🚨 اخبار ارز دیجیتال

جمع بندی VC: بلاک چین سازمانی، سهام بیت کوین و Web3 سرمایه گذاران را فریب می دهد

Orbital، ZTX، Stroom Network، unshETH و Fxhash بر آخرین معاملات مالی از دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین تمرکز دارند.

افزایش شدید نرخ‌های بهره جهانی ممکن است اشتهای سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری‌های کریپتو محدود کند، اما پروژه‌های جدید همچنان در حال رشد هستند و سرمایه را برای تسریع رشد جذب می‌کنند. بر اساس داده‌های پایگاه‌داده سرمایه‌گذاری خطرپذیر Cointelegraph Research، سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ژوئن ۲۹.۷۳ درصد نسبت به ژوئن ۲۰۲۲ کاهش یافت و تنها ۷۷۹.۳۲ میلیون دلار در ۶۲ معامله تضمین شد. با این حال، روند کلی در سال جاری حاکی از افزایش سرمایه خطرپذیر است. معامله خوب گردآوری VC Cointelegraph آخرین پروژه‌هایی را که در این محیط پیچیده و رقابتی با مشکل مواجه هستند، برجسته می‌کند.

Orbital 6.4 میلیون دلار برای گسترش خدمات بلاک چین جمع آوری می کند

پلتفرم رمزنگاری سازمانی Orbital 6.4 میلیون دلار (۵ میلیون یورو) را در دور سرمایه گذاری به رهبری شرکت سرمایه گذاری Golden Record Ventures جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران اضافی عبارتند از New Form Capital، GSRV و Luminous Futures. این بودجه برای توسعه محصول Orbital، به ویژه توسعه زیرساخت پرداخت بلاک چین برای مشاغل سنتی استفاده خواهد شد. این شرکت به کسب‌وکارهای سنتی این امکان را می‌دهد که پرداخت‌های ارز دیجیتال از مشتریان را بپذیرند و آن‌ها را به ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، یورو و پوند بریتانیا مبادله کنند. این شرکت ادعا می کند هر ماه ۲۵۰ میلیون دلار تراکنش برای مشتریان خود پردازش می کند.

پروتکل DeFi unshETH 3.3 میلیون دلار در دور اولیه جمع آوری می کند

Project unshETH، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز که راه‌حل‌های سهام اتریوم را هدف قرار می‌دهد، یک دور اولیه ۳.۳ میلیون دلاری را در ماه آگوست بسته است. این صندوق توسط Soma Capital و ICONIQ Capital و همچنین چندین سرمایه گذار دیگر از جمله Fan Zhang، بنیانگذار Sequoia Capital China حمایت می شد. پروتکل unshETH رقابت بین پروتکل‌های ذخیره‌سازی مایع اتر (ETH) را برای ترویج تمرکززدایی اعتبار‌دهنده‌ها تشویق می‌کند. گزارش شده است که توکن Omnichain آن از انتقال بین بلاک چین های مختلف از جمله اتریوم، BNB Chain و Arbitrum پشتیبانی می کند. این بودجه برای حمایت از توسعه ویژگی‌های مربوط به Staking مایع استفاده می‌شود.

ZTX خالق Web3 13 میلیون دلار بودجه دریافت می کند

پلتفرم دنیای مجازی Web3 ZTX اخیراً یک دور اولیه ۱۳ میلیون دلاری به رهبری Jump Crypto با مشارکت چندین سرمایه گذار دیگر از جمله Collab+Curency و MZ Web3 Fund بسته است. ZTX همکاری بین Jump Crypto و ZEPETO، یکی از بزرگترین پلتفرم های متاورس جهان است. ZTX که در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد، اخیراً اولین تست پخش خود را معرفی کرد، یک تست بتای فقط دعوتی برای پلتفرم دنیای باز سه بعدی آینده خود. بودجه جدید برای حمایت از توسعه زیرساخت Web3 برای سازندگان در محیط های غوطه ور سه بعدی استفاده خواهد شد.

مربوط: Cryptobiz: بازسازی کوین بیس و دایره، مانع فیات بایننس، Shopify USDC

شبکه استروم ۳.۵ میلیون دلار برای ساده کردن سهام بیت کوین جمع آوری می کند

پروتکل استیکینگ مایع بیت کوین Stroom Network یک دور اولیه ۳.۵ میلیون دلاری به رهبری گرینفیلد، یک صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مستقر در برلین، با مشارکت اضافی Mission Street، بازوی سرمایه گذاری Ankr جمع آوری کرده است. استروم با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین (LN)، استفاده همزمان از سرمایه بیت کوین (BTC) خود در شبکه های LN و اتریوم را برای کاربران آسان تر می کند. این وجوه برای افزایش ظرفیت عملیاتی و انتشار توکن‌های سهامداری مایع پروتکل در شبکه اصلی اتریوم استفاده خواهد شد. LN به طور گسترده ای امیدوارکننده ترین شبکه لایه ۲ برای بیت کوین در نظر گرفته می شود. با توجه به ۱ml، ظرفیت فعلی ۴۷۴۳.۹۷BTC است.

پلتفرم هنری Web3 Fxhash دور بودجه ۵ میلیون دلاری را بسته است

پلتفرم هنر دیجیتال Fxhash با مشارکت اضافی Fabric Ventures، Bright Opportunities DAO، Tezos Foundation و Union Square Ventures، ۵ میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه به رهبری شرکت سرمایه گذاری Web3 1kx جمع آوری کرده است. این پلتفرم به هنرمندان اجازه می دهد تا هنرهای مولد (شکلی از هنر دیجیتال ایجاد شده با استفاده از کد کامپیوتری) را ایجاد، فهرست و جمع آوری کنند. این شرکت ادعا می کند که پلتفرم آن از زمان راه اندازی در سال ۲۰۲۱، بیش از ۲ میلیون هنر مولد منحصر به فرد را ایجاد کرده است. برخی از ناظران بلاک چین از هنر مولد مبتنی بر هوش مصنوعی به عنوان روند بزرگ بعدی در فضای توکن غیرقابل تعویض یاد می کنند.

گزارش تکمیلی توسط سام بورگی.

مجله: ایجاد هنر مولد “ارگانیک” از الگوریتم های ربات: امیلی زی، خالق NFTنویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا