اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری Valkyrie برای انحلال ETFهای بیت‌کوین تا پایان اکتبر

علیرغم حذف VBB، Valkyrie به مدیریت ETF استراتژی بیت کوین و ETF آتی بیت کوین خود، ETF استخراج بیت کوین والکری ادامه می دهد.

Valkyrie Funds، مدیر صندوق ارزهای دیجیتال پیشرو در ایالات متحده، به زودی یکی از صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) مربوط به بیت کوین (BTC) خود را منحل می کند.

در 11 اکتبر، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد ETF فرصت‌های ترازنامه Valkyrie را ببندد، یک محصول سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال که قرار گرفتن غیرمستقیم در معرض BTC را فراهم می‌کند.

این صندوق از فهرست بورس نزدک حذف خواهد شد زیرا والکری قصد دارد ETF را در 31 اکتبر 2022 منحل کند.

بر اساس این اطلاعیه، سهامداران می توانند تا پایان روز معاملاتی 28 مهر 1391 سهام خود را به فروش برسانند. سرمایه گذارانی که هنوز سهام صندوق را در زمان انحلال دارند، توزیع نقدی معادل ارزش خالص دارایی سهام دریافت خواهند کرد. ، یادداشت های اطلاعیه

این شرکت همچنین گفت که هزینه های مربوط به انحلال و توزیع احتمالی درآمدهای نقدی را بدون احتساب هزینه های دلالی پوشش خواهد داد.

Valkyrie گفت که تصمیم برای انحلال صندوق به عنوان بخشی از بررسی محصول در حال انجام گرفته شده است زیرا هدف شرکت “بهترین خدمات رسانی به تقاضای مشتری” است.

این اقدام پس از رایزنی کامل با هیات مدیره ما و پس از اینکه مشخص شد که قطع فعالیت صندوق بهترین اقدام برای همه طرف‌های درگیر است، انجام شد.

Valkyrie Funds یکی از شرکت‌های پیشرو در انتشار ETF ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. این شرکت به دلیل راه اندازی یکی از اولین ETF های آتی بیت کوین در ایالات متحده در اکتبر گذشته، پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شناخته شده است. این محصول ETF، Valkyrie Bitcoin Strategy ETF (BTF) نام دارد.

فرصت‌های ترازنامه Valkyrie که به زودی از فهرست خارج می‌شود، در دسامبر 2021 راه‌اندازی می‌شود و در معرض قرار گرفتن اوراق بهادار شرکت‌های آمریکایی با بیت‌کوین در ترازنامه‌هایشان قرار می‌گیرد. این ETF که تحت عنوان VBB فهرست شده است، شرکت هایی مانند متولیان ارزهای دیجیتال، صرافی ها و شرکت های تجاری را ردیابی می کند.

مربوط: SEC درخواست WisdomTree برای Spot Bitcoin ETF را رد کرد… دوباره

علی‌رغم حذف VBB، والکری به مدیریت وجوهی مانند BTF و Valkyrie Bitcoin Miners ETF (WGMI) ادامه می‌دهد. دومی در فوریه 2022 راه اندازی می شود و اوراق بهادار شرکت هایی را که 80 درصد از دارایی های آنها از استخراج بیت کوین درآمد یا سود می کنند، ردیابی می کند.

این شرکت بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. این مقاله تا زمان در دسترس قرار گرفتن اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا