna Swap قرار است اواخر امسال راه اندازی شود.

الکسیس اوهانیان از Antic با بودجه 7 میلیون دلاری حمایت می کند

Antic، ارائه‌دهنده زیرساخت‌های Web3، 7 میلیون دلار بودجه به رهبری استودیوی مخاطره‌آمیز Seven Seven Six Sheva و Alexis Ohanian با مشارکت اضافی Pantera Capital، Sound Ventures و Dapper Labs Did جمع‌آوری می‌کند. Antic فناوری مالکیت جمعی را به عنوان یک مفهوم جدید در جامعه Web3 توصیف کرد که به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا مدل‌های مالکیت مبتنی بر بلاک چین را آسان‌تر ایجاد کنند.

پلتفرم بانکداری رمزنگاری سری A 18 میلیون دلاری را می بندد

پلتفرم بانکی Web3 Juno با مشارکت اضافی Hashed، Jump Crypto و دیگران، 18 میلیون دلار سرمایه سری A به رهبری ParaFi Capital جمع آوری کرده است. Juno یک حساب جاری ارز دیجیتال ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد آسان تر دارایی های دیجیتال خود را بانک کنند. پس از دور سرمایه‌گذاری، جونو قصد دارد عرضه محصولات خود را گسترش دهد و یک برنامه وفاداری توکن شده راه‌اندازی کند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا با دریافت چک‌های حقوق در ارزهای دیجیتال یا با خرج کردن دارایی‌های دیجیتال در Juno Card، سکه به دست آورند.

مربوط: FTX و Visa Partner اجازه پرداخت های رمزنگاری را در 40 کشور می دهند

Wintermute Labs پیشتاز دور سرمایه گذاری Zerion است

کیف پول Web3 و تجمیع کننده DeFi Zerion یک دور سرمایه گذاری 12.3 میلیون دلاری سری B به رهبری Wintermute Labs، بازوی سرمایه گذاری ارائه دهنده نقدینگی Wintermute را تکمیل کرده است. Zerion از این سرمایه برای توسعه بیشتر کیف پول Web3 با ادغام داده های پیشرفته و بهبود مدیریت هویت زنجیره ای برای بلاک چین های سازگار اتریوم استفاده خواهد کرد. Zerion ادعا می کند که حجم معاملات آن از 47 میلیون دلار در سال 2019 به بیش از 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

سومین وب 24 میلیون دلار از سرمایه گذاران برجسته VC جمع آوری می کند

پلتفرم توسعه دهنده وب 3 وب سوم پس از برنده شدن 24 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به ارزش 160 میلیون دلاری رسید. سرمایه گذاری سری A توسط Haun Ventures رهبری می شد و شامل سرمایه گذاران برجسته ای از جمله Coinbase Ventures، Shopify، Polygon و Protocol Labs بود. سومین وب که در سال 2021 تأسیس شد، در حال توسعه یک لایه زیرساخت برای Web3 است که امکان توسعه یکپارچه برنامه های کاربردی را در سراسر بلاک چین فراهم می کند.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا